PDA

Bekijk Volledige Versie : PHP updater gezocht



NWO
29/11/06, 23:18
Mensen,

Ik zoek iemand die mijn php 5.04 kan updaten naar 5.2.
Het is een php versie onder plesk 8.0 (Linux)
Uiteraard moet alles na de update net zo werken als voor de update.

Graag even in de reactie vermelden wanneer je tijd / zin hebt.
En wat de kosten zijn voor het upgraden.

Alleen reageren wanneer je kunt voor 10 december.

D. ter Horst
30/11/06, 10:53
Beste,

Wij kunnen dit voor u realiseren voor 30 euro p/uur excl. BTW. Normaal gesproken zijn zulke werkzaamheden binnen 2 uur voltooid.

Wel dient u te weten dat het lastig is om het PRECIES zo te laten werken als voor de update. Sowieso is het een andere PHP versie, waardoor sommige scripts niet of anders functioneren. Aangezien dit geen compleet andere release is (blijft binnen de 5.x series) verwachten wij niet direct problemen en hoeft u zich hier in principe geen zorgen over te maken.

Wij kunnen dit eventueel vandaag nog voor u uitvoeren. Bij interesse kunt u mailen naar info@pirus.nl. Wij horen graag van u.

Alvast bedankt en vriendelijke groet,

Daniël ter Horst
Pirus Internetservices

NWO
30/11/06, 11:08
Beste Pirus,

Bedankt! Ik ga maandag even contact met jullie opnemen.
Ik heb altijd een beetje een hekel aan updaten aan het einde van de week.
Dit omdat wanneer er wat fout gaat er niet zoveel dagen zijn om het op te lossen. Uiteraard snap ik dat verkeerde scripts vast kunnen lopen. Ik doelde meer op dezelfde fucties moeten enabled zijn.

Zoals:

FTP php
GD
enz. :)

D. ter Horst
30/11/06, 12:59
Beste NWO,

Dat is geen enkel probleem. We kunnen waarschijnlijk gewoon de config gebruiken van de huidige installatie.

Met vriendelijke groet,

Daniël ter Horst
Pirus Internetservices

NWO
30/11/06, 22:28
We gaan nu eerst even Plesk updaten naar 8.1 Kijken wat die brengt :)
Jullie horen maandag van me!