-
bedankt voor jullie reacties, er is volgens mij voldoende gezegd... Het is voor mij zelf een leerzame zoektocht geweest waarin ik het e.e.a. geleerd heb over de hosting branche. Als klant vindt ik belangrijk dat een bedrijf eerlijk en open is. Een hoop specificaties en vervolgens alleen een 06 is geen probleem als je ook maar eerlijk aangeeft hoe de vork aan de steel zit. Dan heb je als klant de keuze en hoef je niet achterdochtig te worden. Het wekt bij mij meer vertrouwen wanneer je aangeeft dat je pas begint en wat je ambities zijn, dan je groter voor te doen. Iedere oplettende consument komt hier toch wel achter met gevolg dat je je een beetje bekocht voelt.
Hopelijk heeft iemand iets aan mijn opmerkingen, ik heb mijn keuze gemaakt. Bedankt.
-
Als bedrijf kan je beter 1000x eerlijk zijn dan 1x 'liegen' over het bedrijf.
Verder ben ik het volledig met uw reactie eens. Het verschil is er alleen per klant.
Er zijn klanten die opzoek zijn naar goedkope (vul hier in wat je wilt) en het totaal niet uit maakt of het een bedrijf is met tientallen werknemers of dat er maar 1 persoon achter zit ergens werkend op een zolderkamertje.
Daarnaast heb je de klanten zoals u, die opzoek gaan naar betrouwbare en eerlijke bedrijven en kijken naar support en kwaliteit. Prijs is (meestal) pas een derde factor waar naar gekeken wordt.
Ben blij dat u uw keuze heeft kunnen maken, kunt u ons ook vertellen op wie de keuze gevallen is?
Met vriendelijke groet,
Tim Mourik
ICT Trend