Tim,
We zijn bereid je een server van deze capaciteit te sponsorren, neem maar contact met me op hoe of wat.
Groetjes,
Savvas
Afdrukvoorbeeld
Tim,
We zijn bereid je een server van deze capaciteit te sponsorren, neem maar contact met me op hoe of wat.
Groetjes,
Savvas
Zou je wel een WHT-UT server willen sponsoren voor een langere periode? Voor bijvoorbeeld minstens 6 maanden? Het zal zeker goede reclame zijn, want als hier mensen zijn met positieve ervaringen dan zullen ze ook eerder naar jouw gaan. (Zie ook TrueServer die zo'n schijnheilige status heeft op Tweakers.net bij alle echte tweakers)Citaat:
Origineel geplaatst door Koster
Misschien is beter leren lezen een optie voor je :D
1) i3d sponsort GEEN enkele clan
2) i3d heeft al een 24 slots WHT-UT clan server opgezet
3) i3d hoeft de klanten niet via een WHT server te krijgen, wij hebben sowieso al een goede naam opgebouwd en wij hebben geen reclame nodig door middel van sponsoring
4) i3d heeft de WHT clan 24 slots server "gesponsored" omdat ikzelf UT graag speel
Dus ik begrijp je reactie niet helemaal....
//edit: stiekem je post aanpassen he ;)
Beste,
rachweb begiont binnenkort met gameservers en denkt er over een gameserver te sponsoren. Laat maar iets horen.
Ja, die server heb ik toch allang gesponsored, 6 maanden is geen probleem, maar dan moeten er niet opeens 10 andere WHT servers komen zoals nu gebeurd...Citaat:
Origineel geplaatst door DennisCitus
Zou je wel een WHT-UT server willen sponsoren voor een langere periode? Voor bijvoorbeeld minstens 6 maanden? Het zal zeker goede reclame zijn, want als hier mensen zijn met positieve ervaringen dan zullen ze ook eerder naar jouw gaan. (Zie ook TrueServer die zo'n schijnheilige status heeft op Tweakers.net bij alle echte tweakers)
Wat maakt dat uit?Citaat:
Origineel geplaatst door Koster
Ja, die server heb ik toch allang gesponsored, 6 maanden is geen probleem, maar dan moeten er niet opeens 10 andere WHT servers komen zoals nu gebeurd...
Hoe zou jij het vinden als je een bekende website sponsort,en opeens heeft de webmaster 10 nieuwe sponsors voor onderwerpen gevonden?:)
Ik sponsor een 24 slots gameserver en opeens draaien 10 andere mensen ook de officiele WHT UT gameserver. Denk je echt dat ik mijn server dan nog aan laat staan?Citaat:
Origineel geplaatst door SeppaR
Wat maakt dat uit?
Je sponsort, je zegt het zelf, als je een clan sponsort maakt het je niets uit hoeveel andere sponors hij nog heeft? Zolang jij maar krijgt wat je vraagt..
neej ik ben het met Koster eens.
als je een 'clan' een server sponsort .. dan sponsor jij die alleen .. dus alle aandacht die dan via die clan aan sponsors wordt gericht .. wordt aan jou gericht ... komen daar ineens bijv. 4 sponsors bij .. dan is er nog maar ±20% op jou gericht.
toch een flink verschil