PDA

Bekijk Volledige Versie : PHP Webdevelopment



RedoX
08/07/08, 21:13
Beste mensen,

Wij van Roxic Multimedia hebben een redelijk groot freelance bestand. Deze freelancers werken vanuit de naam van Roxic Multimedia en kunnen wellicht iets voor je betekenen tegen een scherpe prijs. Nu de bouwvak weer aanbreekt zitten de freelancers (meeste zijn studenten) weer te springen om opdrachten. Mochten jullie nog gedocumenteerde(!) opdrachten hebben liggen die wij eventueel kunnen uitvoeren, dan mag je contact met ons opnemen.

Het kwaliteit en niveau dat wij kunnen leveren ligt relatief hoog! Denk hierbij aan programmeren in frameworks (CakePHP of Zend) en uiteraard alles dus MVC. Uiteraard kun je ook bij ons terecht voor gehele websites waarbij we ook het grafische gedeelte kunnen oppakken.

Meeste freelancers hebben aangegeven niet op uurbasis te willen werken maar met een deadline en vaste prijs zodat dit naast hun andere werkzaamheden geen conflicten geeft.

Voor meer informatie wil ik je doorverwijzen naar onze website www.roxic.nl of je mag ons ook direct emailen op info@roxic.nl!

Ramon Fincken
09/07/08, 10:13
Hi there, mede lancelotter :)

Wat voor scripters heb je en hoe zit het met hun beschikbaarheid? ( bv 1x een junior: 4 uur per week )

RedoX
09/07/08, 11:23
Haha ja ik kom jou ook overal tegen ;)

We hebben een redelijk groot Freelance bestand waaraan wij wel is wat opdrachten uitbesteden. Hun exacte beschikbaarheid weet ik niet. Ik gooi gewoon dan straks weer een project op het intranet (intern) en die scripters bieden dan tegen elkaar op wie het gaat doen. Deze scripters zijn allemaal (X)HTML/CSS/PHP/MySQL/OOP/Framework programmeurs. Sommige gediplomeerd, sommige als hobby. Ik weet verder niet of hun kennis ook verder reikt dan PHP (bijv ruby on rails, asp.net etc. etc.).

Als je projecten hebt van kleiner (of juist enorm groot) formaat is dat ook geen probleem, aangezien ze zelf bepalen of ze er tijd voor hebben of niet. Mocht er echt helemaal niks uit komen of niemand heeft interesse in je project kunnen we het eventueel intern van Roxic Multimedia gaan oppakken.

Graag als je een bepaald budget hebt voor een project, vermeld dat er dan even bij ;)