Ik beheer nu een aantal .nl domeinnamen die ik in de toekomst (dus als het kan) ook als .eu zou willen als dat lukt.
Ik zoek nu een provider die pre-registraties aanbied. Via de search heb ik begrepen dat eurId "leden" (zal ik het maar noemen) dat mogen aanbieden, maar pas ervoor betaald wordt als het domein ook echt geregistreerd. Maar zoals PCExtreme vraagt wel pre-registratie kosten.
Ik zou dus graag willen horen of hier iemand is die het kan aanbieden, wat het pre-reggen mij gaat kosten en wat het uiteindelijke domein gaat kosten als hij geregistreerd is.
Natuurlijk wil ik dat ik de dns naar een andere provider kan verwijzen. Dns wijzigingen mogen geen gald kosten, tenzij eurid hier een bedrag voor rekenen (ik zie namenlijk dat sommige webhosters geld vragen om de dns van je domien te veranderen).
Ik ben een nederlandse particulier dus prijzen graag inclusief btw.

Likes:


Quote
