Likes Likes:  0
Resultaten 1 tot 15 van de 16
Pagina 1 van de 2 1 2 LaatsteLaatste
Geen
  1. #1
    Anoniem
    5 Berichten zijn liked



    Thread Starter

    Managed Dedicated Server in Noordelijk deel van Nederland

    Gezocht Managed Dedicated Server in Noordelijk deel van Nederland

    Wegens onvrede met onze huidige aanbieder.

    Huidige gegevens: Linux, 20 Gb schijfverbruik (excl. backup), 250 Gb dataverkeer, intensief databaseverkeer, Core 2 Duo, 4Gb Ram, 2 x HD (Raid).

    Wij willen graag migreren door de 20Gb aan data via een externe schijf te koppelen aan de server (locatie Amsterdam of hoger)

    Wensenlijst:
    - SLA (Met ECHTE bereikbaarheid)
    - Dagelijkse backup
    - Liefst ook dagelijkse sync naar onze locate NAS
    - Hoge uptime
    - Monitoring
    - Statistieken
    - Geen eenmanszaak ivm kwetsbaarheid ondersteuning.

  2. #2
    Managed Dedicated Server in Noordelijk deel van Nederland
    SolidHost
    8.296 Berichten
    Ingeschreven
    29/06/03

    Locatie
    Rotterdam/Amsterdam/Barcelona

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    323 Berichten zijn liked


    Naam: Andre van Vliet
    Bedrijf: SolidHost Managed Hosting
    Functie: CEO
    URL: www.solidhost.com
    KvK nummer: 24366308
    View andrevanvliet's profile on LinkedIn

    Goedemiddag,

    Ik doe u graag een aanbieding. Er is echter iets meer informatie nodig:

    • Wat verwacht u precies van het SLA en management?
    • Welk OS wilt u draaien en wat komt hier op te draaien (i.v.m. management)?
    • Is er een specifieke reden dat u zoekt naar een locatie in het noorden? Is dit enkel i.v.m. de externe harde schijf of zijn er ook andere achterliggende redenen? Ik stel deze vraag voornamelijk omdat er bij een dedicated server geen fysieke toegang tot het datacenter mogelijk is. Onze primaire locatie is gevestigd in Rotterdam, echter kunnen wij ook leveren in Amsterdam. Wij kunnen op beide locaties een externe HD aan uw server koppelen.
    • Het dagelijks wegschrijven van de data naar uw lokale NAS is geen probleem, houdt u er echter wel rekening mee dat er hiervoor aanzienlijk meer dan 250GB dataverkeer noodzakelijk is, er vanuit gaande dat de volledige 20GB dagelijks weggeschreven moet worden. Dit is uiteraard afhankelijk van hoeveel data er dagelijks verandert wordt. Kunt u hier een indicatie van geven?
    • U omschrijft "intensief databaseverkeer". Gaat dit om MySQL? Het is hiervoor namelijk sterk aan te raden dat de backups hierop afgestemd worden, want het is niet handig om de raw data weg te schrijven. Wij maken voor onze backups gebruik van R1Soft CDP en er is hier een speciale MySQL addon voor beschikbaar
    • Kunt u wellicht een indicatie van uw budget geven? Op een server met intensief database gebruik is het aan te raden om gebruik te maken van harde schrijven met een hoge I/O, echter zijn deze wat duurder. Als u een indicatie kunt geven van wat u wilt besteden, kan e.e.a. hier op afgestemd worden.

    Als u deze vragen kunt beantwoorden, doe ik graag een passende aanbieding.

  3. #3
    Anoniem
    5 Berichten zijn liked



    Thread Starter

    Managed Dedicated Server in Noordelijk deel van Nederland

    Hallo Andre,

    Bedankt voor je snelle reactie. Hierbij mijn antwoorden:

    Verwachting SLA: Ik verwacht een minimale uptime van 99,9% met monitoring. Verder wil ik graag een noodnummer waarop 7 dagen per week (behalve ’s-Nachts) iemand kan bereiken bij problemen. En mijn verwachting is dan dat dit noodnummer ook daadwerkelijk wordt opgenomen door een medewerker!

