PDA

Bekijk Volledige Versie : Ter overname: logistiekinfo.nl



noahjazz
31/05/07, 08:10
Bent u in de Logistiek werkzaam of zeer geïnteresseerd in deze dynamische branche? Wilt u deze interesse kracht bijzetten door het beheren van een website? Dan is dit wellicht uw kans.

Op logistiek gebied zijn er relatief weinig websites te vinden, zeker als het om nieuws en artikelen gaat. Een zoektocht op Google zal dit bevestigen, u kunt zoeken op logistiek en informatie bijvoorbeeld. Mijn site Logistiekinfo.nl zal zich in de bovenste regionen bevinden.

Helaas kan ik door andere werkzaamheden veel minder tijd in mijn website steken dan dat ik zou willen. Terwijl het een site is met veel mogelijkheden tot succes en veel adverteerders. Het aantal bezoekers varieert per dag maar is gemiddeld rond de 300 met uitschieters tot rond de 1000. De site heeft een vaste groep bezoekers en een tot nu toe groeiend aantal leden van ruim 55. Logistiekinfo.nl is aangemeld bij diverse nationale en internationale zoeksites, logistiek en niet logistiek. Kansen genoeg dus. Uiteraard is het mogelijk om uw eigen invulling te geven aan de site, alhoewel het mij wel lijkt dat de naam de lading moet dekken.

Kortom, met pijn in mijn hart bied ik mijn site Logistiekinfo.nl, (met de content en domeinnamen Logistiekinfo.com en Logistiekinfo.net) ter overname aan, voor de geinteresseerde of een logistiek- of mediabedrijf. Hij is gebouwd in PHP-Fusion dus makkelijk te onderhouden.

Wellicht is er een combinatie met de domeinnaam Logistiekmarktplaats.nl mogelijk. Op dit domein wilde ik een logistieke advertentiesite starten. Voor de verkoop van gebruikte pallets, trucks etc.. Helaas is het er nog niet van gekomen.

Mocht u geïnteresseerd zijn zie ik uw mail graag tegemoet.


Robin Pluim
Logistiekinfo.nl

noahjazz
04/06/07, 13:48
Overigens hoort de domeinnaam logistiektrefpunt.nl ook bij het aanbod.

Robin Pluim
info@logistiekinfo.nl

noahjazz
15/07/07, 09:08
De site is niet meer te koop....

Robin

stefanvi
16/07/07, 15:36
De site is niet meer te koop....

Robin

reden hiervoor? verkocht of duurde het te lang?

noahjazz
20/08/07, 20:19
Duurde niet echt te lang maar mijn (nieuwe) werkgever heeft interesse in de site. Ik heb echter nog geen concreet bod o.i.d.....

Robin

noahjazz
20/09/07, 10:47
Eerder aangeboden maar weer uit de verkoop gehaald. Mijn werkgever heeft geen mensen over die de site kan beheren en besluit toch een andere richting op te gaan, strategisch gezien.

Dus.....hij is nog te koop/ter overname. Hij loopt goed maar er is nog veel meer uit te halen. Logistiekinfo.nl heeft gemiddeld ruim 8000 bezoekers per maand.

Voor vragen of info: info@logistiekinfo.nl

Randy
20/09/07, 21:23
Robin,

Heb je een richtprijs?