Likes Likes:  0
Resultaten 1 tot 8 van de 8
Geen
  1. #1
    Anoniem
    5 Berichten zijn liked



    Thread Starter

    Dedicated server voor GPT site

    Beste hosters,
    Ik beheer een GPT website welke met de dag groter wordt, naar verwachting zit ik volgende week op 7 á 8000 leden. Op dit moment draait mijn website nog op een vps maar zodra ik een email aan het versturen ben (via cronjob) merk ik dat de site steeds trager aan het worden is. Hiervoor ben ik opzoek naar een nieuwe hoster die me kan helpen hoe ik het beste de server(s) kan indelen.
    Verder komt bij hotmail een gedeelte van de verstuurde emails niet aan en bij een gedeelte in de spam folder, waarschijnlijk komt dit door foute instellingen aan de vps.

    Door alle blunders van mijn huidige host, welke ook naar mijn mening niet voldoende kennis van zaken heeft ben ik opzoek naar een nieuwe host welke mij hiermee wel kan helpen.

    Enkele gegevens van de site:
    Pageviews: op dit moment 4k, bij 7 á 8k leden zal dit naar zo'n 15 tot 20k gaan.
    Emails per dag: op dit moment 600, bij 7 á 8k zal dit in het weekend tussen de 14 en 15k zitten en door de week 7 á 8k
    Opslag: enkele mb's
    Controlpanel: dit mag gewoon ispconfig oid zijn, op dit moment draai ik directadmin
    Locatie: in nederland.

    Het script draait op een normale mysql database icm php.

    Waardoor verwacht ik deze groei?
    Aangezien ik op dit moment hard aan het adverteren ben en ik afgelopen avond al 400 leden heb geworven.

    Hopelijk zijn er hosters welke mij advies kunnen geven en een bijpassende aanbieding kan doen.

    Alvast bedankt.

  2. #2
    Dedicated server voor GPT site
    Service/Support = Heilig
    845 Berichten
    Ingeschreven
    18/08/07

    Locatie
    Arnhem

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    42 Berichten zijn liked


    Naam: Maikel
    Bedrijf: Vertixo B.V.
    URL: www.vertixo.com
    Registrar SIDN: JA
    KvK nummer: 53940628
    TrustCloud: vertixo
    View vertixo's profile on LinkedIn

    Beste,

    Namens Vertixo hosting solutions wil ik u alvast het volgende voorstellen, wijzigingen zijn uiteraard mogelijk.
    Al onze prijzen zijn excl btw.
    Op geen enkele manier doen wij aan overselling van de configuratie.

    Als het gaat om service en kwaliteit dan bent u bij ons aan het juiste adres, wij zullen er alles aan doen de zaken netjes af te handelen en de best mogelijke service te bieden.

    De onderstaande offerte is een indicatie, om u goed te kunnen helpen hebben wij veel meer informatie nodig. Indien u interesse heeft in onze diensten dan kunnen wij het beste even alles doornemen en dan pas knopen doorhakken. Eventueel hebben wij zelfs de mogelijkheid om meerdere servers in meerdere datacentra's in te zetten en op die manier snelheid, maar ook betrouwbaarheid te creëren.
    Ook onderhouden wij onderandere mailservers die gebruikt worden om duizenden e-mails te versturen(marketing) en kunnen u uiteraard helpen om e-mails goed te laten afleveren.


    Custom server (Dedicated):
    - Intel Quad core CPU 2.53Ghz (Totaal 8 threads)
    - Disk: 2 x Intel SSD 40GB in raid 1
    - Ram: 8GB
    - Dataverkeer: 400GB per maand
    - 1 x ip adres
    - Lijn: 1Gbit
    - Leased directadmin inbegrepen
    - Os: Linux
    - RDNS
    - Managed Server
    - Backups(elke dag) worden minimaal tot 7 dagen terug bewaard en op een externe server(locatie) opgeslagen. Daarnaast is de retentie minimaal 2 x per maand, een half jaar lang.