    Verwachting Managed: Ik verwacht een volledig beheer van de server zodat de website en database probleemloos blijven werken. B.v. Inrichting antivirus, firewall, software-update en oplossen van storingen.

    Gebruikte software:
    Huidige Software:
    Webserver: Apache/2.2.14
    MySQL-client 5.1.41
    PhpMyAdmin: 3.2.4
    Php 5.2.12
    DirectAdmin 1.36.2
    Fedora 7

    Reden locatie:
    Om mijn data te redden moest ik bij mijn huidige provider ’s-nachts naar het datacenter komen wegens grote problemen bij de provider. Dan is een grote afstand niet fijn. Bij een goede synchronisatie van de data naar een lokale NAS is dit inderdaad minder van belang.

    NAS-backup:De omvang van de SQL-database bedraagt nu 4,5 GB, waarvan 1,3 Gb dynamisch is en dus continue wijzigt.

    De omvang van de FTP-files bedraagt momenteel ca. 15 Gb. Deze data is vrijwel statisch, afgezien van wat software-aanpassingen. Maandelijks groeit dit echter met ca. 2 Gb.

    Intensief databaseverkeer:
    R1Soft CDP backups: Klinkt interessant; Wat zijn de meerkosten hiervan?
    Mijn opmerking over “intensief” is natuurlijk subjectief. Het is maar waar je het mee vergelijkt. Ik kan dat moeilijk inschatten.

    Budget:
    Als ik een budget ga noemen, ben ik bang dat ik direct al bakens opwerp. Kosten zijn belangrijk omdat de website momenteel nog niet veel oplevert, maar wellicht in de toekomst wel. Aan de andere kant heb ik het besef dat mijn wensen ook geld kosten. Omdat ik die kosten moeilijk kan inschatten laat ik deze vraag dus graag open.

  4. #4
    Managed Dedicated Server in Noordelijk deel van Nederland
    SolidHost
    8.296 Berichten
    Ingeschreven
    29/06/03

    Locatie
    Rotterdam/Amsterdam/Barcelona

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    323 Berichten zijn liked


    Naam: Andre van Vliet
    Bedrijf: SolidHost Managed Hosting
    Functie: CEO
    URL: www.solidhost.com
    KvK nummer: 24366308
    View andrevanvliet's profile on LinkedIn

    Hartelijk dank voor de uitgebreide toelichting. Ik zal een optie voor snellere harde schijven toevoegen, zodat u zelf kunt bepalen wat het beste aansluit.

    Managed Dedicated Server
    • Intel Core 2 DUO E6320 (2x 1.86GHz, 1066MHz FSB)
    • 4GB RAM
    • 2x 80GB SATA HDDs
    • Hardware RAID controller (RAID-1)
    • 500GB dataverkeer per maand
    • 100Mbit uplink
    • CentOS 5 (nagenoeg hetzelfde als Fedora, echter is dit naar onze mening betrouwbaarder)
    • DirectAdmin
    • Managed (zie: http://www.solidhost.com/support/fully-managed/)
    • 24/7 support, met een gemiddelde responsetijd van minder dan 15 minuten (dag en nacht)
    • 99.9% Uptime SLA
    • Pro-Active monitoring/support (zie: http://www.solidhost.com/support/pro-active-support/)


    Prijs en contractopties
    • Maandelijks contract/betaling: €179 per maand
    • Jaarlijks contract/betaling: €1790 per jaar
    • Upgrade naar 2x 73GB 10.000RPM schijven: €15 per maand extra
    • Eventueel andere opties op aanvraag mogelijk
    • Bij bovenstaande aanbieding is het Pro-Active Monitoring/Support pakket reeds inbegrepen (normaliter kost dit €19 per maand extra)
    • R1Soft CDP client licentie met MySQL Addon en extra (lokale) netwerkaansluiting: €11,95 per maand
    • Backup ruimte op R1Soft CDP backup platform: €5 per maand per 10GB


