PDA

Bekijk Volledige Versie : Hoe 250 BE domeinen van een BE reseller overvoeren naar eigen BE registrar account



nieuwhier
23/11/07, 13:26
Hoi,

We hebben 250 BE domeinnamen overgenomen. Deze zijn door het betreffende bedrijf bij een domeinnaam-reseller geregistreerd.

De klant(de domeineigenaar) kent de reseller niet.

We hebben zelf een BE registrar account en willen die domeinnamen daaronder hangen.

Iemand een idee hoe we dat kunnen doen zonder dat de klant een verhuisemail van DNSBE krijgt ?

groet,
Michel.

sdetroch
23/11/07, 13:44
Overeenkomst maken met de andere registrar dat die deze wil overdragen.
Lijstje maken en samen met overeenkomst naar dns.be sturen en de verhuiskosten betalen aan dns.be (x Euro per stuk, met een minimum van 500 Euro dacht ik). In uw situatie zal het dus allicht 500 Euro zijn en moet de huidige registrar akkoord zijn.

Enige alternatief is de namen inderdaad verhuizen, kost niets maar de klant dient alles te bevestigen (en die allemaal een brief sturen kost ongeveer evenveel als de verhuiskost van dns.be).

Sven

nieuwhier
23/11/07, 13:51
Thx sven. Klinkt eenvoudig, wist niet dat dns.be dat ook deed. Ik ga contact opnemen met die registrar!!!

Dotdns
23/11/07, 13:55
Beste Michel,


Hij nam contact met me op.
En liet me weten van zijn overname.

Ik heb hem uitgelegde Hoe alles precies in werk moe staan.

erst diend hij al zijn klant op de hoogte te stellen van de overname, en zijn klant de kans laten om te beslissen of ze wel van registrar willen veranderen of niet
( het gebeurd zelden dat hier klanten erop reageren )
Nu is het zo dat elke domeinen op een pdf moeten staan, en door ons goedgekeurd moet worden.
Ik liet de overlater weten dat ik deze lijst door hem ondergetekend moest verkrijgen + de mail naar zijn klant.

Dezelfde lijst gaat hij naar u sturen ( niet getekend )
Deze dient U te tekenen, en naar ons door te sturen.
Ik zal dus de vergelijking maken, en ze ook ondertekenen.
Deze dient u daarna naar DNS.be op te sturen ( mail ,fax ,post )
Bij betaling van 500 euro aan dns, zullen de domeinnaam in uw portfolio komen staan.

nieuwhier
26/11/07, 10:24
Beste dotdns,

Wel apart om hier deze discussie te voeren, maar het is niet erg als anderen meelezen.

Met het eerste deel ben ik het niet eens, als wij die brief maken en de betrokken partijen dat tekenen zal DNS BE ze gewoon overvoeren (na betaling natuurlijk). Het hostingbedrijf dat wij overnemen heeft een (financiele) relatie met de klant, het zijn hun klanten. Die klanten weten niet eens van het bestaan van dotdns af, ze hebben gekozen voor het betreffende hostingbedrijf en zullen vreemd opkijken als ze deze vraag krijgen.

Als de klanten verhuizen van de ene registrar naar de andere veranderd er niets voor hun. Het hostingbedrijf en de naam blijft intact en krijgt alleen een andere eigenaar. Ja, wij zullen de klanten informeren natuurlijk maar niet in die volgorde en om die redenen.

Ik denk dat als wij in de brief netjes opnemen dat wij de klanten op de hoogte zullen brengen en als BE registrar de gehele verantwoording overnemen er niets aan de hand is.

Graag je reactie,
groet,
Michel.

smurf
26/11/07, 13:01
Ik denk dat als wij in de brief netjes opnemen dat wij de klanten op de hoogte zullen brengen en als BE registrar de gehele verantwoording overnemen er niets aan de hand is.

Graag je reactie,
groet,
Michel.

Volgens de voorwaarden van zo'n inter agent transfer moeten de berrokken licentienemers wel degelijk op de hoogte gesteld worden van de inter agent transfer.

VerhoevenDavy
26/12/07, 14:16
Best gewoon open kaart spelen met de klant en de klanten op de hoogte brengen hiervan.
:X of email adres laten aanpassen en een trade uitvoeren met dezelfde registratie gevens.

AlfaHosting
26/12/07, 14:30
Volgens de voorwaarden van zo'n inter agent transfer moeten de berrokken licentienemers wel degelijk op de hoogte gesteld worden van de inter agent transfer.


Licht gewoon je klanten in. Leg hen het verhaal uit dat je zelf DNS agent geworden bent om een bepaalde kwaliteit te kunnen waarborgen enz ... Geen klant die zich tegen een verhuis zal verzetten.

Dotdns
26/12/07, 14:49
Post 1 maand oud
We hebben ons akkord al 1 maand geleden gegeven.

PS : TS is niet dns agent geworden, hij was het al.
hij heeft enkel het bedrijf van een van ons reseller overgenomen.