    Netwerk Informatie:
    - Het netwerk waar wij gebruik van maken is het Ict Alphen netwerk(AS42755)
    - Datcenter: Datahouse te Alphen a/d Rijn

    Prijs:
    - Prijs in euro: 125,- excl btw per maand.
    - Geen setup kosten.
    - Facturatie per maand, per kwartaal of per jaar.
    - Contractsduur, 1 jaar.

    Service:
    - De server is managed, alle aanvragen op technisch gebied kunt u door ons laten uitvoeren, u heeft hier geen omkijken naar.
    - De dns is redundant opgezet met onder andere een server in Nederland, Duitsland/Zweden en Amerika.
    - Support buiten kantoor uren is geen enkel probleem d.m.v email en telefoon, uiteraard hebben wij ook een nood nummer.
    - Monitoring van de server is inbegrepen, grafieken van cpu, ram, netwerk etc.. tot uw beschikking.


    Website: http://www.vertixo.com


    IspGids:
    - http://www.ispgids.com/isp/vertixo-hosting-solutions

    Ervaringen:
    - http://www.ispgids.com/ervaringen/ve...ting-solutions

    Deelnemer gedragscode:
    - http://www.ispgids.com/gedragscode


    Snelheidstest:
    - 100Mb: http://vertixo.com/100mb.bin


    Vertixo Hosting Solutions | Charlotte Bronte 251 | 1102 XD Amsterdam Zuidoost | KVK: 34283676 te Amsterdam | BTW: NL1963.37.276.B01 | Tel: 020-7163851 | Fax: 020-7163852 | Nood: 06-43077861

  3. #3
    Dedicated server voor GPT site
    Hosting & Servers
    415 Berichten
    Ingeschreven
    29/09/04

    Locatie
    Haaksbergen / Enschede

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    14 Berichten zijn liked


    Naam: Roland
    Bedrijf: IceHosting
    Functie: CEO
    URL: www.icehosting.nl
    Registrar SIDN: Ja
    KvK nummer: 08128208

    IceHosting Kan u het volgende aanbieden:


    Dedicated server

    Supermicro server
    Intel Xeon E3-1230 3,2Ghz (Quadcore+ HyperThreading)
    16 GB DDR3 ECC ram
    2x 500 GB SATA disks in hardware raid(0 of 1)
    1000GB dataverkeer
    Directadmin control paneel

    Prijs: 99 euro / maand

    Daarnaast is het geen probleem dat wij helpen om de e-mail settings goed in te stellen zodat ook hotmail alles ontvangt (en niet blokkeert).


    Standaard:
    - Geen setupkosten!
    - Binnen 24 uur geleverd
    - gratis Apc aansluiting
    - 100 mbit uplink (1000 mbit ook mogelijk)
    - 3 ip adressen
    - Reverse dns
    - Realtime dataverkeer statistieken
    - 24/7 noodnummer bereikbaar
    - 24/7 monitoring
    - Betaling per maand (ideal, paypal, overboeking)
    - 99.98% netwerk uptime garantie
    - OS: Linux (Fedora, Centos, Freebsd, Debian) of Windows Server (tegen meerprijs)

    Meerprijzen:
    1 GB dataverkeer vooraf/achter: 0,20 euro/gb
    100 GB extra dataverkeer: 10 euro
    1000 GB extra dataverkeer: 40 euro
    Backupruimte per 10 GB opslag: 5,00 euro/maand
    1 mbit 95%: 20 euro/maand
    Extra ip adres(sen): Gratis op RIPE voorwaarden

    Managed oplossingen:
    Mocht u het beheer van de server uitgeven aan de professionals, bieden wij 2 verschillende pakketten aan:

    Basic managed :: 15 euro per maand
    Het onderhouden van de server met de laatste software en patches. Daarnaast de server standaard beveiligen. Ook zit hier het 24/7 noodnummer bijgevoegd.