    Bedrijfs- en netwerkinfo
    • SolidHost Nederland
    • Netwerk: AS49544 Premium Netwerk
    • Datacenter: SmartDC Rotterdam (wij houden hier tevens kantoor, direct grenzend aan de datavloer)
    • Informatie en bestellingen: sales@solidhost.com


    U omschreef dat de locatie minder van belang is wanneer de data ook naar een lokaal NAS weggeschreven wordt, daarom ben ik in deze aanbieding uitgegaan van onze primaire locatie in Rotterdam (wij hebben hier erg veel capaciteit en kunnen daardoor lagere prijzen bieden). Mocht u toch liever gebruik maken van een aanbieding in Amsterdam, dan is dat ook mogelijk, echter zal dit iets duurder uitvallen. Verder begrijp ik dat u met een vervelende partij te maken hebt gehad en dat de betreffende situatie zeer onprofessioneel heeft gehandeld. In tegenstelling tot de partij in kwestie hebben wij een reputatie hoog te houden, en wij zullen nooit iets in het gedrang laten komen wat tot een soortgelijke situatie zou kunnen lijden. Wij staan er voor dat u professioneel en met respect behandeld wordt, en continuïteit is daarin van het hoogste belang. Ook voor ons heeft het gepruts van sommige partijen negatieve gevolgen, want dit schaadt uw vertrouwen in de branche als geheel. Wij bewijzen u graag dat het ook anders kan.

    Indien u nog vragen heeft, beantwoord ik die natuurlijk graag.

    [Edit: was de backup opties vergeten]

  5. #5
    Managed Dedicated Server in Noordelijk deel van Nederland
    geregistreerd gebruiker
    247 Berichten
    Ingeschreven
    06/02/10

    Locatie
    Alkmaar

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: Nee
    KvK nummer: 01180659
    Ondernemingsnummer: 7172725 (Engeland)

    Geachte ts,

    Naar aanleiding van uw vraag kunnen wij u het volgende aanbieden:

    Dedicated Server DS2
    Dualcore CPU
    4GB RAM
    2x 500GB HDD
    Hardware raidcard (3ware), RAID-1 / RAID-0
    2x 100Mbit/s UPLINK (N+1)
    2x powerfeed (N+1)
    2Mbit dataverkeer


    € 79,- per maand + € 8,- per maand (DirectAdmin) / Management en installatie inbegrepen.
    Setup kosten: € 55,- eenmalig
    Bestel nu: hier


    Kosten backup ruimte per GB: € 0,75 per maand


    Technical Support:

    SLA 24x7xNBD is inbegrepen

    - 24/7 technical support (telefonisch en via mail)
    - NBD respons op software support
    - NBD respons op hardware support



    Netwerk & Datacenter:

    Test IP: 178.249.154.1
    Test File: http://www.gc-hosting.nl/test/100mb.bin
    AS: 51088
    Netwerk naam: A2B

    Datacenter naam: Datahouse POP Alkmaar
    Locatie: Prof. van der Waalsstraat 1
    1821BT - Alkmaar, Noord-Holland
    Nederland
    Fiber uplinks: 2x 1Gbit/s




    Bedrijfsinformatie:

    Green Choice - Hosting & Server Solutions Ltd.
    Prof. van der Waalsstraat 1
    1821 BT - Alkmaar, Nederland

    info@gc-hosting.com
    www.gc-hosting.com
    Telefoon: +31 72 20 10 20 6
    Telefoon NOC: +316 17 25 68 14

  6. #6
    Managed Dedicated Server in Noordelijk deel van Nederland
    ICTFrameworks
    1.584 Berichten
    Ingeschreven
    05/07/03

    Locatie
    's-Gravenzande

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    138 Berichten zijn liked


    Bedrijf: ICT Frameworks
    KvK nummer: 52425762

    Namens Wijtec kan ik het volgende aanbieden:

