Beste allemaal,
Sinds 1999 ben ik een reseller. Jarenlang bij Host3000 gezeten van Hans Sammelius, als je die nog kent zit je lang genoeg op dit forumToen hij de zaak 'ineens' overdeed aan een stel nietsnutten is iedereen snel weggerend, de ene wat sneller dan de andere. Hans was erg goed vond ik. Heel erg goed, problemen waren vaak al verholpen voordat ik ze überhaupt zag.
Inmiddels had ik wegens omstandigheden zo'n 90% van mijn klantenbestand verkocht. Toch wilde veel bekende klanten blijven en ben ik op wat minder serieuze hobby-manier verder gegaan. Toch lopen er in totaal nog zo'n slordige 200 domeinnamen en rond de 50-60 hostingpakketten. Zonde om weg te doen...daarbij is de naam bekend en goed.
Nu zit ik enkele jaren bij een bedrijfje die mij voor mij een dedi heeft voor 55 euro p/m. grotendeels managed, m.a.w. ze zorgen dat hij op to date blijft en helpen me af en toe met kleine probleempjes, of als ik weer eens op reis ben voor m'n werk is een sms-je genoeg om even iets in te stellen voor een klant tussendoor. Persoonlijk en redelijk goed contact. Dit zoek ik nu weer.
Echter, de server heeft de laatste tijd regelmatig problemen. Veel té regelmatig. PHP bestanden verdwijnen zomaar, DB's stoppen met werken, alle opties in Direct Admin op alle accounts staan ineens uit, qouta's staan ineens op onbeperkt, de server staat keihard op verschillende spamservers wereldwijd en DA rapporteert regelmatig grote hoeveelheden mail die verstuurd worden vanaf bepaalde accounts die van niets weten, tickets van websites komen niet aan omdat die weer door firewalls/spamfilters worden tegengehouden, mail van klanten komt soms niet aan omdat reverse-check niet aan staat...en ga zo maar door. En stug volhouden dat er niets mis is.
Nu na jaren van door hobbelen is de maat vol. Ik ga toch op zoek naar een andere partij, met alle verhuisperikelen vandien.
Voor een dubbeltje op de eerste rij, hopelijk maken jullie er door top-service vanzelf een kwartje van, ik houd er nu nagenoeg niets aan over wat prima is, het is tot nu toch nog steeds een (serieuze) hobby met de potentie om weer uit te groeien....als ik daarvoor tijd krijg.
- Serieuze partij die dit met minimaal 2 man als vast werk hebben, niet als bijbaan;
- razendsnel netwerk, AMS, Rotterdam, of waar dan ook, zolang het maar niet in een dorpje a la Tietjerksteradeel is, ver weg van de hoofd backbones;
- een makkelijk en gezellig partij die niet voor iedere DNS wijziging een factuur stuurt en leuk (telefoon) of zelfs persoonlijk contact; (jullie de koffie, ik de stroopwafels..)
- Een server die hetzelfde wordt ingericht als mijn huidige (Ioncube etc.) en dus even wat medewerking en monitoring om te kijken of alle website blijven werken. Ik zeg dit erbij, omdat ik mij meen te herinneren dat er hier en daar een update o.i.d nodig was om bepaalde websites te laten draaien na verhuizen.
- Actief meehelpen alles te verhuizen (hopelijk gewoon van DA naar DA)
- Ik heb twee hostingwebsites draaien, dus ook met 2 (maal 2) verschillende naamservers en IP's. Dat moet zo blijven.
- Ik ga ervan uit dat backups standaard door de leverancier worden gedaan en dit geen aparte service is. Evenals monitoren van server load en calamiteiten.
- Op zich geen specifieke wensen wat betreft server, als hij deze websites maar makkelijk aan kan en geen dagelijks email stuur dat de load avarage 69.02 is. Eventuele verbruikscijfers kan ik dit weekeinde verstrekken.
Mijn websites draaien op AWBS en mijn domeinnamen lopen bij TransIP, Enom en IRRP. Dit was bij sommige leveranciers in het verleden een probleem omdat AWBS daar geen pakketten kon aanmaken of domeinnamen bij derden kon aanvragen vanwege een eigen geïntegreerd systeem. Da's dus niet wat ik wil
Mocht ik info vergeten zijn dan hoor ik dat graag.

Likes:


Toen hij de zaak 'ineens' overdeed aan een stel nietsnutten is iedereen snel weggerend, de ene wat sneller dan de andere. Hans was erg goed vond ik. Heel erg goed, problemen waren vaak al verholpen voordat ik ze überhaupt zag.
Quote