    Volledig managed :: 32 euro per maand
    Onderhouden van de server met de laatste software/patches, Server beveiligen en 24/7 noodnummer, 20 GB backupruimte, noodserver paraat. Daarnaast zullen we op verzoek kosteloos additionele software installeren.


    Netwerk
    De server wordt geplaatst in ons eigen netwerk (ASN 42093), deze is volledig redundant uitgevoerd en bestaat uit de volgende uplinks:
    Peering: NL-IX, Openpeering
    Transit: Atom86, FiberRing (Abovenet, TeliaSonera, Teleglobe, interoute, KPN), Jointtransit (KPN, Tiscali int, Level3, Global crossing)
    Uptime garantie: 99,98%
    Uptime 2008: 100%
    uptime 2009: 100%
    Uptime 2010: 100%
    Testip: 195.22.100.5
    Smokeping: http://www.smokeping.icehosting.nl
    Network: http://www.as42093.net/
    Routeringplatform: Brocade BigIron
    Switchingplatform: HP Procurve & Brocade FastIron

    Datacenter
    De server zal in ons eigen datacenter geplaatst worden genaamd interdc. InterDC is een splinternieuw datacenter gevestigd in Enschede. InterDC is een groen datacenter en maakt zo efficiënt mogelijk gebruik van power conversie en free air koeling. Meer informatie is te vinden op de website van interdc: www.interdc.nl

    Contract
    Minimale contractsduur is 12 maanden, met minimale opzegtermijn van 2 maanden. Facturatie per maand vooruit.

    Over Icehosting
    Wij zijn actief in de hostingbranche al sinds 2004. We beschikken inmiddels over een ruime serverpark (100+ servers). IceHosting is begonnen als webhostingprovider, maar tegenwoordig gespecialiseerd in het managen en beheren van servers (dedicated & colocated).
    Naast onze hosting diensten is IceHosting SIDN lid, en beschikken we over een realtime registratie paneel waar u tegen reseller prijzen kan registreren.
    IceHosting bestaat uit 5 werknemers en heeft een kantoor gevestigd in Enschede. Daar bent u van harte welkom voor een kennismakingsgesprek en een kop koffie.

    Website: www.icehosting.nl
    E-mail: info AT icehosting DOT nl
    Kvk nummer: 08128208
    BTW-nummer: NL0728.32.447.B01
    Tel: +31 (0)53 700 9750
    Fax: +31 (0)84 747 3294
    Ervaringen: http://www.ispgids.com/isp/icehosting


    Alle genoemde prijzen zijn Exl 19% BTW.

    Bestellen? / Meer informatie?
    Voor vragen en meer informatie kunt u contact opnemen per mail: info [@] icehosting.nl of per tel: (+31) 053-7009750

    Op alle aanbiedingen van IceHosting zijn onze algemene voorwaarden van toepassing en 30 dagen geldig vanaf postdatum van deze offerte.
    IceHosting, www.icehosting.nl, +31 (0)53 700 9750, Hosting & Dedicated servers

  4. #4
    Anoniem
    5 Berichten zijn liked



    Thread Starter
    Ik wil iedereen hartelijk bedanken voor zijn reacties in het topic, maar ik heb afgelopen nacht nog eens zitten denken om bijvoorbeeld een dedicated server te splitsen in 3 vps'en (1x ftp, 1x mail en 1x database). Zouden jullie dit ook adviseren of is er helemaal geen verschil tegenover alles op 1 dedicated server te laten draaien?

