Bekijk Volledige Versie : Euroaccess: Onderhoud (Spoed) 21/05/07
Euroaccess zal dadelijk onderhoud (spoed) verrichten aan haar netwerk om een aantal kleine problemen op te lossen.
Wij verwachten geen downtime, wel kan het enkele seconden even "hikken" terwijl wij het verkeer omrouten.
Meer info volgt, zodra wij hier over beschikken.
Met vriendelijke groet,
Rick van Kerkvoorden
NOC Manager/CTO Euroaccess
Edit: Mailing zal in enkele ogenblikken verzonden worden.
Ik ben nu al meer dan 10 minuten down. Route naar grafix werkt iig niet.
Ik krijg jullie telefonisch niet te pakken (in dit soort gevallen is voip niet handig) dus probeer ik het maar op deze manier.
Sam
Panther IT Services
Ook hier zijn er problemen met het bereiken van servers die op het Euroacces netwerk zitten. Ik hoop dat het snel opgelost is.
ook!
om de twee a driee een keer een reply...
:eek:
Antwoord van Rick:
Wij zijn er op dit moment inderdaad nog mee bezig, Paul en Tim begeven
zich op dit moment op Easynet.
Hier ook problemen met toegang...
In spanning afwachten want heb weeral paar telefoontjes gehad hier :)
En terug up :D
Alive and kicking!
:lovewht:
Lijkt vooral in de nl-ix verbinding te zitten (wanneer niet :p)
De problemen zijn vannacht begonnen op JT en NLIX, later ook op COGENT. Omdat het toch al in de planning stond de desbetreffende routers te vervangen voor een 2e MG8 hebben we besloten dit vanmiddag gelijk te doen toen de problemen aanhielden. Echter nadat we deze volledig operationeel hadden gaf ook deze de brui eraan, met nog onbekende reden (dit is de downtime geweest waar dit topic over gaat). Waarschijnlijk moet deze weer terug naar de leverancier. We hebben toen alle verbindingen weer omgezet naar de 'oude' apperatuur, en deze vriendelijk doch dringend verzocht gewoon zijn werk te doen ;) Excuses voor het ongemak, klanten ontvangen bericht zodra we deze apperatuur alsnog gaan vervangen.
Klopt het dat er nu nog steed af en toe spikes zijn?
Klopt het dat er nu nog steed af en toe spikes zijn?
Ik moet zeggen dat ik er ook last van _heb_ gehad. Gelukkig weer stabiel hier. Wat is precies te oorzaak geweest van deze spoed werkzaamheden?
Klopt het dat er nu nog steed af en toe spikes zijn?
nee, dat zou niet moeten kloppen. het netwerk draait op dit moment stabiel, dus ik ben benieuwd waar je deze spikes ervaart.
nee, dat zou niet moeten kloppen. het netwerk draait op dit moment stabiel, dus ik ben benieuwd waar je deze spikes ervaart.
Nou, ik ervaar net ook weer een spike.
MediaServe
22/05/07, 01:11
Volgens mij valt het allemaal nog wel mee :)
http://smokeping.addwebsolutions.nl/cgi-bin/smokeping.cgi?start=2007-05-21+14%3A10&end=2007-05-22+0%3A00&target=Netherlands.Mediaserve&displaymode=n&Generate%21=Generate%21
0,13% Packetloss sinds dat dit topic is geopend :)
Volgens mij valt het allemaal nog wel mee :)
http://smokeping.addwebsolutions.nl/cgi-bin/smokeping.cgi?start=2007-05-21+14%3A10&end=2007-05-22+0%3A00&target=Netherlands.Mediaserve&displaymode=n&Generate%21=Generate%21
0,13% Packetloss sinds dat dit topic is geopend :)
Vrij weinig gemerkt inderdaad, naar mijn mening heeft EuroAccess netjes gehandeld en de mailing snel de deur uit gedaan, top werk!
euro-access
22/05/07, 15:04
We hadden op een paar uplinks wat dipjes in het netwerk en die bleven terug komen.
we hebben alle fibers doorgemeten en waren 100% in orde maar toch error's
we hebben daarna alle fibers vervangen en nog steeds error's
daarna hebben we de router vervangen en nog steeds error's
onder tussen vertelde nl-ix dat het niet aan hun kon liggen.
toen bleek dat het dit wel het geval was. Na omzetten van 2 poorten op een andere blade werkte alles zonder error's
aangezien we alles overhoop hadden gehaald moesten we dit weer terug zetten in de oude staat.