PDA

Bekijk Volledige Versie : Te Koop: Feedrollpro.com PR6 $11.000 per jaar



minime
27/12/06, 20:10
Te koop aangeboeden: feedrollpro.com

Website is een betaalde rss service. De klanten betalen voor het publishen van hun rss feeds op het internet.
Hoofdpagina PR6, 2x PR6 subpagina's en 6 x PR5 subpagina's, verder massa aan PR4 subpagina's
Inkomsten:
- Creditcard betalingen in 2006 (heel jaar): $ 2.648,34
- paypal betalingen (abbonementen): $ 1.693,40 (laatste 3 maanden)
- links verkoop: laatste 3 maanden: 1.200 euro

Creditcard betalingen als ook die via paypal zijn allemaal abbonementen van gebruikers op de dienst dat wordt aangeboden.
Linksverkoop is onderlink geweest, de links lopen tot februari, daarna kan weer met de eigenaar gepraat worden over eventuele voortzetting van de samenwerking.
Alle inkomsten zijn uiteraard aan te tonen (paypal / 2checkout.com / bank)
Het grootste deel van klanten loopt via paypal. De klanten die per cc betalen zijn een paar, een daarvan betaalt 1.551 dollar per jaar (een grote universiteit in Groot Brittanië), volgende betaling in april 2007.

Beschrijving van de dienst vind je op de site zelf en: www.feedrollpro.com/index.php?action=faqs

De inkomsten van heel 2006 zijn dus in totaal ongeveer: 10.000-11.000 dollar geweest.
De koper ontvangt inlog gegevens van 2 paypal accounts, op een daarvan staat nog bijna 300 dollar, verder 2checkout account met ook bijna 300 dollar. De uitbetalingsgrens bij 2checkout is 300 dollar, saldo staat dus net onder.

Statistieken zijn helaas onbekend, ik wil wel even een gratis tellertje op zetten om te kijken wat de stats per dag zijn.
Webruimte: 1164 MB (vooral database)
Dataverkeer: ~20GB per maand
Verder gewoon mysql + php

De site wordt in zijn geheel verkocht, inclusief domein, zonder hosting. Verder bezit ik nog een licentie voor idevaffiliate script om een affiliate promotie op te starten, helaas niets mee gedaan. De site heeft zeker veel potentie (denk ook aan starten van vergelijkbare dienst in NL).

De site heeft veel potentie om wat extra bij te verdienen dmv linksverkoop (immers 3xPR6 en 6xPR5).
Minimum bod: 6000 euro exclusief BTW. Verkoop met factuur.

Meer info: saku@hostingplaats.nl / msn: sakudaman@hotmail.com

Solid
27/12/06, 22:41
Heb je een linkje naar de stats?

DutchTSE
27/12/06, 23:21
Heb je een linkje naar de stats?


Statistieken zijn helaas onbekend, ik wil wel even een gratis tellertje op zetten om te kijken wat de stats per dag zijn.


@gazkin: ongelovelijk dat ze dit soort gebruikers niet van het forum weren :(

ivs
28/12/06, 11:25
Even twee vraagjes:

- Waarom verkoop je de site?
- Waar zijn die 10-11k voor 2006 op gebaseerd als ik de getallen optel kom ik maar op iets van 6k?

minime
28/12/06, 11:32
Even twee vraagjes:

- Waarom verkoop je de site?
Cash nodig ivm aankoop huis


- Waar zijn die 10-11k voor 2006 op gebaseerd als ik de getallen optel kom ik maar op iets van 6k?
Waarschijnlijk heb je over het hoofd gezien dat de paypal/links inkomsten vermeld staan voor laatste 3 maanden (sept-nov) en niet heel jaar. In totaal zijn de inkomsten over 2006 ~11.000 geweest dus.

vdx
28/12/06, 22:52
Bij deze bied ik EUR 6.000

Nog een kleine aanvullende vraag: komen er inkomsten uit het FeedForAll affiliate programma?

Solid
28/12/06, 23:58
Mij excuses voor de vorige opmerking.. wéér te haastig gelezen :X

minime
29/12/06, 00:43
Nog een kleine aanvullende vraag: komen er inkomsten uit het FeedForAll affiliate programma?

Helaas ben ik de affiliate gegevens kwijt geraakt, nogaal slordig maar had te maken met een windowscrash. Of er dus daadwerkelijk inkomsten zijn geweest via Feed4All kan ik moeilijk zeggen. Dit is niet meegerekend in de totale inkomsten. Kan uiteraard door de nieuwe eigenaar bij Feed4All opnieuw aangemeld worden en zo mogelijk wat extra inkomsten te genereren.

Bedankt voor je bod. Ik zal even 24 uur wachten en neem dan contact met je op. Mocht iemand nog vragen hebben over de site, etc dan kan je mij uiteraard even pm-email sturen of hier in deze topic je vraag stellen.