Likes Likes:  0
Resultaten 1 tot 4 van de 4
Geen
  1. #1
    Anoniem
    5 Berichten zijn liked



    Thread Starter

    Gezocht COLO 10Mbit 5U Rack

    Als eigenaar van een bekende webite wil ik onze servers verhuizen naar Nederland. Het liefst in een data-center in Groningen, echter Nederland is klein dus Groningen is zeker geen vereiste.

    Wat hebben we ..

    3x 1U servers (2x content 1x database). Wat willen we .. plek voor 5U ivm een toekomstige server + wil ik graag een simpele switch voor het lokale database verkeer hebben = 5U dus.

    Het totaal verbruik van onze site ligt op een gemetered gemiddelde van ongeveer 7 MBit/sec echter met populaire artikelen & content kunnen we iets verder pieken natuurlijk, 10 MBit/s is hier aan de orde.

    Daarnaast heb ik een grote voorkeur voor remote hands. We doen zelf onze Linux (Debian)/Apache/Database setup echter na plaatsing van de servers moeten de IP's etc even ingesteld worden, kortom .. we moeten die kastjes zo snel mogelijk het web op krijgen ! Daarnaast in de toekomst mocht een HD het begeven of iets dergelijks, dan moet deze natuurlijk vervangen kunnen worden door bekwaam personeel.

    Heeft iemand een leuke aanbieding ?

  2. #2
    Gezocht COLO 10Mbit 5U Rack
    Server Pro
    1.299 Berichten
    Ingeschreven
    30/07/04

    Locatie
    Assen

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: Ja
    KvK nummer: 24374830
    Ondernemingsnummer: nvt

    Namens Brainstorm ICT mag ik u het volgende aanbieden:

    * 5U rackspace
    * 3x 100Mbit uplink
    * 10 Mbit 95% dataverkeer
    * * 24/7/365 zelfstandig toegang tot de datavloer
    * rDNS (Wij wijzigen dit voor u!)

    Prijs per maand: EUR 475,-

    Extra Opties
    - DirectAdmin licentie: 10,- per maand of 90,- eenmalig
    - Remote Hands: 45,- per uur
    - Extra rackspace per U: 15,- per maand
    - Remote Reboot poort: 2,50 per maand
    - Extra uplink: 1,- per maand

    Meerprijzen Traffic per maand:
    10 GB: 3,50
    100 GB: 30,-
    Meerprijzen per Mbit:
    1 Mbit 95th: 40,-
    1 Mbit Average (200 - 250 Gb): 80,-

    Datacenter
    SIG Telehousing te Groningen
    - Uninterruptable Powersupply
    - Dieselgeneratoren
    - 24/7 beveiling aanwezig
    - Klimaatbeheersing
    - Brandwerende maatregelen
    - Gasblusinstallatie

    Netwerk:
    Duocast
    100 Mbit Abovenet [transit]
    100 Mbit Openpeering [peering]
    100 Mbit GN-IX [peering]
    100 Mbit FreeBIX [peering]
    10 Mbit Essent [transit]

    Netwerk (overig):
    ASN: 31477
    Prefix: 83.137.149.0/21
    Traceroute: 83.137.149.9

    Op al onze diensten zijn onze Algemene Voorwaarden van toepassing. Alle genoemde tarieven zijn exclusief 19% BTW. Aan deze aanbieding kunnen geen rechten worden ontleend. Voor Colocatie zijn sliderails verplicht.
    Solvinity - This is IT

  3. #3
    Gezocht COLO 10Mbit 5U Rack
    Banned
    188 Berichten
    Ingeschreven
    13/06/06

    Locatie
    Maasdam

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: Ja
    KvK nummer: 24396830
    Ondernemingsnummer: nvt

    Beste Guru3D,

    Wij gebruiken al een aparte switch voor een intern netwerk waar o.a. al het een en ander aan intern MySQL verkeer over heen gaat. Ik wil u 4 uplinks naar deze switch aanbieden i.p.v. een extra U waarbij u ook nog voor uw eigen switch dient te zorgen. Uiteraard wordt het verkeer dat u over het interne netwerk verzet niet aan u belast. Daarnaast helpen wij u uiteraard graag en kosteloos met kleine dingen bij het verhuizen (zoals het instellen van IP-adressen etc.) Ik zou u graag namens Ospito Internet het volgende willen aanbieden.

