PDA

Bekijk Volledige Versie : Gezocht: Designer + PHP programmer



las3r
09/03/08, 18:44
Introductie;

Samen met mijn collega draai ik een flink aantal online RPG games. Deze games hebben ELK hun eigen website, hun eigen speler-lijst, hun eigen system.

Omdat het nu uit de klauw dreigt te lopen met het onderhoud, zijn we van plan om 1 grote "gameportal" te maken, waar spelers een "main" account maken.

Vervolgens zullen ze via hun "control panel" een account registreren bij de game van hun keuze.

In principe wil ik ALLES centralized hebben, geen 10 verschillende sites, maar 1 hoofdsite, met enkele subdomains gamenaam.onzesite.gr etc), dat maakt het voor een ieder veel makkelijker.

Dit is een flink project, en ik heb er een budget van rond de 2000-2500 euro voor open staan. Ik weet niet of dit veel of weinig is voor een project van dit kaliber.

Er zijn echter VEEL secundairy details, dit is puur een kleine indicatie van de werkzaamheden.

We zijn op zoek naar een PHP/AJAX coder en een designer om dit op te leveren. De bedoeiling is om een state-of-the-art website neer te zetten, die vooral snel werkt, maar ook een heel fijn design heeft, compatible is met alle standaarden, en op elke resoluties zijn werk kan doen.

Graag via pm een uitleg met e.e.a. wat je voor mij kan betekenen, en wat je tarief is (totale fee, of per uur fee), etc. Voeg even een paar links toe voor werk wat je in het verleden gedaan hebt, zodat ik ook een goed idee kan krijgen.

Ik stuur je dan de volledige job contents toe, en dan gaan we zien of we iets voor elkaar kunnen betekenen.

Erik

A.Arraiss
09/03/08, 22:59
Ik kan wellicht iets voor u betekenen,

gelieve contact op te nemen voor meer informatie.

Randy
09/03/08, 23:07
Kijk eens op www.uw-webspecialist.nl , zij hebben veel gameportals gemaakt, onder andere voor I3D, waaronder rankings/cupsites.

las3r
10/03/08, 05:41
Kijk eens op www.uw-webspecialist.nl , zij hebben veel gameportals gemaakt, onder andere voor I3D, waaronder rankings/cupsites.

Thanks, zal eens even gaan kijken.

Erik

Jasp
10/03/08, 07:06
Beste Erik,

Als het goed is, heb je een PM van mij ontvangen.

las3r
10/03/08, 21:06
Correct,

Ik ben bezig het project compleet uit te werken in een pdfje, u ontvangt dit via mail, zodra hij af is.

Erik

www.tfn.gr/joblisting.pdf

A.Arraiss
11/03/08, 16:24
Correct,

Ik ben bezig het project compleet uit te werken in een pdfje, u ontvangt dit via mail, zodra hij af is.

Erik

www.tfn.gr/joblisting.pdf

mijn complimenten, mail is verstuurd.