    Managed Dedicated Directadmin Server:
    * Supermicro server
    * 2.66 GHz Quad core Intel Processor (Hardware Virtualisatie geschikt)
    * 8 GB Geheugen
    * 2x 1 TB harddisk, een raid 1 opstelling is mogelijk
    * 500GB Dataverkeer
    * 1 x 1000 Megabit verbinding naar het internet (Netwerk: AS42755, zie specificatie).
    * 1 x 1000 Megabit verbinding geschikt voor unmetered intern verkeer of failover van internet.
    * IPMI (remote KVM & media)
    * Remote reboot
    * 2 ip adressen
    * Instellen mysqldump en rsync script naar locale NAS
    * Updates en Patches, oplossen van software en hardware problemen.
    * SLA met 99,9% uptime
    * Migratie dmv opsturen usb harddisk mogelijk
    * Monitoring van services

    Slechts € 179,95 per maand

    Geen Setup kosten!

    Wijtec is flexibel en meedenkend! Wij helpen u graag met advies op maat. Heeft u bijzondere of andere wensen, laat het ons weten.

    Wijtec beschikt over 3 ervaren engineers en heeft contracten met de datacenters voor engineers en support op locatie. De technische dienst is 24 uur per dag en 7 dagen per week bereikbaar op verschillende (storings)nummers, e-mail adressen en chat programma's. Op locatie is voldoende reserve apparatuur aanwezig om bij storingen alles zo snel mogelijk weer online te brengen.

    Er word gebruik gemaakt van de Rijndata PoP in Alphen a/d Rijn. Servers worden opgehangen in eigen 19" racks.

    IT Business Centre Alphen netwerk AS42755:
    * 2000 Mbit - Atrato IP Networks (AMS-IX, DECIX, NLIX en LINX)
    * 2000 Mbit - Caveo
    * 3000 Mbit - GrafiX
    * Exchange: NL-IX
    * OpenPeering (MLPA)
    * Totaal externe capaciteit: ~8.0 Gbit

    Het netwerk van IT Business Centre Alphen wordt 24 uur per dag en 7 dagen per week in de gaten gehouden. Servers worden aangesloten op een eigen glasvezel backbone naar het internet. De gebruikte netwerk apparatuur is van de merken Foundry en Cisco om de hoogste kwaliteit en stabiliteit te kunnen garanderen.

    Wijtec
    * KVK: 27360605 Naaldwijk
    * BTW nummer: NL821480285B01
    * Telefoon : 0174 - 712405
    * E-mail: info (-@-) wijtec.nl
    * MSN: msn (-@-) wijtec.nl

    Prijzen zijn exclusief 19% BTW. Minimaal 1 jarig contract. Typefouten voorbehouden. Aanbiedingen zijn 14 dagen geldig, zolang de voorraad strekt

  7. #7
    Managed Dedicated Server in Noordelijk deel van Nederland
    Allrounder
    1.420 Berichten
    Ingeschreven
    18/04/06

    Locatie
    Groningen

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    27 Berichten zijn liked


    Naam: Maarten
    Bedrijf: Keizer IT
    URL: keizer.it
    Registrar SIDN: ja
    KvK nummer: 56981139

    Namens CJ2 Hosting & Development mag ik u het volgende aanbieden:

    Managed DirectAdmin Dedicated

    op basis van betrouwbare Proliant DL380 G3
    – 2x 3GHz Xeon CPU
    – 4GByte geheugen
    – 3x73GB RAID 5 U320 SCSI hotswap disks
    – 2x hotswap voedingen (op redundante A+B voeding)
    – iLO out-of-band remote management (voor remote power, KVM-over-IP, etc)
    – 500GByte internet traffic (backup verkeer niet meegeteld)
    – FreeBSD of Linux OS installatie
    – DirectAdmin lifetime licentie en installatie
    – 3 IPv4 IP's met rDNS (waarvan 1 voor iLO)
    – IPv6 (/112) inbegrepen
    – 20GByte backup ruimte op backupfileserver, redundant opgebouwd op geografisch gescheiden locaties
    – 2 manuur beschikbaarheid per maand voor support werkzaamheden.
    – monitoring op basis van Cacti en Nagios
    - Contract van 12 maanden

