Bekijk Volledige Versie : Debian: No such file or directory
Ik draai Debian 4.0 64 bit, waarbij ik nu bij elke file die ik wil uitvoeren (cod2_lnxded in dit geval) overal de melding:
sh: /home/game1/cod2_lnxded: No such file or directory
(/home/game1 is de directory van de gameserver in dit geval).
De file bestaat wel degelijk, een reinstall hielp niet. Kent iemand dit probleem?
http://www.gamershell.com/infosheets/266185.html
Probeer dit eens
http://www.gamershell.com/infosheets/266185.html
Probeer dit eens
Daar kan ik niet mee verder. Ik heb de gcc daar genoemd toegevoegd in /lib (moet dat in lib of lib64 overigens?). Ik krijg sinds net ook deze melding als ik
apt-get install build-essential
wil doen:
game5:~# apt-get install build-essential
apt-get: error while loading shared libraries: libgcc_s.so.1: cannot open shared object file: No such file or directory
game5:~#
Voor de duidelijkheid: libgcc_s.so.1 staat in /lib als in /lib64....
Heeft het bestand cod2_lnxded wel het execute bitje ? (doe bv eens een chmod 755 erop).
chmod 775/777 werkt beide niet. Is het geen raar probleem dat ik geen enkele file kan executen? Ik krijg elke keer de melding terug dat het bestand dat ik wil executen niet bestaat, en dan typ ik het toch echt goed over...
Het komt nu neer op:
error while loading shared libraries: libgcc_s.so.1: cannot open shared object file: No such file or directory
Deze library heb ik toegevoegd in /lib en in /lib64. Echter komt de error nog steeds terug en kan ik nu dus vrij weinig doen. Iemand een oplossing?
Deze library heb ik toegevoegd in /lib en in /lib64. Echter komt de error nog steeds terug en kan ik nu dus vrij weinig doen. Iemand een oplossing?
Run als root ldconfig -v en post eens ldd /path/to/executable van een executable die niet werkt.
Ik heb alle libraries van libgcc handmatig verwijderd gezien apt-get remove niet meer werkt, na een reboot krijg ik dit:
apt-get: error while loading shared libraries: libstdc++.so.6: cannot open shared object file: No such file or directory
OS: Linux Debian 4.0 64bit
Hoeveel klanten/gameservers/sites staan er al op dat systeem? Als dat geen tot weinig is: reinstall (geen idee of COD 64bit ondersteund, mogelijk gaat het daar al mis).
De server is gisteren geïnstalleerd, nog geen klanten. Echter heb ik niet het idee dat het aan de games zelf ligt, gezien ik zelfs bij apt-get install <wat dan ook> al een error krijg dat de library libstdc++.so.6 ontbreekt!
De server is gisteren geïnstalleerd, nog geen klanten. Echter heb ik niet het idee dat het aan de games zelf ligt, gezien ik zelfs bij apt-get install <wat dan ook> al een error krijg dat de library libstdc++.so.6 ontbreekt!
- COD is dynamisch gelinked tegen gcc 3.3 libs;
- Binaries van Debian zijn dynamisch gelinked tegen gcc 4.x libs;
- Je hebt de Debian gcc 4.x libs handmatig overschreven met gcc 3.3 libs.
Oftewel zoals Mark17 ook al zei: reinstall.
De games kunnen dus wel 64 bit aan? Dat heb ik ooit gelezen maar het blijkt maar weer... anders doe ik een 32 bit installatie.
Oftewel zoals Mark17 ook al zei: reinstall.
Nee zo werkt het natuurlijk niet.
Het is in principe nooit nodig om op Linux een reinstall te doen.
Er is altijd een andere weg.
Dus dit is geen oplossing, reinstall.
Dit zou je nog kunnen proberen.
libgtk1.2
apt-get install libgtk1.2
laten we eerst is wat andere dingen proberen voor een reinstall.
En probeer is gcc 3.3 libs; te installeren in een andere map als /lib.
Dat moet je dan alleen wijzigen in je script. Maar dat moet lukken.
Duidelijk Dirk, ik had al zo'n vermoeden gezien de dynamic link die ik maakt niet correct werkte. Bedankt!
Pbleeker, de apt-get functie werkt niet gezien de libraries ontbreken of corrupt zijn, morgenochtend een nieuwe installatie doen dan maar.
Als je zelf files uit /lib gaat weggooien of overschrijven vraag je sowieso om problemen. Reinstall is de makkelijkste optie, je kan het wel handmatig herstellen, maar dan moet je er nog maar net in kunnen komen en de juiste files in de buurt hebben.
Volgens keer gewoon "apt-get install libstdc++5" doen ipv dat gepruts, en dan werkt het waarschijnlijk ook ;)
keer gewoon "apt-get install libstdc++5" doen ipv dat gepruts, en dan werkt het waarschijnlijk ook ;)
Dat blijkt maar weer :rolleyes:
Ik vermoed dat het is misgegaan door edits in /lib.
Bedankt voor de replies, ik kan weer verder. :lovewht: