Bekijk Volledige Versie : Goede hosting?
Hallo,
Ik ben momenteel op zoek naar een goede hosting en ik had gelezen dat deze site daar 'the place to be' voor is.
Ik zal dan maar meteen met de deur in huis vallen:
* De prijs per jaar zou niet hoger dan € 100 mogen bedragen
* Betrouwbare hosting
* Ondersteuning van scripttalen zoals PHP, JavaScript,...
* Webruimte van 100MB en meer
Dit zijn, voor mij althans, de belangrijkste punten.
Reeds heb ik verschillende hosts gevonden, doch weet ik niet of al dan niet goed zijn. Voorbeelden hiervan zijn Combell, Flexwebhosting, Nucleus, Yourhosting.
Alvast bedankt!
Met vriendelijke groeten,
DMM
verkeerde forum :)
http://www.webhostingtalk.nl/shared-colocated-dedicated-reseller-registratie-aanvragen/
ErikKosters
24/12/06, 13:24
Dit gaat niet voor elke hoster op. Bij de een liggen de kosten hoger dan de ander. Dit zal de eindgebruiker dan ook merken aan de prijs.
@dmm: best even definieren dan wat jij een "goede hoster" vindt... maw, naar wat ben je op zoek? Als je prijsoffertes wenst, dan dien je een topic te openen in het forum dat Kenneth opgaf; de rest van de discussie kan hier gevoerd worden
Oké, bedankt voor de informatie en het snelle antwoord!
Ik zal dan een topic met dezelfde naam aanmaken in de categorie die Kenneth aangaf.
Daar zal ik dan ook wat preciezere informatie geven van wat ik nu exact wil.
Met vriendelijke groeten,
DMM
NOGMAALS, verkeerde forum! :)
CharlieRoot
25/12/06, 09:08
Trouwens, YourHosting is een heel betrouwbare en goede partij.. :-)
Trouwens, YourHosting is een heel betrouwbare en goede partij.. :-)
Ok bedankt.
Hallo,
<knip>
* Ondersteuning van scripttalen zoals PHP, JavaScript,...
<knip>
Javascript is een client-side taal, dat wil zeggen dat die taal op de computer van de bezoeker geinstalleerd en ingeschakeld moet zijn. Dit is niet iets wat een hoster moet ondersteunen. PHP is een server-side taal, die wordt op de server verwerkt en moet dus door de hoster ondersteund worden.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Client-side_scripting
http://nl.wikipedia.org/wiki/Server-side_scripting
www.webhosters.nl
www.ispgids.com
www.hostingvisie.l
www.internetten.nl
etc etc
Zelf ben ik klant van *******, die hebben 250 GB ruimte met een 2220 gb datatransfer per maand. Ik ben er nu ongeveer een half jaar klant en ik moet zeggen het loopt echt erg lekker, snel, betrouwbaar(nog geen downtime gehad) super veelzijdig wat betreft scripts en andere tootltjes geen enkel probleem. Ik geloof dat ze zoiets elk script formaat ondersteunen dat er is, en dat voor maar 107 euri per jaar(headbang).
Als je dan ook nog eens de COUPON CODE: FREEXTRASPACE
gebruikt bij je aanmelding dan krijg je nog eens 25 GB extra ruimte en 2 maanden gratis hosting!!!!!!
Ik snap niet dat ze het voor dat geld kunnen doen, en ze zijn ook steeds aan het upgraden, toen ik een half jaar geleden daar begon was het 120 GB ruimte, dat is dus inmiddels al verdubbeld!!!!:W:
Dus dat is mijn tip, succes ermee