Hostruimte.nl = op zoek naar een nieuwe partij!

Onderwerp: Hostruimte.nl = op zoek naar een nieuwe partij!

  1. Hostruimte.nl = op zoek naar een nieuwe partij!

    Anoniem said:

    Hostruimte.nl = op zoek naar een nieuwe partij!

    Geachte forumgebruikers,

    De maat is vol, ik ben op zoek naar een nieuwe partij dat voor mij de server (eigendom) gaat beheren en onderhouden. De server staat in Amsterdam (1U) en draait op Plesk 8.0 (op het moment van schrijven is de licentie afgelopen en de huidige partij is met vakantie, ze zijn op de hoogte, maar de licentie is nog niet herstelt en ik kom de server dus niet in.) Dataverkeer schommelt rond de 100GB/m en er zijn best wel problemen geweest in het verleden. Mijn contract loopt in februari af, maar wil het zo regelen dat ik binnen een paar weken vrij van het contract ben.

    Ik ben van plan om uit te breiden (grotendeels al voorbereid), maar heb dat nog niet gedaan, omdat ik geen vertrouwen in de huidige partij heb mij daarin te kunnen ondersteunen.

    Ik verwacht 24/7/365 telefonisch support bij calamiteiten, inzet, een direct telefoonnummer, goede service, uitstekende kennis van Plesk & Horde en gevoel voor zaken doen. De nieuwe partij heeft eigen toegang tot het datacentrum/server en besteedt diensten niet uit.

    Graag ontvang ik via info@hostruimte.nl uitgebeide info/offerte.


    Jeroen Janssen

    edit: Topic verplaatst nu kan men aanbiedingen doen.
     
  2. Hostruimte.nl = op zoek naar een nieuwe partij!

    Randy said:

    Exclamation Zorgeloze colocatie

    Beste Jeroen,

    Eliveld Networks beheerd meerdere webservers, voornamelijk in de entertainment / adult-industrie en van design- en marketingbureaus. Dit doen wij vanuit het Datacentrum in Doetinchem waar we tijdens kantooruren een eigen engineer beschikbaar hebben en daarbuiten binnen 20 minuten aanwezig kunnen zijn. Tevens hebben we daar de beschikking over voldoende spareparts.

    Er heerst een informele sfeeer. Klanten zijn je en jij en geen nummer. En belangrijker: afspraak is afspraak. Immers, een verloren klant is factor*100 erger dan een gemiste klant! We werken oplossingsgericht, nee-verkoop kan niet en iets dat 'nieuw' is, is een kans, geen bedreiging.
    Daarnaast kunnen we aanvullende (whitelabel) oplossingen bieden zoals het verzorgen van de 1e of 2e lijns helpdesk, facturatie van klanten etc.

    Er wordt met twee vaste mensen en twee freelancers gewerkt zodat er altijd - ook tijdens de vakantie - tenminste twee mensen bereikbaar zijn. Ik zou je graag een keer uit nodigen voor een kennismakingsgesprek te Doetinchem of Aalten (Oost-Nederland) maar zie bij je informatie Albury / Australië staan, is dit correct?

    Ik zal in dit forumdeel (nog) geen aanbiedingen plaatsen. Bovendien geldt er geen standaardprijs omdat iedere oplossing anders is. Maar beschrijft het bovenstaande wat je ongeveer in gedachten hebt en / of waarna je op zoek bent?
    MultiMaak - Voor persoonlijke cadeau's en relatiegeschenken!
     
  3. Hostruimte.nl = op zoek naar een nieuwe partij!

    Anoniem said:
    Aanvullende info:

    De server (microserver 1U, 2xSATA 160 GB, 2 GB RAM, verbruik ongeveer 100GB/m dataverkeer, ongeveer 8-10 IP-adressen (ik kan nog steeds niet mijn server in om dat te controleren)) is mijn eigendom en staat in Amsterdam (Telecity2). Ik ben op zoek naar een partij die directe toegang tot de server heeft en niet de diensten uitbesteed.

