PDA

Bekijk Volledige Versie : Gezocht: scripter voor een eigen gamecp



BM-Solutions
16/05/07, 12:16
Beste WHT'ers,

Hopelijk plaats ik dit bericht in de juiste categorie, zo niet zou een mod zo vriendelijk willen zijn dit bericht te verplaatsen ?

N.a.v. de volgende post (http://www.webhostingtalk.nl/gamepanels-remote-beheer/99809-interesse-basic-controlepanel-3.html) ben ik op zoek naar een dergelijk gamecp.

Graag zou ik offertes willen ontvangen wat een dergelijk script gaat kosten (ik heb al een template waar deze in dient te komen)
Ik heb nog niet echt een budget in gedachte en ben me eigenlijk alleen aan het oriënteren wat een dergelijk script zal gaan kosten en hoe lang het gaat duren voordat een dergelijk gamecp af is.

De volgende opties zou ik in het gamecp willen hebben:

- Gameserver beheer:
* Gameserver configs kunnen gewijzigd worden
* Start/stop/restart
* WebFTP (mappen uploaden etc.)
* RCON command invoeren vanaf web-panel
* Status overview van de gameserver, denk aan:
o Geconnecte spelers
o Aantal frags
o Hostname, versie, password ja/nee

- Administratie:
* Facturen worden automatisch aangemaakt en verzonden via E-mail (ook op te vragen via web-panel
* Herinneringen worden automatisch verstuurd
* Gameserver wordt automatisch afgesloten bij te late betalingen en een groot deel van het CP wordt dan geblokkeerd voor de gebruiker

- Klantenbeheer:
* Duidelijk klantenoverzicht
* Mailings

Eventuele meerprijs voor onderstaande opties (voor in een later stadium):

- Automatische installatie:

* Serverfiles worden automatisch gedownload
* Config wordt automatisch geladen
* Directory's worden automatisch aangemaakt
* FTP login wordt automatisch aangemaakt
* Automatisch MODs installeren

- Gameserver beheer:

* CPU Load en Memory usage per gameserver (realtime)
* FTP password kan gewijzigd worden
* Gebruikers kunnen switchen naar een andere game (wat binnen hun prijsklasse valt)
* Gebruikers kunnen hun gameserver automatisch opnieuw installeren.

PS Het panel moet dus Linux ondersteunen en op een webserver komen te draaien

Ik weet dat TCA admin een super panel is maar die willen geen Linux ondersteunen.

Graag zie ik de offertes en tijdsindicatie tegemoet

Groeten,
Marcel

swedendedicated
16/05/07, 14:54
Laten scripten (goed werk) zal tussen de €1000 en €5000 zitten. Er is ergens een groot forum waar je aanvragen kunt doen en tevens een prijs range kan opgeven.

Triloxigen
16/05/07, 16:04
Laten scripten (goed werk) zal tussen de €1000 en €5000 zitten. Er is ergens een groot forum waar je aanvragen kunt doen en tevens een prijs range kan opgeven.

Studenten zullen het misschien voor dat bedrag doen, ja ;)

beasty
16/05/07, 16:38
welke site dan ?? ... om eventjes offtopic te gaan ...

Undo
16/05/07, 17:34
Ook ik ben erg geinteresseerd in deze site:)

En ik raad de TS aan dit in ieder geval niet door een student te laten doen voor €1000 tot €5000, beter één goede investering doen die wat groter is, zeker bij zulk uitgebreid en gecompliceerd werk.

swedendedicated
16/05/07, 18:18
Wist ik het maar, soms kom ik er door google op, staat helaas niet in me bladwijzer.

Deimos
16/05/07, 18:53
tbforum?

Server00
16/05/07, 19:22
Misschien is dat paneel van Multifunction ( e-visionz wat ) http://www.multifunction.nl/gamepanel/?usr=login is de login en gebruiker: admin en pass: test123

scheelt je een scripter maar zit niet elke functie in geloof ik die je wil

EHS-Jerre
16/05/07, 22:44
De specificaties die je opgeeft komen bijna helemaal overeen met het panel dat wij momenteel testen.
Het is een gamepanel (dus start/stop/restart, pb en steam updater, server info, file manager, startcommands,...), teamspeakpanel (zelfs een systeem om een lagere TS factuur te krijgen ;) ), een facturatiesysteem (automatische facturen, herinneringen,...), ....

Er is 1 master server die de gameserver installers bevat, dan een aantal 'slaves' waar de gameservers op komen (de master kan teveneens slave zijn). Het panel zelf kan op gewone webspace runnen.

Dit panel zal dan beschikbaar worden voor zowel Linux als Windows.

Zelf zijn we er zeer tevreden over, vooral omdat het vele services (facturen, gameservers, teamspeak) in 1 biedt, en ook vanwege de vele opties die het omvat.

Zoals ik al aangaf is dit panel nog in ontwikkeling maar het einde is in zicht.
Als je meer info wil kun je best de ontwikkelaar een pm sturen: oceaneyes

The Unknown
28/05/07, 16:59
Kijkt u eens naar www.gamehostpanel.com
Het bevat de meeste features die u noemt. Ook komt er over enige tijd een versie uit met nieuwe features waarbij de klant nog meer kan instellen. Eventuele custom-uitbreidingen zijn ook mogelijk. Aan teamspeak-inplementatie word gewerkt, zodat met enkele klikken een teamspeak server kan worden geinstalleerd.
De interface word volledig in uw eigen layout verwerkt, die werkelijk alle vormen kan aannemen.

edit: toegevoegd een afbeelding van de nieuwe admin interface in de volgende versie.