    ==================================================

    Custom Colo
    - 4U rackspace in DataBarn I te Amsterdam
    - 10 mbit 95% dataverkeer per maand
    - 16 IP-adressen (meer gratis conform RIPE voorwaarden)
    - rDNS mogelijkheid
    - 4x 10/100mbit uplink (extern) en 4x 10/100mbit uplink (intern)
    - 24/7 zelfstandig toegang tot het datacenter (na aanmelding)
    - Realtime inzicht in uw dataverkeer statistieken
    - Gratis gebruik van onze secondary DNS en fallback mailserver (deze is geplaatst in een ander netwerk en datacenter, namelijk Reasonnet in TeleCityRedbus)
    - Plaatsing per direct is mogelijk

    Prijs per maand: € 595,00
    Eenmalige installatiekosten: € 0,00

    Opties:
    - Extra U ruimte: € 15,00 per maand
    - Extra mbit (95%): € 50,00 per maand
    - Extra uplink (extern): € 7,50 per maand
    - Extra uplink (intern): € 5,00 per maand
    - Remote hands (kantooruren): € 40,00 per uur
    - Remote hands (buiten kantooruren): € 80,00 per uur
    - APC-port (remote reboot): € 10,00 per maand

    Netwerkinformatie:
    Wij maken gebruik van het We Dare netwerk in DataBarn I te Amsterdam (AS20495).
    Het We Dare netwerk is gebouwd met bijzonder hoogwaardige apparatuur, er is gekozen voor de beste componenten van verschillende fabrikanten. Voor de routering wordt gebruik gemaakt van twee keer een Juniper M40-B. De core routers en switches zijn geplaatst in een redundante opstelling, zodra er zich een storing zou voordoen op een van de switches of routers, wordt er omgeschakeld naar een unit die reeds stand-by staat waardoor de eventuele downtime minimaal zal zijn. De switching wordt verzorgd door apparatuur van Foundry Networks (variërend van Netiron 400s tot Netiron 800s Jetcore) en HP (ProCurve 2424M). Het netwerk is zo opgebouwd dat wij u een 99.9% uptime garantie kunnen leveren. De totale capaciteit van ons netwerk ligt rond de 10000 mbit.
    Test IP-adres: 84.244.179.136
    Kijk voor enkele foto’s van onze serverruimte op foto.ospito.nl.

    Voorwaarden
    - Deze offerte is tot geldig tot en met maandag 9 oktober 2006
    - Alle overeenkomsten worden gesloten voor minimaal één (1) jaar
    - Alle genoemde tarieven zijn excl. 19% BTW
    - Betaling per maand, per kwartaal of per jaar
    - Netwerk uptime garantie van 99,9% (financiële compensatie regeling in het onwaarschijnlijke geval dat deze uptime garantie niet gehaald wordt)
    - Op alle offertes en overeenkomsten zijn de Algemene Voorwaarden van Ospito Internet van toepassing, deze zijn in te zien via www.ospito.nl/av.pdf en worden op verzoek kosteloos aan u toegezonden (voor het openen van de digitale Algemene Voorwaarden via bovenstaande link is Adobe Reader nodig, deze is gratis te downloaden op www.adobe.com)