    Verder wil ik een normale en duidelijke communicatielijn en het liefst is mijn aanspreekpunt 1 persoon die ook direct aanspreekbaar is en niet vraagt van: “U bent vannuh………Hostnogwat he?” na meerdere malen telefonisch contact te hebben gehad.

    Ik verwacht niet het onmogelijke maar wel het redelijke en als er problemen zijn dat ik niet dagen hoef te wachten, ik verwacht directe actie. Ik verwacht een professionele uitstraling van zowel mijn eigen bedrijf als de nieuwe partij, maar ik zie mezelf niet bij een groot bedrijf aangesloten met een van 9-5 mentaliteit.

    Verder wil ik groeien (oa game servers, aanbieden dedicated servers / colocatie), de huidige server wijzigen of vervangen en zie in de toekomst meerdere servers komen, maar op dit moment weerhoudt mij de lack of service (ik weet even niet hoe ik anders moet omschrijven) dat te doen; het vertrouwen in deze partij is er niet. Ik wil gewoon duidelijke en eerlijke adviezen en als dat uitgezocht moet worden omdat jullie dat weten of wat dan ook, zeg dat gewoon en kom niet met een ***verhaal. Ik wil het plezier in het runnen van dit bedrijfje weer terug en dat kan als ik een goede betrouwbare partij achter me heb staan.

    Ik denk dat dit wel een beetje duidelijk is wat ik wil.

    Bij mijn informatie staat inderdaad Albury/Australie en dat is correct. Er zijn in Nederland 2 personen die voor mij qua webhosting het een en ander doen en regelen indien ik verhindert ben, werk of slaap, maar zijn ook beiden niet server-technisch geschoold zeg maar, ik moet dat (en dat is niet erg) overlaten aan anderen.
     
  4. Hostruimte.nl = op zoek naar een nieuwe partij!

    Technotop said:

    Exclamation Colocation

    Beste Jeroen,

    Qua service level kunnen wij het een en ander aanbieden. Voor snelle afhandeling van softwarematige problemen werken wij in Amsterdam met KVM over IP switches, via deze switches kunnen servers direct worden na gekeken, zonder eerst naar het datacenter af te reizen.

    Omdat wij zelf onze diensten beheren vanuit Zoetermeer en Capelle a/d zeer goed bereikbaar (15 tot 20 minuten, ideaal voor remotehands) is doen wij u de volgende offerte toe komen. Ook bieden wij diensten aan in Schipholrijk, neem daarvoor contact met ons op. (Helaas niet meer inzetbaar voor ¼ of grotere rackdelen).

    Technotop is gespecialiseerd en heeft ruime ervaring in het leveren van colocatiediensten op maat. Wij werken met in eigen beheer switches van Foundry, Cisco en Dlink die op glasvezel en koper verbindingen zijn aangesloten op het internet, deze leveren ons de juiste stabiliteit tot het internet. Zie onze website voor meer informatie over onze colocatiediensten. http://www.technotop.nl/colocatie

    Belangrijke punten
    • 24 uur en 7 dagen per week bereikbaar. NOC Technische Dienst.
    • 24 uur en 7 dagen ondersteuning bij het beheren van de server.
    • Eigen sleutels en PAC’s.


    Co-Locatie 1 HE
    • Vrijblijvend 1 maand testen of alles naar wens werkt.
    • Deel van Cabinet: 1 U “1 Unit”.
    • Dataverkeer: 100 GB.
    • 100 Mbps Full Duplex UTP*
    • 10 Stuks aan IPadressen.
    • rDNS
    • Statistieken
    • Externe backup tot 50 GB
    • Accesscards: 2 stuks (meer op aanvraag, alleen Rotterdam)
    • Beheren van de server 24 uur per dag en 7 dagen per week.

      Prijs is inclusief 24 uurs en 7 dagen per week management. Zonder deze management betaald u slechts: € 29,99 per maand exclusief btw op beide locaties!

