Momenteel draait er bij mij thuis een Dell PowerEdge 1650 op proef. Als ik klaar ben met de inrichting en testen wil ik 'm ergens in een rack schuiven.
Eisen:
* 1U
* 1 netwerkaansluiting
* 2 stroomaansluitingen (2 psu's)
* stroom +/- 0,8A
* bandbreedte: 25Gb/mnd zou zat moeten zijn
De server wordt op IP benaderd (dyndns), dus geen domein en hij doet ook geen email. Wat de server moet doen is qua connecties en aantal packets/sec iets te intensief voor een 'consumenten' adsl/cable lijn, vandaar de colo. Echt hard werken hoeft ie niet, alleen een hoop requests afhandelen en een klein pakje data terugsturen naar de clients.
Verder de standaard zaken als 24/24 toegang tot het datacenter. Zou leuk zijn als het in de buurt van Gorinchem kan, maar dat is geen keiharde eis. Het spulletje is zo stabiel als het maar zijn kan en alles is remote te managen.
Tips?

Likes:



