Hey!!
Ik zou graag een aanbieding willen voor een .nu domeinnaam. Ik zou zeggen maak een mooi prijsje en plaats hem in het topic of pm.
Met vriendelijke groet,
Aaron
Likes: 0
Hey!!
Ik zou graag een aanbieding willen voor een .nu domeinnaam. Ik zou zeggen maak een mooi prijsje en plaats hem in het topic of pm.
Met vriendelijke groet,
Aaron

Kan je iets specifieker zijn? In welke sector zoek je precies een .nu domeinnaam of is dat totaal niet belangrijk?
Dat is niet van toepassing ik heb een naam vraag me alleen af of iemand mij een leuke deal wil geven op een .nu domeinnaam gezien ik ze overal behoorlijk prijzig vind ;-).
Mvg,
Aaron

Oke, dat is duidelijk nu. Maar .nu domeinen zijn erg duur en meestal moet je ook voor 2 jaar betalen, dus meestal zit je toch tussen de 20 a 30 euro per jaar. Als je dit weet ben je dan nog geinteresseerd? Er zullen hier wel een paar mensen jou een prijs voor een .nu domein kunnen geven, maar (veel) goedkoper dan de prijs die ik aangaf ga je ze niet vinden.
Dat hoeft ook niet ik zat zelf ook al rond die prijs te kijken maar vele die ook gewoon 40 euro per jaar rekenen en dat vindt ik een beetje te duur als het rond de 25 euro is vind ik het wel acceptabel![]()

Zelf ken ik wel iemand die voor die prijs dat wel kan regelen. Ik mag in dit topic niet dat aanbod plaatsen en ik kan hem jou ook niet PM'en, zoals je vraagt in je 1e post. Aangezien bij 'aanbieding gezocht' de posts van de topic starter altijd als anoniem worden gepost is het niet mogelijk en toegestaan om een PM te sturen. Dus als je interesse hebt dan kan je mij PM'en.
€ 39,95 voor 2 jaar, standaard tarief.
Hier 30,- per jaar, 2 jaar vastleggen.
Marin Heideman (DigiState B.V.)