Helaas moet ik melden dat mijn huidige hosting server vaak storingen heeft waardoor mijn website of niet bereikbaar of extreem traag is. Ik heb mijn provider hierover benadert, maar telkens hoor ik "We hebben storing". Blijkbaar hebben ze dagelijks storing. Zelfs 2 euro per 100 jaar is duur.
Sinds een week is mijn website heel erg traag. Toen ik ze benaderd heb zeiden ze weer "We hebben storing". Maar nu is mijn website niet alleen traag, maar onbereikbaar.
Mijn huidige webhosting is volgens mij een amateuristische groep die veel websites stopt in een zeer oude een trage machine.
Ik ben een startende ZZper en heb niet veel geld voor dure servers. Mijn website is gemaakt met Wordpress en PHP.
Ken je een goede nationale of internationale webhosting? Laat het aub hier op dit forum weten, want ik reageer niet op privémails. Iedereen kan via de telefoon en email beweren dat hij een goede server heeft.
De website is net begonnen en heb een aantal gb nodig. (precies weet ik niet).
Heeft iemand ervaring met one.com?

Likes:


Quote