PDA

Bekijk Volledige Versie : Relatiebeheerder SIDN



Michiel Henneke
10/07/07, 12:13
Zie voor deze vacature onderstaande tekst of kijk op de SIDN site. kennis van de branche en onze deelnemers is natuurlijk een enorme pre.

Met vriendelijke groet,

Michiel Henneke
Marketing Manager SIDN

Relatiebeheerder



Functiebeschrijving

Je bezoekt onze belangrijke tussenpersonen en bouwt een duurzame relatie op.
Je bent een empathisch, luisterend oor en een inhoudelijk klankbord voor de tussenpersonen.
Je hebt oog voor de wensen en belangen van onze tussenpersonen en draagt deze uit binnen SIDN .
Je fungeert met je collega’s van marketing als aanjager van initiatieven die de behoeften van de tussenpersonen invullen.
Je schat de consequenties in van wijzigingen in producten & diensten bij SIDN. Je creëert hiervoor (vroegtijdig) draagvlak bij de tussenpersonen, o.a. door het geven van voorlichting en het voeren van gesprekken.
Je coördineert de afhandeling van klachten en implementatie van verbeteringen op basis van geconstateerde achterliggende oorzaken.
Je draagt bij aan het uitbouwen van het imago van SIDN als klantgericht bedrijf.




Profiel

Je bent een sterke, empathische persoonlijkheid.
Je bent een serieuze gesprekspartner voor onze tussenpersonen, zowel technisch-inhoudelijk als op directieniveau.
Je hebt een opleiding commerciële dienstverlening gevolgd op HBO niveau.
Je beschikt over uitstekende communicatieve en schriftelijke vaardigheden.
Je bent ondernemend en klantgericht.
Je bent betrouwbaar in je handelen en hebt een no nonsense mentaliteit.
Je hebt sterke affiniteit met de internetbranche waarbinnen SIDN functioneert.
Je hebt ervaring in een buitendienstfunctie.
Beheersing van de Engelse taal is een vereiste, Duits een pré.
Je woont op een centrale plek in Nederland.



Herken je je in deze vacature?
Kijk op staffplanning.nl hoe je kunt reageren of bel voor meer informatie Susanne Haarsma, tel 026 352 37 30.

santema
10/07/07, 13:48
Misschien krijg je meer respons als je dit erbij vermeld:

Welke periode
Aantal werkuren
Werklocatie

Het is maar een idee?

groenleer
10/07/07, 13:55
Gezien het feit dat het om een buitendienst functie gaat, zul je veel onderweg zijn naar klanten. Vandaar de centrale woonplaats in nederland.

Michiel Henneke
10/07/07, 14:04
Het gaat om een fulltime functie.

Michiel Henneke
11/07/07, 17:25
Lokatie is inderdaad een lastige, maar wij zoeken iemand die vanuit huis eenvoudig het hele land kan bereizen. Wij hebben key-accounts van Groningen tot en met Middelburg. Maar natuurlijk relatief veel in de Randstad.

MMaI
11/07/07, 22:50
kun je naast een functieomschrijving ook een functiebeschrijving geven?
we zijn binnen de hostingbranche namelijk wel gewend aan cryptisch taalgebruik als het maar een doel heeft, hiermee bedoel ik om misschien duidelijk te maken wat het doel van de werkzaamheden is, bijvoorbeeld als vertegenwoordiger/voorlichter/technicus, wat hebben jullie in gedachten?
een empatische persoonlijkheid bijv zegt mij niets over de functie.
de functie blijft hierdoor onnodig vaag, graag een stukje opheldering

Sander-
11/07/07, 23:39
Je bent gewoon accountmanager, oftewel je vertroeteld de klanten en probeert ze te behouden en evt nieuwe dingen aan te smeren...

Daarnaast vertaal je de wensen van de klant naar het bedrijf en eventueel andersom.

santema
11/07/07, 23:42
Denk dat weinig deelnemers bij SIDN weggaan, veel nieuwe diensten zijn er ook niet.

dtsneo
12/07/07, 00:39
Denk dat weinig deelnemers bij SIDN weggaan, veel nieuwe diensten zijn er ook niet.

Heeft wat weg van een monopolie, niet :D

santema
12/07/07, 01:09
Voor de consument niet, die kan kiezen uit ruim 2000 SIDN members en xxx duizend resellers?

Maargoed we gaan offtopic.

Michiel Henneke
12/07/07, 09:29
Ik kan mij voorstellen dat het wat kryptisch oogt.

Dit is geen standaard sales functie. SIDN is immers not-for-profit. Dat betekent dat de nadruk in het gesprek meer ligt op het luisteren en minder op het 'dealmaken'. De actie onderneem je op basis van wat je hoort. Waar mogelijk licht je het SIDN standpunt toe.

Voorlichter en aanspreekpunt zijn termen die van toepassing zijn. Vertegenwooridger klinkt een beetje als een huis-aan-huis verkoper en dat is hier zeker niet het geval.;)

Michiel

flashbanger
12/07/07, 11:54
Is het een vervanging van of een toevoeging aan het team?

(zal de vraag even toelichten:
Bij vervanging van zal er wellicht weinig merkbaar verschil zijn voor de deelnemers, bij toevoeging krijgen deelnemers een beter gevoel erover)

Michiel Henneke
12/07/07, 13:42
Jan Rijnders kan om persoonlijke redenen deze functie niet meer uitoefenen en gaat daarom dichter bij huis werken. Het is dus vervanging.

Wat het gevoel van de deelnemers betreft: de feedback die wij op de functie relatiebeheer krijgen was dit jaar uitermate positief. Daarom is al eerder besloten hiermee door te gaan. Echter: de functie is nog relatief jong dus nog lang niet alle actieve deelnemers zijn bezocht.

eMiz0r
12/07/07, 14:01
Jan is bij ons langsgeweest en ik moet toegeven dat het een erg positieve indruk heeft achtergelaten. Mede door hemzelf overigens, hij is een erg enthousiaste man, maar ook het feit dat de SIDN zich meer en meer tussen de klanten gaat mengen.

Het feit dat jullie hier op webhostingtalk.nl al een en ander posten geeft me toch het gevoel dat jullie dichter bij de deelnemers willen komen. Ga zo door!

flashbanger
12/07/07, 15:48
Jan is bij ons langsgeweest en ik moet toegeven dat het een erg positieve indruk heeft achtergelaten. Mede door hemzelf overigens, hij is een erg enthousiaste man, maar ook het feit dat de SIDN zich meer en meer tussen de klanten gaat mengen.

Het feit dat jullie hier op webhostingtalk.nl al een en ander posten geeft me toch het gevoel dat jullie dichter bij de deelnemers willen komen. Ga zo door!

Inderdaad, Jan is ook hier geweest, samen met 1 van de support medewerkers. Dit geeft het gevoel dat de SIDN wel degelijk probeerd het gevoel dat deelnemers hebben te verbeteren.