PB verzonden -> colmo en mhameetman
Afdrukvoorbeeld
PB verzonden -> colmo en mhameetman
Waarom een scripter inhuren? je kan ook gewoon een script kopen die reeds alle functies heeft die u zoekt. Ik ken namelijk een plug and play script die speciaal voor de hosting industrie is gemaakt. Dit script voegt extra functies toe aan uw bestaande cpanel. Dit kan voor DA, Plesk, Ensim, C-panel. Dit script is speciaal voor de hosting markt gemaakt en heeft dus alle functies die u nodig heeft om tezamen met bijvoorbeeld een Direct Admin license een hosting bedrijf automatisch te laten draaien.
U heeft een gratis Enom account om domeinen automatisch te registreren. Er zit een ingeboude affiliate programma. Script is makkelijk te vertalen naar Nederlands middels language files.
Het script is webbased helemaal naar wens in te stellen.
Prijzen van het script begint al bij $ 179 voor 250 klanten. En voor $499 voor oneindig aantal klanten.
Prjzen zijn in dollars. Gezien de dollar euro koers een lucratieve zaak.
Ik hoor het wel of er interesse is in dit script??
Mvg.
www.belservice.com
Ik denk dat niet iedereen effe 500 dollar ervoor over heeft om het zo 123 te kopen.
Ons systeem is dan in ontwikkeling (momenteel versie 1.3), maar als die 100% af is, zal het net zo goed zijn (mischien wel beter), en zal dan ook veel meer in prijs schelen.
@ Kapitein
een scripter kan het naar wens maken en in huisstijl laten aanpassen, en alle onnodige onzin die u er niet op wilt hebben, er niet bij doen.
En latere mogelijkheden, extra functies bij zetten, indien gewenst
Jullie hebben gelijk. Een scripter kan de boel belazeren zeggen dat hij er bijvoorbeeld 12 uur aan het script heeft gewerkt terwijl het er maar 6 zijn. Ik geef de onwetende cosument een alternatief. Wie weet is dit script wel goed voor hun en he bben ze voorlopig aan een investering van $179 dollar genoeg. Immers je hebt niet meteen oneindig klanten. Je begint met 50 klanten (mochten velen wensen) en bouwt dat op dus heb je genoeg aan een licentie van 250 klanten.
Dit script is inmiddels al bij versie 5 en heeft reeds al vele aanpassingen en fouten doorstaan. Het is een stabiele script gericht op de hosting markt. Na instalatie kunnen klanten zelf automatisch aanmelden en accounts aanmaken. Ok u mag ook wat werk doen maar in principe is het script zodanig gemaakt dat je als hosting bedrijf alle profijt van hebt.
Als goede en eerlijke webmaster die het wiel niet 2 keer uit wilt vinden zou ik mijn klant adviseren om dit script te nemen. Aanpassingen die nodig zijn kunnen toegevoegd worden en aan het layout valt altijd te werken. Want dit is uiteraard een heel flexibele script die natuurlijk aan te passen is aan het eigen layout.
Een scripter die dit allemaal nog uit moet gaan zoeken en bedenken die zal zeker veel tijd kwijt zijn om dit te realiseren.
Ik wil het brood van bepaalde mensen niet ontnemen maar weet dat er andere oplossingen zijn. Dacht je vandaag aan iets? Gister dachten 10 andere mensen eraan. Het wiel hoeft niet 2 keer uitgevonden te worden en eerlijkheid duurt het langst en je verdient je geld uiteindelijke wel.
Groetjes.
Ik ben het met je eens dat je mogelijk (mogelijk!) beter kan kiezen voor een bestaand script, maar je zegt ook dingen wat het niveau van je post weer helemaal naar beneden brengt.
Ik denk dat als je dat als scripter doet, je de boel simpelweg belazerd en daar ga je standaard niet vannuit. Wie zegt dat dat script wat jij aanprijst niet gebasseerd is op een berg gratis scripts en maar 2 uur werk koste? Ik ga daar niet vannuit, en zo hoor jij er ook niet vannuit te gaan dat scripters hun uren administratie faken. Dat vind ik echt héél kwalijk!Citaat:
Origineel geplaatst door Kapitein
Jullie hebben gelijk. Een scripter kan de boel belazeren zeggen dat hij er bijvoorbeeld 12 uur aan het script heeft gewerkt terwijl het er maar 6 zijn.
Dit vind ik ook weer zo'n rare alinea. Je wilt wel het brood ontnemen want jij wilt je script verkopen. Net zo goed dat ik atm liever de job krijg dan IceHosting, en dat IceHosting liever de job krijgt (heeft?) dan ik. Net zoals dat ik liever de klantjes heb, dan de concurent. Niet in vijandige zin, natuurlijk, maar wel als het neer komt op gezonde concurentie.Citaat:
Ik wil het brood van bepaalde mensen niet ontnemen maar weet dat er andere oplossingen zijn. Dacht je vandaag aan iets? Gister dachten 10 andere mensen eraan. Het wiel hoeft niet 2 keer uitgevonden te worden en eerlijkheid duurt het langst en je verdient je geld uiteindelijke wel.