      Managed: Prijs per maand exclusief btw: € 179,99
      Unmanaged: Prijs per maand exclusief btw: € 29,99
      Setup kosten: € 25,00
      Contract: 12 maanden


      Keuze uit de volgende locaties en netwerken:

    • Locatie: Capelle a/d Ijssel
    • Netwerk: VerAert

    • Locatie: Schiphol-rijk
    • Netwerk: EuroAccess
    • Sciphol-rijk inclusief: KVM over IP en EPC power Switch.



    Extra opties
    • Internet verbindingen
    • Extra 10 Mbit/s Cat5e/6 uplink: € 2,50
    • Extra 100 Mbit/s Cat5e/6 uplink: € 5,00
    • Extra 1000 Mbit/s Cat5e/6 uplink: € 17,50
    • Extra 1000 Mbit/s Glasvezel uplink: € 27,50

      GigaBytes aan dataverkeer
    • 10GB extra dataverbruik: € 4,50 per maand exclusief btw
    • 100GB extra dataverbruik: € 14,50 per maand exclusief btw
    • 200GB extra dataverbruik: € 25,50 per maand exclusief btw
    • 500GB extra dataverbruik: € 40,00 per maand exclusief btw
    • 1500GB extra dataverbruik: € 155,00 per maand exclusief btw

      Mbit’s aan bandbreedte
    • 1 Mbit extra dataverbruik: € 29,00 per maand exclusief btw
    • 10 Mbit extra dataverbruik: € 290,00 per maand exclusief btw

      Ampère stroom
    • 1 Ampère extra: € 25,00

      Prijzen zijn per maand en exclusief 19% BTW.



    Netwerk VerAert
    • 1000baseSX: Grafix
    • 1000baseSX: Caveo
    • 100baseTX: Munt Internet
    • 100baseTX: RealRoute
    • 100baseTX: FreeBIX

      Het netwerk van Technotop Internetdiensten wordt 24 uur per dag en 7 dagen per week in de gaten gehouden. Servers worden aangesloten op onze glasvezel backbone naar het internet. Switches waar mee wij switchen zijn van het merk Foundry en Cisco die ons de juiste stabiliteit en kwaliteit leveren tot het internet. U heeft de keuze tussen 10/100 of 1000 Mbit UTP en Fiber (1000Mbit) verbindingen tot het internet.


    Snelheid testen

    Mening aantal klanten:


    Technotop

    Mocht u vragen hebben of een bestelling willen plaatsen dan kunt u contact op nemen met het telefoonnummer 079 343 60 39 of mailen naar info@technotop.nl
    Technotop Internet BV - Sinds 2005 gespecialiseerd in cloud en datacentra.
     
  5. Hostruimte.nl = op zoek naar een nieuwe partij!

    Randy said:
    Ik kan je een aanbieding doen voor colocatie binnen onze eigen racks (Doetinchem), inclusief remote-hands en manaement. Voorwaarde is wel dat de server in ons beheer in onze racks komt. Desgewenst regelen wij de gehele verhuizing van de server. Binnen TC2 bieden wij deze service niet.

    De kosten voor 1U colocatie komt dan op 49 euri onclusief 100 Gbyte dataverkeer. Voor management komt er 45 euro bij.

    -------------------------------------------
    Namens Eliveld Networks doe ik u graag de volgende aanbieding:

    Colocatie 1U - 100 Gbyte
    o 1 U rackspace, 100cm
    o 100 Gbyte dataverkeer
    o 1x 100 Mbit 1:1 netwerkaansluiting
    o IP-adressen conform RIPE, gratis
    o Full-managed. (non-root), inclusief updates

    Kosten
    o De maandelijkse kosten bedragen: € 94,-
    o Géén eenmalige setupkosten en andere addertjes.
    o Contract: 6 maanden, daarna per maand opzegbaar.
    o Prijzen zijn exclusief BTW en per kalendermaand.
    o Betaling: Per 3 maand vooruit via overboeking.

