Bekijk Volledige Versie : Gezocht: iemand met verstand van streaming software/server
Ben op zoek naar iemand die mij kan helpen met een probleem waar ik maar geen oplossing op weet te vinden.
Ik heb een virtuele server aangeschaft en wilde deze gebruiken voor streaming media, volgens de klantenservice is dit mogelijk met de juiste software. Ik heb wat dingen gedownload, maar ik heb er gewoon geen verstand van, en dus ben ik op zoek naar iemand die mij hier mee zou willen helpen.
Ben jij goed met dit soort dingen en ben je in staat om het zo eenvoudig mogelijk voor mij te maken? Neem dan snel contact op! :-D
Groeten Kevin
Ramon Fincken
15/08/07, 21:14
hoe of wat wil je streamen?
voor hoeveel gebruikers?
Wat voor software of applicaties heb je nu in je bezit of wil je gebruiken?
Volgens mij kan "Randy" hier op het forum je wel helpen. Als ik zijn sign lees tenminste :D
__________________
Doet veel in streaming media en projectmanagement. - Colocatie in Doetinchem, Amsterdam en Rotterdam.
Genoeg van spam en virussen? Probeer Cleanport MX 30 dagen gratis: http://www.eliveldnetworks.nl
Met welke applicatie wil je de stream-software laten draaien?
En welke OS wordt er gebruikt?
Ik ben ook net met streaming begonnen, dus ik zit nog redelijk vers in het instalatie proces ervan, tegen welke problemen loop je aan ?
en welke software gebruik je ? daarvoor, ook een control panel erbij ?
wat zijn precies je eisen hieraan, dat maakt het voor een ieder wat duidelijker, denk hierbij aan de volgende punten:
-wat wil je streamen
-voor hoeveel users wil je streamen
-welk OS draait je VPS
-wil je een control panel op je streaming server
-waar vandaan wil je streamen (direct vanaf server of pc naar server en dan streamen)
als je niet direct voor een grote groep wil streamen en er een boel mee wil experimenteren kijk dan eens naar shoutcast, dit is beschikbaar voor zowel linux als windows en er is een hoop ondersteuning hiervoor te vinden, mocht je hiervoor hulp willen stuur dan even een PM dan wil ik er best even mee helpen
Ja, ik heb gehoord van shoutcast. Maar ik heb nu deze server al dus vind ik het zonde als ik hem niet kan gebruiken. En bij shoutcast is het alleen audio volgens mij.
Wil het gebruiken voor Second Life waar ik een club heb en dus af en toe dingen wil kunnen streamen (audio en video).
Het is een Linux server en ik zou het liefst direct vanaf de server willen streamen.
Wat de software betreft...ik heb het alweer verwijderd, want het werkte toch niet. Het was software die ik gratis heb kunnen dowloaden, en het spijt me maar ik heb geen idee wat een control panel is :-s
en het spijt me maar ik heb geen idee wat een control panel is :-s
Google is je vriend.
http://www.google.com/search?q=%22control+panel+software%22
Eerste twee hits voor een idee van een control panel.
Oh wat stom van me! Jah ik heb een control panel. Ik gebruik plesk. lol *slaat zichzelf tegen het voorhoofd*
je hebt een PM (mochten meerdere mensen interesse hebben in hulp voor shoutcast vraag het even dan post ik de PM hier)
oki, opa Bullcat was weer nieuwsgierig natuurlijk dus zie hieronder
Kevin,
Een control panel is een stukje software wat er voor zorgt dat je via je browser een stuk software kan beheren (bijvoorbeeld http://www.shoutpanel.com/)
verder kun je even hier (http://www.danielshanklin.com/building-an-automated-shoutcast-linux-server.html) en hier (http://www.webhostingtalk.com/archive/index.php/t-227645.html) kijken voor zeer uitgebreide installatie handleidingen.
Shoutcast is volledig gratis en je hebt de keuze uit streamen naar de server welke het vervolgens distribueert of een map waarin de te streamen bestanden staan (eerste link).
Groeten en succes, als je er niet uitkomt kun je altijd weer een reply sturen ;
David
zet maar neer, je bent nooit te oud om te leren ( ik kan het weten :p )
Hans