Verder weet ik ook niet waar het op slaat dat je aanhaald 'dacht je vandaag aan iets... etc', want dat heeft niet zoveel te maken met dit. Ik weet ook dondersgoed dat er al bestaand scripts zijn, maar heb er voor gekozen het zelf te (laten) schrijven, enkel en alleen omdat ik geen script wil hebben wat enkel een 'beetje' kan wat ik wil of juist dingen kan die ik helemaal niet nodig heb. En daarnaast is het ook fijn je te kunnen richten tot iemand die direct voor je aan de slag gaat om het op te lossen/toe te voegen. Maar dat jij aanhaald dat er geen inovatieve ideeën kunnen zijn? Excuse me, maar een idee moet toch écht ooit ontstaan en er zijn duizenden dingen die nog niet zijn uitgevoerd, maar wel mogelijk zijn. En daarnaast: waarom zou je een bestaand idee niet nogmaals uitvoeren? Jij zegt het wiel opnieuw uitvinden, ik zeg dat je gewoon een verbetering doorvoert, of misschien wel de concurentie wilt aangaan? Anders zou er eigenlijk ook maar een supermarkt moeten zijn, een besturingssysteem en een webhoster. Pure onzin dus.
En dan als laatste de opmerking 'eerlijkheid duurt het langst' vind ik overkomen alsof mensen hier (scripters) de boel oplichten? Als je dat vind, vind ik je wel érg kortzichtig.
Jochem
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Origineel geplaatst door Kapitein
Jullie hebben gelijk. Een scripter kan de boel belazeren zeggen dat hij er bijvoorbeeld 12 uur aan het script heeft gewerkt terwijl het er maar 6 zijn.
--------------------------------------------------------------------------------
Ik maak genoeg extra uren die ik niet incalculeer bij de klant.
In de praktijk komt het bij mij bijna alleen maar voor dat ik uren tekort kom.
Ik werk er dan 12 en reken er maar 6.
Zelden komt het voor dat ik werkelijk met mijn uren uitkom.
Maar prijs is prijs en afspraak is afspraak.
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Ik wil het brood van bepaalde mensen niet ontnemen maar weet dat er andere oplossingen zijn. Dacht je vandaag aan iets? Gister dachten 10 andere mensen eraan. Het wiel hoeft niet 2 keer uitgevonden te worden en eerlijkheid duurt het langst en je verdient je geld uiteindelijke wel.
--------------------------------------------------------------------------------
Ik begrijp dat je dit niet plaatst om vijanden te maken maar om de consument te informeren.
Het is echter maar de vraag "wat" de consument wil.
Een wiel is een wiel en een gedegen testfase cq draaifase zou meerwaarde kunnen hebben.
Aan de andere kant zou uitvoering op specs natuurlijk ook zijn voordelen kunnen hebben.
Het nadeel van jouw uiteenzetting van het wiel is dat we nu allemaal hetzelfde wiel hebben ;)
Om eerlijk te zijn verdien ik helemaal niks aan het advies wat ik geef. Als men het script wilt hebben dan zal ik ze de url geven en dan kunnen ze het zelf online bestellen en bepalen welke scripter ze nemen om het script voor ze te instaleren en aan de layout aan te passen en alles wat men er nog aan wilt doen. Het is maar een idee.
Gr.
Wij hebben al een module in php/mysql geschreven voor het volledig beheer en automatisch factureren van verlengingen op hostinggebied (incl. automatisch mailen van facturen met PDF export).
Dit werkt echt goed, het lijkt ons ook interessant om bestellingen er in te integreren en automatisch te configen in DA (dan draait alles eigenlijk volautomatisch).
Daar wij over 5 webservers beschikken zal ons scripting ook moeten rekening houden naar de load balancing van elke server, en indien load balance meer dan bv. 2.0 is op andere server de host installeren.
Deze scripting doen wij na onze uren ... verwacht wordt hiervan de beta versie tegen juli '05 te testen.
Wij zijn opensource minded, en kunnen bij deze al bevestigen dat bij de officiele versie hiervan niet hoger zal liggen dan 100 euro voor onbeperkt aantal hostingpacks.
Interesse, opmerkingen, ideeën omtrent nuttige features zijn welkom op helpdesk@decawebhosting.be
Greetz,
Franky
Ik vindt het erg overdreven om er vanuit te gaan dat men de boel belazert. Wie weet doet de schilder 2x zo langzaam als hij kan? Maar normaal, over het algmeen, gebeurt dat niet. Zelf vind ik het eerlijker om een prijs per project af te spreken, omdat het lastig is een indicatie te geven hoelang je er mee bezig bent, maar vooral omdat de een er misschien langer over doet dan de ander.
Een vraag aan de topicstarter, binnen welke termijn moet hetaf zijn? Ik stel me ook beschikbaar - en kan ook altijd samen met anderen er aan werken.
Stuur me een PB/mail als je denkt wat voor me te hebben.
Alexander
Wij wensen het eerst en vooral binnenshuis te gebruiken, en willen het beslist ook publiek gooien mits een kleine vergoeding
Zo'n systeem lijkt mij ook wel wat.
Gebruik zelf ook DA, Heeft iemand nog een kant en klaar pakketje liggen?
AUb specificaties wat het kan en een prijs aub.
Ik heb u een PB verzonden.Citaat:
Origineel geplaatst door HKoc
Zo'n systeem lijkt mij ook wel wat.
Gebruik zelf ook DA, Heeft iemand nog een kant en klaar pakketje liggen?
AUb specificaties wat het kan en een prijs aub.
Jochem
Ook PB verzonden
Kunnen jullie mij ook eenpb sturen?