Likes Likes:  0
Resultaten 1 tot 2 van de 2
Geen
  1. #1
    Anoniem
    5 Berichten zijn liked



    Thread Starter

    Hosted voip centrale gezocht

    Beste,

    Wij willen voor ons bedrijf een hosted voip centrale met wat specifieke oplossingen voor de softphone software.

    Wij hebben nu dit systeem op proef.

    http://www.xelion.com/

    Dit is hele mooie software, maar wij missen nog wat functies.

    Zoals caller id koppelen aan onze mysql db(CRM)
    Zodat wij met een popup de klantgegevens zien.

    Wij willen graag ook via de pc en mac de wachtrij kunnen beheren en gesprekken opslaan bij de klantgegevens.
    Alle gesprekken moeten ook opgeslagen worden bij de klanten.


    Wie kan ons een hosted voip centrale leveren met dit soort uitgebreide functies?
    Het programmeren willen wij ook helemaal uitbesteden.

    Waar het eigenlijk op neer komt is dat wij via een headphone en de hosted software de telefooncentrale kunnen bedienen.

    Ik hoor graag van jullie.

    Alvast bedankt.

    Mvg,

    Dennis

  2. #2
    Hosted voip centrale gezocht
    geregistreerd gebruiker
    567 Berichten
    Ingeschreven
    26/04/06

    Locatie
    Zevenaar

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 Berichten zijn liked


    Naam: Robert Bolder
    Bedrijf: Hosted.nl B.V.
    Functie: CEO
    URL: www.hosted.nl
    Registrar SIDN: ja
    KvK nummer: 52815323
    Ondernemingsnummer: nvt

    Arrow Hosted VoIP platform

    Beste Dennis,

    Hosted.nl kan je voorzien van een hosted VoIP platform. Het platform word op een VPS geplaatst, en voorzien van Linux en Trixbox - het open source VoIP platform.

    Middels Trixbox kunnen er een hoop uitbreidingen plaats vinden. Zo is er onder andere de ASTassistent, een stukje software dat op je pc de vrije extensies toont, je laat bellen vanuit de software en een actueel logboek van de gebeurtenissen op dit asterisk platform biedt.

    Trixbox biedt vele mogelijkheden aan en kan alle kanten op.

    Indien gewenst kan het platform uitgebreid worden met diverse SLA mogelijkheden. Ook bestaat er de mogelijkheid om het platform redundant uit te voeren, een tweede VPS met exact dezelfde configuratie kan dan middels heartbeat peilen of het platform online is. Zodra het platform offline geraakt, zal het redundante platform alle functionaliteit overnemen.

    Daarnaast kunnen wij voorzien in de gewenste maatwerk applicaties.
    Daar wij werken met engineers en programmeurs "in house", heb je te maken met een professionele, volwassen en vooral zelfstandige partij.

    Bovendien kun je zelf kiezen welke partij je wenst te koppellen voor je gespreks kosten en VoIP levering.

    Wij raden je aan, afhankelijk van het aantal gesprekken Trixbox uit te voeren op een VPS met minimale configuratie met 256MB geheugen en 20 GB hard disk.

    SLA mogelijkheden zijn erg breed naar gelang je wens. Updates en onderhoud (SLA Bronze, security patches) zijn er al vanaf € 15,-

    Graag willen we met je brainstormen over je exacte wensen, naast die je bovenstaand vermeld hebt. Trixbox biedt namelijk meer mogelijkheden.
    Bovendien is het handig om te weten of je ondersteuning wenst op het platform, of dat je onderhoud en bijkomende zaken zelf zou willen uitvoeren.

    Ook de capaciteit die het platform moet hebben is van belang.

    Graag verneem ik je reactie;

    Met vriendelijke groet,

    Mark Bevelander
    Jr. Sales Manager
    Mark.bevelander@hosted.nl

Webhostingtalk.nl

Contact

  • Rokin 113-115
  • 1012 KP, Amsterdam
  • Nederland
  • Contact
© Copyright 2001-2026 Webhostingtalk.nl.
Web Statistics