    Tarief: €99,- p/maand ex 19% BTW
    Geen setupkosten

    Bedrijfsinformatie:

    – Servers staan fysiek opgesteld in het TCN Telehousing te Groningen
    – Volledig redundant gigabit netwerk op basis van Foundry en HP
    – AS39704: AMS-ix, GN-ix, NL-ix, Cogent, JointTransit, Openpeering
    – IPv6 ready
    – Kantoor staat op 5 minuten loopafstand van het DC
    – Bij CJ2 zijn 5 ervaren techneuten werkzaam.
    – 24/7 bereikbaarheid, 99.9% server uptime

    Bezoekadres:
    Zernikepark 1
    9747 AP Groningen

    Postadres:
    Postbus 1546
    9701 BM Groningen

    W http://www.cj2.nl
    E info@cj2.nl
    T 050 571 42 40
    F 050 571 42 43

  8. #8
    Anoniem
    5 Berichten zijn liked



    Thread Starter

    Managed Dedicated Server in Noordelijk deel van Nederland

    @GC-hosting

    Bedankt voor het aanbod, maar ik knap eigenlijk een beetje af op jullie website. Jullie presenteren voornamelijk producten en prijzen op de site, terwijl ik als klant het gevoel wil hebben dat ik met een betrouwbare partij in zee ga. Ik kan dat dus niet beoordelen op jullie site, waardoor ik afhaak. Doe er je voordeel mee en stop meer aandacht aan de presentatie.

  9. #9
    Anoniem
    5 Berichten zijn liked



    Thread Starter

    Managed Dedicated Server in Noordelijk deel van Nederland

    @Wijtec

    Helaas krijg ik bij jullie website ook niet het gevoel "Dit is het!". Ook kan ik op internet geen beoordelingen vinden van andere klanten. Dit zegt uiteraard niets over jullie mogelijke kwaliteitem, maar mijn gevoel zegt: helaas...

  10. #10
    Managed Dedicated Server in Noordelijk deel van Nederland
    www.shockmedia.nl
    209 Berichten
    Ingeschreven
    01/05/03

    Locatie
    Almelo

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: Ja
    KvK nummer: 09107826
    Ondernemingsnummer: NVT

    Wij kunnen het volgende bieden:

    Mogelijkheden SLA:
    - Garantie bereikbaarheid/uptime.
    - Garantie beschikbaarheid optioneel.
    - Garantie maximale responsetijden.
    - Garantie maximale incidenttijd optioneel.
    - 24/7 telefonische support (altijd technisch iemand aan de lijn, geen callcenter of helpdesk).
    - Monitoring is automatisch onderdeel van de SLA en zal vanaf externe locaties gebeuren en op meerdere niveau's (zowel bereikbaarheid, beschikbaarheid en prestaties).
    - Dagelijkse backup is automatisch onderdeel van de SLA, backups gaan naar een geografisch ander datacenter zodat data ook bij rampen veilig staat. Backups worden dagelijks automatisch gecontroleerd en daarnaast periodiek ook nog handmatig (backups zijn gewoon extreem belangrijk).
    - Rsync naar externe locatie is geen enkel probleem.
    - Zeer uitgebreide statistieken zichtbaar, zowel van de monitoring als de systeemprocessen etc.
    - Ik kan je een totaal overzicht van alles wat bij de SLA inzit per e-mail toezenden of telefonisch toelichten.

    Kosten 100 euro/maand voor SLA Goud (andere SLA's mogelijk).

    Dedicated Server:
    - High End server (SuperMicro)
    - Dual Core 2.93 Ghz Intel i3
    - 6GB DDR-3 RAM
    - 2x 500GB in RAID-1
    - Hardware RAID controller
    - 250GB dataverkeer of 1Mbit 95-percentile

    Kosten 110 euro/maand voor deze specificaties (andere specificaties mogelijk).

