Ik wil graag offertes ontvangen voor het afnemen van 5 racks in een dc in Amsterdam, op basis van een jaarcontract, betaling per maand. De voorkeur gaat uit naar locaties waar diverse transit providers en/of exchanges aanwezig zijn, zoals redbus, telecity, enz.
Graag ook de maten van het rack vermelden, en vermelden of het mogelijk is ook secured deel racks (in 2, 3 of 4 compartimenten verdeeld) af te nemen. Vergeet ook de setupkosten niet te vermelden.
Ook zou het gewaardeerd worden als deze racks in een cage geplaats zouden kunnen worden, maar ik weet niet of dit bij 5 racks al bespreekbaar is.
Ik wil hierbij in principe geen traffic afnemen, wat wel gewaardeerd wordt is als er bij de rackspace whitelabel transit van een tier-1 isp aangeboden kan worden.
Een ander punt is het leggen van bekabeling van en naar de racks (cat5/6 en multimode fiber). Graag hiervoor prijzen vermelden.
Het liefst zou ik zelf kabels tussen de racks willen leggen, zonder hiervoor te moeten betalen.
Natuurlijk ga ik ook bij de voor mij interessante dc's zelf een offerte aanvragen, waar ik vooral benieuwd naar ben is of het indirect afnemen goedkoper is.
Edit: zo te zien is dit trouwens niet het goede forum hiervoor, graag verplaatsen aub![]()

Likes:


Quote