    Bedrijfsinformatie:
    Ospito Internet is kantoorhoudend te Puttershoek (omgeving Rotterdam/Dordrecht) en heeft als doelgroep het MKB en de veeleisende consument. Wij werken enkel met A-merken zoals Dell, HP, Juniper en Foundry. Wij bieden o.a. colocated hosting, dedicated hosting, shared webhosting, reseller hosting, secondary DNS, fallback mail en domeinnaamregistraties aan. Wij geven graag net dat beetje extra service aan onze klanten, zo kunnen al onze colocated, dedicated, shared webhosting en reseller hosting klanten gratis gebruik maken van onze secondary DNS server en fallback mailserver. Deze diensten worden geleverd vanuit een ander netwerk en datacenter (Reasonnet in TeleCityRedbus) dan onze hoofdlocatie, om bij een eventuele netwerkstoring hier ook gebruik van te kunnen maken. Onze helpdesk is tijdens kantooruren (op werkdagen tussen 09:00 en 17:00 uur) zowel telefonisch als per e-mail bereikbaar, buiten kantooruren zijn wij altijd per e-mail bereikbaar en voor noodgevallen telefonisch op een speciaal noodnummer.

    Onze bedrijfsgegevens:

    Postadres:
    Ospito Internet
    Pieter Repelaerstraat 70-72
    3297 BM Puttershoek

    Tel: +31 (0)78-6767128
    Fax: +31 (0)78-6767129

    E-mail: info@ospito.nl
    Website: www.ospito.nl

    K.v.K.: 24396830 te Rotterdam
    Bankgegevens: Postbank rekeningnummer 2116840 t.n.v. Ospito te Puttershoek

    ==================================================

    Indien u een vrijblijvende rondleiding in het datacenter wilt neemt u dan even contact met ons op, wij maken hiervoor graag een afspraak met u. Ik hoop u hierbij een passende offerte te hebben gedaan en indien u nog vragen heeft, een andere offerte wenst te ontvangen of indien u een bestelling wilt plaatsen kunt u te allen tijde contact met ons opnemen.

    Met vriendelijke groet,


  4. #4
    Gezocht COLO 10Mbit 5U Rack
    Banned
    2.081 Berichten
    Ingeschreven
    11/07/04

    Locatie
    Rotterdam

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: ja
    KvK nummer: 24350017
    Ondernemingsnummer: nvt

    Geachte

    CCC Hosting schermt niet met aanbiedingen, maar hanteert vaste tarieven. Zo komt u later nooit voor verrassingen te staan.
    CCC Hosting werkt nauw samen met GrafiX BV. Doordat CCC Hosting grote hoeveelheden afneemt, kunnen wij u een zeer interestante offerte aanbieden.
    Bedrijfsinformatie over CCC Hosting vindt u onderaan deze offerte.

    Wij verzoeken u onderstaande punten door te nemen. Indien u vragen of opmerkingen heeft, neemt u dan vooral contact met ons op.


    Product Informatie:
    • 5U (HE) in Shared 46U Cabinet
    • 10Mbit bandbreedte
    • 9 IP adressen (meer mogelijk conform Ripe)
    • 3 100Mbps full duplex UTP uplink
    • 3 APC remote powerboot aansluiting
    • reverse Domain Name Server (rDNS)
    • monitoring voor traffic (Cacti)
    • 24/7 zelfstandig toegang
    • gebruik van 24/7 noodnummers
    • 3 Maanden contract.

    Tarieven en bestel procedure:

    Overige standaard tarieven:
    • 250GB Dataverkeer € 30,00 p/m
    • 500GB Dataverkeer € 40,00 p/m
    • 1000GB Dataverkeer € 80,00 p/m
    • 1 t/m 5 Mbit/s bandbreete € 28,00 per MBit p/m
    • 6 t/m 10 Mbit/s bandbreete € 26,00 per MBit p/m
    • 11 t/m 20 Mbit/s bandbreete € 23,00 per MBit p/m
    • 1U Serverruimte € 10,00 p/m
    • 2U Serverruimte € 17,50 p/m
    • 4U Serverruimte € 30,00 p/m
    • Extra 100Mbit uplink € 2,50 p/m
    • 1GB koper uplink € 5,00 p/m
    • Direct Admin lifetime licentie € 90,00 (eenmalig)
    • Interne BackupServer: 25GB Diskspace € 5,00 euro per maand.
    • Toegangspas datacentrum € 25,00 borg
    • Online offerte aanvragen