    Aankoppelen van een externe HD is geen probleem. Totaalprijs is 210 euro/maand.

    Meer informatie licht ik het liefst persoonlijk toe. Bel (vragen naar Alain) of mail (sales@) daarom gerust!

  11. #11
    Managed Dedicated Server in Noordelijk deel van Nederland
    geregistreerd gebruiker
    247 Berichten
    Ingeschreven
    06/02/10

    Locatie
    Alkmaar

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: Nee
    KvK nummer: 01180659
    Ondernemingsnummer: 7172725 (Engeland)

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Topic Starter Bekijk Berichten
    @GC-hosting

    Bedankt voor het aanbod, maar ik knap eigenlijk een beetje af op jullie website. Jullie presenteren voornamelijk producten en prijzen op de site, terwijl ik als klant het gevoel wil hebben dat ik met een betrouwbare partij in zee ga. Ik kan dat dus niet beoordelen op jullie site, waardoor ik afhaak. Doe er je voordeel mee en stop meer aandacht aan de presentatie.
    www.gc-hosting.com bekeken? de .nl is namelijk (bijna) helemaal afgebouwd, aangezien deze vernieuwd word.

  12. #12
    Anoniem
    5 Berichten zijn liked



    Thread Starter
    @ CJ2

    Bedankt voor de aanbieding. Ik lees echter niets over managed en sla, zoals ik hierboven beschreven heb. Ook niet op jullie site. Kunnen jullie dat nog even toelichten?

  13. #13
    Anoniem
    5 Berichten zijn liked



    Thread Starter
    @GC-hosting

    Nee, ik had inderdaad alleen de .nl-site gezien. Goed dat we dit dus nog even communiceren! Ik ga jullie nieuwe site even bekijken.

  14. #14
    Managed Dedicated Server in Noordelijk deel van Nederland
    Allrounder
    1.420 Berichten
    Ingeschreven
    18/04/06

    Locatie
    Groningen

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    27 Berichten zijn liked


    Naam: Maarten
    Bedrijf: Keizer IT
    URL: keizer.it
    Registrar SIDN: ja
    KvK nummer: 56981139

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Topic Starter Bekijk Berichten
    @ CJ2

    Bedankt voor de aanbieding. Ik lees echter niets over managed en sla, zoals ik hierboven beschreven heb. Ook niet op jullie site. Kunnen jullie dat nog even toelichten?
    De server wordt operationeel geleverd en alle geinstalleerde software wordt beheerd en indien nodig geupdate (bij noodzakelijke security updates/patches). Overige werkzaamheden worden op aanvraag kosteloos uitgevoerd tot 2 uur per maand. Voor overige vragen kunt u het beste telefonisch contact opnemen op 050 571 42 40.

  15. #15
    Managed Dedicated Server in Noordelijk deel van Nederland
    ICTFrameworks
    1.584 Berichten
    Ingeschreven
    05/07/03

    Locatie
    's-Gravenzande

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    138 Berichten zijn liked


    Bedrijf: ICT Frameworks
    KvK nummer: 52425762

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Topic Starter Bekijk Berichten
    @Wijtec

    Helaas krijg ik bij jullie website ook niet het gevoel "Dit is het!". Ook kan ik op internet geen beoordelingen vinden van andere klanten. Dit zegt uiteraard niets over jullie mogelijke kwaliteitem, maar mijn gevoel zegt: helaas...
    Het is mogelijk een aantal referenties op te vragen (uiteraard met hun toestemming, er zitten ook WHT-leden bij).

    Webdesign is niet ons sterkte punt, wij zijn meer van het beheer.

Pagina 1 van de 2 1 2 LaatsteLaatste

Webhostingtalk.nl

Contact

  • Rokin 113-115
  • 1012 KP, Amsterdam
  • Nederland
  • Contact
© Copyright 2001-2026 Webhostingtalk.nl.
Web Statistics