Ruim 16.000 members en er zijn er veel online, dus ja erg zwaar.
Ik heb toch echt een licentie nodig.
P.S. waarom kunnen jullie interne licenties niet aanpassen buiten je netwerk? Dat gaat bij mij zonder problemen, enkel heb ik er geen een vrij.
Afdrukvoorbeeld
Ruim 16.000 members en er zijn er veel online, dus ja erg zwaar.
Ik heb toch echt een licentie nodig.
P.S. waarom kunnen jullie interne licenties niet aanpassen buiten je netwerk? Dat gaat bij mij zonder problemen, enkel heb ik er geen een vrij.
Wat loopt er van traffic op, hoe groot is de DB zelf, en welke forumsoftware wordt er gebruikt?
Definities van groot verschillen nogal.
Je kunt ook gewoon een licentie even tijdelijk aanpassen van een andere server hoor. Je hebt (zolang je geen licentie updates doet op een lopende licentie) tijd genoeg om het weer terug te zetten naderhand.
Je kunt het wel aanpassen naar een extern netwerk, maar je bent dan in overtreding met de overeenkomst bij DA. Ze heten niet voor niks INTERNAL licenses ;)
Hoewel ik voor 3 dagen geen problemen zie trouwens. Zolang het ook niet meer dan 3 dagen duurt. Neem maar even contact op, dan kunnen we zien wat we kunnen doen eventueel.
Van vBulletin naar phpBB? Dan zijn ze ofwel bang geworden na de buggy faq in 3.8.5/3.8.6 ofwel van de trap gevallen en blijven botsen.
Kan ik op zich nog wel beschikbaar stellen hoor, mocht het nog nodig zijn.
Precies wat ichosting zegt. Even het ip omzetten in het panel van DA, licentie inladen (getLicense.sh) en dan weer goed zetten. En dan als de sodemieter een nieuwe aanvragen en er maandag in zetten.
Alhoewel dit formeel natuurlijk "not done" is kan ik me niet voorstellen dat zelfs DA daar een probleem van zou maken voor een weekendje...
Ik snap alleen niet waarom je een DA licentie nodig hebt om een forum te runnen. Apache, mysql, etc draaien toch wel door, met of zonder DA licentie?
Probleem is opgelost, hartstikke bedankt allemaal!
Als er geen 29 euro vanaf kan, dan zal het zo wel geen haast hebben of geen al te belangrijk forum zijn zeker?
vind het zowieso wel kl*te dat je voor de install van DA al gegevens nodig hebt. Als je BV plek installed dan kun je altijd 1 domein `gratis´ draaien, maar belangrijker is dat je het zonder key in eerste instantie kunt installeren.
Mocht je een grote afnemer zijn van DA dan kun je overigens dag en nacht bestellen en licenties wijzigen (os/ip/alles). Je hoeft dan niet te wachten tot ze er weer zijn.