  5. #5
    Dedicated server voor GPT site
    geregistreerd gebruiker
    522 Berichten
    Ingeschreven
    12/04/11

    Locatie
    Zwijndrecht, Netherlands

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    48 Berichten zijn liked


    Naam: Axel Polfliet
    Bedrijf: Xynta BV
    Functie: Eigenaar
    URL: www.xynta.com
    Registrar SIDN: JA
    KvK nummer: 77237579
    Ondernemingsnummer: nvt
    TrustCloud: axel.polfliet
    View axelpolfliet's profile on LinkedIn

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door anoniem Bekijk Berichten
    Ik wil iedereen hartelijk bedanken voor zijn reacties in het topic, maar ik heb afgelopen nacht nog eens zitten denken om bijvoorbeeld een dedicated server te splitsen in 3 vps'en (1x ftp, 1x mail en 1x database). Zouden jullie dit ook adviseren of is er helemaal geen verschil tegenover alles op 1 dedicated server te laten draaien?
    Dat is uiteraard een optie, je moet dan echter wel rekening houden met de processor en het interne geheugen welke je kiest. Heb je al nagedacht over welke virtualisatie software je hier voor in zou willen zetten? VMWare, Xen, KVM etc.?

  6. #6
    Dedicated server voor GPT site
    Service/Support = Heilig
    845 Berichten
    Ingeschreven
    18/08/07

    Locatie
    Arnhem

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    42 Berichten zijn liked


    Naam: Maikel
    Bedrijf: Vertixo B.V.
    URL: www.vertixo.com
    Registrar SIDN: JA
    KvK nummer: 53940628
    TrustCloud: vertixo
    View vertixo's profile on LinkedIn

    Beste,

    Dat is ook een beetje wat ik bedoelde in m'n eerste post met aanbieding.
    Wij zullen/willen u geen aanbieding aansmeren zonder er zeker van te zijn dat het de beste oplossing is voor u. Het beste is eigenlijk om goed te kijken naar de website en te monitoren waar de load precies zit en juist die punten aan te pakken.

    Het scheiden van de zaken zou wellicht een prima optie zijn maar misschien is het wel verstandig de database beter te indexeren of zijn er andere zaken die eerder opgelost moeten worden omdat je anders alleen maar "brute kracht" ertegenaan gooit.
    Wij gaan nooit uit van een standaard oplossing en in dit geval is het nog iets complexer. Als u wilt kunnen wij nog een aanbieding doen met meerdere virtuele servers maar juist daar moeten we goed naar kijken om te kunnen zeggen of de databse een SSD opslag nodig heeft, of dat sata / SAS ook voldoende is.
    Om maar een voorbeeld te noemen, wellicht is het beter 2 virtuele servers te doen. 1 voor de DB, andere voor opslag en web en dat de e-mail via ons mail cluster loopt om op die manier te kunnen genieten van de reeds opgebouwde reputatie en zo te voorkomen dat e-mails in de spam zullen komen.

  7. #7
    Anoniem
    5 Berichten zijn liked



    Thread Starter
    Cyberbootje, graag ontvang ik van jullie nog een offerte op basis van wat uzelf zou doen, dus de kwaliteit voorop.
    Alex, ik heb geen idee wat er gebruikt zou moeten worden als software, ik neem aan als ik voor een managed oplossing zou kiezen dat dit allemaal voor mij geregeld wordt.

  8. #8
    Dedicated server voor GPT site
    Service/Support = Heilig
    845 Berichten
    Ingeschreven
    18/08/07

    Locatie
    Arnhem

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    42 Berichten zijn liked


    Naam: Maikel
    Bedrijf: Vertixo B.V.
    URL: www.vertixo.com
    Registrar SIDN: JA
    KvK nummer: 53940628
    TrustCloud: vertixo
    View vertixo's profile on LinkedIn

    Beste,

    Namens Vertixo hosting solutions wil ik u alvast het volgende voorstellen, wijzigingen zijn uiteraard mogelijk.
    Al onze prijzen zijn excl btw.
    Op geen enkele manier doen wij aan overselling van de configuratie.

    Als het gaat om service en kwaliteit dan bent u bij ons aan het juiste adres, wij zullen er alles aan doen de zaken netjes af te handelen en de best mogelijke service te bieden.