    Netwerk en datacentrum infomatie:
    CCC Hosting maakt gebruik van het GrafiX-netwerk in Capelle a/d IJssel (GrafiX NOC) en Rotterdam (WeDare).
    Het gehele netwerk is redundant uitgevoerd en wordt optimaal onderhouden.
    Beide datacentra zijn voorzien van o.a redundante stroomvoorziening, dubbele uplinks, dubbele airco's, UPS-systemen en dieselgenerators.
    CCC Hosting biedt heeft capaciteit voor ruime afname van dataverkeer, rackspace en andere diensten.
    Alle datacentra zijn 24/7 toegankelijk via ons online aanmeldformulier. De aanmeldingen worden direct doorgestuurd naar de datacentra.
    Indien u een rondleiding wenst in het datacentrum dan kunt u hiervoor een afspraak maken via onderstaande contact gegevens.

    Overzicht GrafiX Netwerk (AS16131):
    • 1000Mbit/s – MFN/Abovenet - Transit
    • 1000Mbit/s – Teleglobe - Transit
    • 1000Mbit/s – Interroute - Transit
    • 100Mbit/s – Versatel - Transit
    • 1000Mbit/s – AMS-IX – Peering
    • 100Mbit/s – NL-IX – Peering
    • 100Mbit/s – FreeBIX – Peering
    • 100Mbit/s - Caveo B.V - Private Peering

    Overzicht netwerk aparatuur:
    • Juniper M-series core-routers (fiber)
    • Extreme BlackDiamond core-switches (fiber)
    • 3Com Superstack 4900 (fiber en Koper)
    • Allied Telesyn AT 8324SX Switches (fiber en koper)
    • HP Procurve 2650-PWR (koper)
    • HP Procurve 2650 (koper)
    • Accespoint Aanwezig (54Mbps)

    Links naar onze website met meer informatie over datacentra en netwerk:

    Bedrijfsinformatie:
    CCC Hosting is opgericht op 1 juli 2003.
    De afgelopen jaren hebben wij ons bewezen als een betrouwbare en betaalbare aanbieder op ICT gebied.
    CCC Hosting richt zich op het Nederlandse en Belgische MKB en de particuliere markt, en herbergt momenteel meer dan 10.000 domeinen/websites.

    Kantoor en woonadressen van onze medewerkers bevinden zich in een straal van 5 km van de door ons gebruikte datacentra. Hierdoor kunnen wij bij noodgevallen te allen tijde binnen 10 minuten ter plaatse zijn in het datacentrum, om de problemen op te lossen.

    CCC Hosting heeft voldoende capaciteit voor het direct plaatsen van servers en andere hardware.
    Afname van co-locatie, racks en bandbreedte of dataverkeer is per direct mogelijk in Capelle a/d IJssel en Rotterdam.

    Support:
    • Telefonische helpdesk (ma t/m vr 10:00 - 18:00 uur)
    • 24/7 noodnummers
    • E-mails worden binnen enkele uren beantwoord
    • Support op locatie (datacentra)

    Betalingen:
    • Automatische incasso
    • Overschrijving of storting via bank
    • PayPal
    • Creditcards (via PayPal)

    Ervaringen over CCC Hosting:

    Contactgegevens:
    CCC Hosting
    Arrheniusweg 480
    3069 ET Rotterdam

    Tel: 010-4566763
    Fax: 010-7851552

    E-mail: info@ccchosting.nl
    Website: www.ccchosting.nl

    KvK.: 24350017 te Rotterdam
    BTW: NL135183984B01

    Alle bovengenoemde prijzen zijn exclusief BTW (19%)

Webhostingtalk.nl

Contact

  • Rokin 113-115
  • 1012 KP, Amsterdam
  • Nederland
  • Contact
© Copyright 2001-2026 Webhostingtalk.nl.
Web Statistics