PDA

Bekijk Volledige Versie : opruiming cisco spul



nugget
12/10/06, 16:26
Heey
De volgende spullen zijn van onze lanvereninging. Hier zijn in het afgelopen jaar 2 cisco's kapot gegaan. De modules zijn echter nog prima in orde. Mischien dat iemand er nog wat aan heeft. Vraag prijzen zijn gebaseerd op de prijs die ik er toen voor heb moeten betalen met afschrijving tot nu.


2x een KAPOTTE cisco 2924m-xl switch eentje start geloof ik wel nog op en de andere deed niks meer. Misschien dat iemand ze nog gerepareerd krijgt of er reserve onderdelen uit kan halen. Laat maar weten wat je er voor over hebt

1x cisco module voor cisco switch 2924m-xl en het gaat hierbij om een module met een GBIC poort incl een receiver voor gbit glasvezel 1000mbit SX
vraagprijs 150 euro (voor het setje)

1x cisco module voor cisco switch 2924m-xl en het gaat hierbij om een module met 4x 100mbit glasvezelpoorten (sx).
vraagprijs 50 euro

1x cisco module voor cisco switch 2924m-xl en het gaat hierbij om een module met 2x 100mbit glasvezelpoorten (sx).
vraagprijs 40 euro

groetjes Camiel

Deimos
13/10/06, 14:08
Mod edit:
Topic opgeschoond. AUB ontopic reageren en mocht je opmerken dat iemand zich niet aan de regels houdt, dan is daar een knop voor. Ga aub niet zelf de thread verder vervuilen.

math
13/10/06, 14:52
wat wil je voor de 2 defecte switches hebben?

nugget
13/10/06, 17:53
50 euro voor beide switches