Likes Likes:  0
Resultaten 16 tot 17 van de 17
Pagina 2 van de 2 Eerste 1 2
Geen
  1. #16
    PHP-project betaald (gepost op meerdere forums)
    geregistreerd gebruiker
    5.783 Berichten
    Ingeschreven
    20/02/05

    Locatie
    Haaksbergen / Amsterdam

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    168 Berichten zijn liked


    Naam: Mark Scholten
    Bedrijf: SinnerG / Stream Service
    Functie: Systeembeheerder
    URL: www.sinnerg.nl
    Registrar SIDN: ja
    KvK nummer: 34255993

    Thread Starter
    onderstaand staat de nederlandse uitwerking (hier en daar iets anders):
    Project:
    banner exchange/link exchange
    -tell banner views (tonen op het scherm)/link views (tonen op het scherm) (voor elke view word een bepaald aantal punten gegeven afhankelijk van of het een link view of een banner view is en afhankelijk van de groep waar ze onder vallen, beiden moeten in het admin gedeelte aan te passen zijn per groep)
    -tel het aantal keer dat erop een banner is geklikt/tel het aantal keer dat erop een link is geklikt
    -het moet mogelijk zijn om met meerdere groepen te werken (minimaal 5), waarbij voor elke groep verschillende verhoudingen gelden wat betreft het aantal punten dat een view dan wel een klik kost dan wel oplevert. deze verschillen moeten in het admin gedeelte aan te passen zijn.
    -het moet mogelijk zijn om een aantal punten van gebruiker 1 naar gebruiker 2 te sturen, hiervoor gaan er afhankelijk van de gebruikersgroep punten af voor het versturen en ontvangen van de punten (beide waardes moeten los van elkaar aan te passen zijn in het admin gedeelte), bij het versturen moet er ruimte zijn om een klein stukje text mee te sturen, deze grote moet aan te passen zijn in het admin gedeelte
    -het moet mogelijk zijn om met de behaalde punten banner views en link views te kopen (beide voor elke groep apart aan te passen in admin gedeelte)
    -bijvoorkeur zou het mogelijk zijn om bij een bepaald aantal punten automatisch extra views/clicks in te kopen
    -in het admin gedeelte moet het mogelijk zijn om gebruikers in een andere groep te zetten/gebruiker toe te voegen/gebruiker aan te passen/gebruiker te verwijderen
    -er moeten meerdere site's en links en banners mogelijk zijn per gebruiker
    -de banners moeten op de webspace van de gebruiker staan en zijn dus niet te uploaden.
    -in het admin gedeelte moet het aantal punten dat een gebruiker heeft aan te passen zijn
    -registatie moet zonder tussen komst van een admin mogelijk zijn, bij de registratie moet een bepaald aantal punten worden gegeven aan de nieuwe accoutn (dit aantal moet te wijzigen zijn in het admin gedeelte)
    -het geheel moet werken zonder dat er een admin bij komt kijken (alle websites moeten wel door een admin worden goed gekeurd, hiervoor mag hij alleen nodig zijn)
    -design: mag gelijk goed, mag ook zo zijn dat alles word geinclude in een pagina zonder opmaak met een apart bestand dat word geinclude dat als menu dient om tussen alle dingen te kunnen navigeren
    -alles moet zonder plaatjes

    ik moet weten van te voren wat het gaat kosten (geld of punten in het systeem) en hoelang het ongeveer zal duren. ik zal de volledige rechten over het script moeten hebben, dus geen verkoop zonder mijn schriftelijke toestemming en ik moet het recht hebben het script te verkopen. het is natuurlijk toegestaan om een url naar mijn site te hebben staan als voorbeeld wat je allemaal kunt. het copyright moet van mij zijn. in overleg kan het geheel in combinatie met de maker (dus geen geld of punten voor het script, maar wel je copyright onderaan), hierbij zal die persoon er ook tijd in moeten steken.

    als er vragen stel ze gerust (bijvoorkeur in dit topic, maar zal alles beantwoorden)

    deadline: geen, maar ik kijk wel naar de tijd die verwacht word en de prijs. daarnaast is een voorbeeld van wat je kunt ook prettig.

    intussen tijd heb ik al verschillende aanbiedingen gehad en heb ik besloten om iedereen die wat heeft aangeboden morgen mee te delen of die het is geworden ja of nee. eerst plaats ik een reactie hier, daarna stuur ik iedereen die het heeft aangeboden een pm. tot morgen avond 20.00 uur nederlandse tijd word in behandeling genomen.
    Tools die handig zjn voor ISPs vind je natuurlijk bij Tools 4 ISP.

  2. #17
    PHP-project betaald (gepost op meerdere forums)
    geregistreerd gebruiker
    5.783 Berichten
    Ingeschreven
    20/02/05

    Locatie
    Haaksbergen / Amsterdam

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    168 Berichten zijn liked


    Naam: Mark Scholten
    Bedrijf: SinnerG / Stream Service
    Functie: Systeembeheerder
    URL: www.sinnerg.nl
    Registrar SIDN: ja
    KvK nummer: 34255993

    Thread Starter
    er is een beslissing gemaakt en deze persoon is hierover positief geïnformeerd, overige personen ontvangen een negatieve reactie.
    Tools die handig zjn voor ISPs vind je natuurlijk bij Tools 4 ISP.

Pagina 2 van de 2 Eerste 1 2

Webhostingtalk.nl

Contact

  • Rokin 113-115
  • 1012 KP, Amsterdam
  • Nederland
  • Contact
© Copyright 2001-2026 Webhostingtalk.nl.
Web Statistics