    Netwerk Informatie (Lay-out)
    o ASN: 24875 - ISP-Services (Doetinchem).
    o Netwerk SLA: 99,97% uptime met Juniper routing.
    o Geen toegepaste overboeking op welke manier dan ook.
    o 24/7 storingsnummer en tijdens kantooruren eigen technici in DC.
    o rDNS instelbaar (whitelabel!). o TestIP: 212.79.255.144/28

    Verbindingen
    -Transit:
    o Cogent
    o TeleSonera
    o Abovenet/MFN
    o TeleGlobe
    -Exchanges:
    o AMS-IX
    o NL-IX
    o ND-IX
    -Private peers met o.a.
    o Routit
    o ProServe
    o BIT

    Tarieven / uitbreidingen
    o Cleanport antivirus/antispam: € 2,50 per domein
    o 100 Gb extra dataverkeer: € 30,-
    o 10 Gbyte offsite backup: € 20,-
    o Voor maatwerk, neem contact op.

    10 Redenen om Eliveld Networks te kiezen:
    o Geen studenten- of zolderkamerbedrijfjes.
    o Vast contactpersoon met kennis van zaken.
    o Eigen technici in datacentrum (kantooruren).
    o Gratis remote-hands en bekabeling bij colocatie.
    o Bestaat sedert 2002, meerdere medewerkers.
    o Flexibiliteit en een no-nonsens aanpak.
    o Eigen racks, dus geen reseller van een reseller van...
    o Zeer compleet en snel netwerk (minimaal 10 verbindingen).
    o Diensten vanuit een Uniek datacentrum in Oost-Nederland.
    o Géén toegepaste overboeking op welke manier dan ook!

    Wilt u meer informatie, kunt u contact opnemen. Per e-mail: randy@eliveldnetworls.nl of per telefoon:
    0543 - 712 001 / 06-505 505 59 (Werkdagen 08.00-20.00 uur, zaterdag/zondag 12 .00-19.00 uur).

    Desgewenst kunt u voor telefonisch contact via VoIP inkoppelen op onze (Asterisk) telefooncentrale. Daarnaast kunnen we ook de eerstlijns support overnemen. Dit voor een vast bedrag per maand of per case.
    MultiMaak - Voor persoonlijke cadeau's en relatiegeschenken!
     
  6. Hostruimte.nl = op zoek naar een nieuwe partij!

    IN 4 business? said:
    Beste,

    Ik heb uw verhaal alsook de extra puntjes doorgelezen en meen te begrijpen dat door uw huidie incompetente colo leverancier u met een (semi) onbereikbare server zit. De hoeveelheid klachtenmails (en misschien telefoons) maakt een "selmade man in action" kwaad en wanhopig, zeker daar u momenteel machteloos bent bij deze situatie en alles moet "ondergaan".

    Ik ben dan ook van mening dat wij, genaamd IN, u kunnen verder helpen. Wij zitten zelf in Nederland tevens in Telecity2 (en in EasyNet) met een aantal racks waar we ook ons eigen netwerk beheren. Het overzetten van uw colo server kan dan ook vrij eenvoudig uitgevoerd worden, server losschroeven, paar meter verder in het rack hangen, IP's omzetten en klaar is kees...

    Uiteraard is er een 24/7 supportdienst die zowel telefonisch als per mail permanent bereikbaar is. Afgezien van een vaste medewerker wonend op 15 minuten van het datacentrum bestaat ons team uit 8 medewerkers om u te ondersteunen. Geen onzin of mooie praatjes maar gewoon degelijke kwaliteit tegen betaalbare prijzen.

    Kostprijs per U in Telecity2 :
    1U = 25 Euro p/m
    100 Gb = 30 Euro p/m

    Bekijk het rustig wellicht dat een kijkje op onze website voor meer details of even contact u kan verderhelpen. Uiteindelijk gaat het erom dat u zich weer zo snel mogelijk kunt bezighouden met uw core business en niet met "puinruimen" maar dan wel met een vertrouwde partner die samen met u mee naar de toekomst kan doorgroeien..

    Met vriendelijke groeten,

    Friso Haringsma