    Deze aanbieding moet gezien worden als de vorige aanbieding. Dit is een indicatie, de uiteindelijke opstelling kan enigzins verschillen afhankelijk van de details en gemeten zaken.
    Uit het onderzoek dat wij sowieso eerst willen uitvoeren kan ook blijken dat uw huidige virtuele server gewoon een te lage i/o capaciteit heeft waardoor u de traagheid/problemen ondervind, in dat geval zou 1 virtuele server op ons cluster meer als voldoende zijn omdat wij i/o capaciteit kunnen garanderen. De uiteindelijk opzet zal dan veel goedkoper uitvallen dan dat het nu doet.
    Verder zijn deze virtuele servers op basis van een cloud platform welke beschikbaar is in meerdere datacenters (Telecity2, Amsterdam en Datahouse, Alphen a/d Rijn) dus eventueel schakelen volgens een SLA is ook mogelijk!


    Custom VDS (virtuele server voor WEB):
    - 2 CPU core Xeon 2.26Ghz - Cluster
    - Disk: 10GB (Bruikbaar)
    - Ram: 2GB (Gegarandeerd)
    - Dataverkeer: 400GB per maand
    - 1 x ip adres
    - 1 x Lijn: 100/100 mbit (Publieke lijn)
    - 1 x Lijn: 1/1 Gbit (Connectie naar DB-server)
    - Leased directadmin inbegrepen
    - Os: Linux
    - RDNS
    - Managed VDS

    Custom VDS (virtuele server voor DB):
    - 2 CPU core Xeon 2.26Ghz - Cluster
    - Disk: 10GB (Bruikbaar)
    - Ram: 4GB (Gegarandeerd)
    - 1 x Lijn: 1/1 Gbit (Connectie naar WEB-server)
    - Os: Linux
    - Managed VDS

    Volgende zaken geldt voor beide servers:
    - Backups(elke dag) worden minimaal tot 7 dagen terug bewaard en op een externe server(locatie) opgeslagen. Daarnaast is de retentie minimaal 2 x per maand, een half jaar lang.
    - Het platform is op basis van KVM virtualisatie(linux)
    - Fysieke nodes in het cluster bevatten allemaal minimaal 2 x een quad core 2.26Ghz en 24GB RAM
    - Disk opslag op basis van een SAN met minimaal 10 x SAS 15K schijven in raid 10 (Dell MD3200I)


    Netwerk Informatie:
    - Het netwerk waar wij gebruik van maken is het Ict Alphen netwerk(AS42755)
    - Datcenter: Datahouse te Alphen a/d Rijn

    Prijs:
    - Prijs in euro: 165,00 excl btw per maand.
    - Geen setup kosten.
    - Facturatie per maand, per kwartaal of per jaar.
    - Geen contract, opzegbaar na eerste maand.

    Service:
    - De VDS is managed, alle aanvragen op technisch gebied kunt u door ons laten uitvoeren, u heeft hier geen omkijken naar.
    - De dns is redundant opgezet met onder andere een server in Nederland, Duitsland/Zweden en Amerika.
    - Support buiten kantoor uren is geen enkel probleem d.m.v email en telefoon, uiteraard hebben wij ook een nood nummer.
    - Monitoring van de server is inbegrepen, grafieken van cpu, ram, netwerk etc.. tot uw beschikking.


    Website: http://www.vertixo.com


    IspGids:
    - http://www.ispgids.com/isp/vertixo-hosting-solutions


    Ervaringen:
    - http://www.ispgids.com/ervaringen/ve...ting-solutions


    Deelnemer gedragscode:
    - http://www.ispgids.com/gedragscode


    Snelheidstest:
    - 100Mb: http://vertixo.com/100mb.bin


    Vertixo Hosting Solutions | Charlotte Bronte 251 | 1102 XD Amsterdam Zuidoost | KVK: 34283676 te Amsterdam | BTW: NL1963.37.276.B01 | Tel: 020-7163851 | Fax: 020-7163852 | Nood: 06-43077861

Webhostingtalk.nl

Contact

  • Rokin 113-115
  • 1012 KP, Amsterdam
  • Nederland
  • Contact
© Copyright 2001-2026 Webhostingtalk.nl.
Web Statistics