En wat is je budget, basic install zonder extra zoals virusscanning enz kost al snel 200-300eurotjes.
En wat is je budget, basic install zonder extra zoals virusscanning enz kost al snel 200-300eurotjes.
daar ga ik nog even over denken
Chavez
Beste,
Wij hebben ruime ervaring met Unix en kunnen eventueel een webhosting server voor u installeren. Onze voorkeur gaat uit naar FreeBSD icm met DirectAdmin als control panel. Laat maar even horen of u interesse heeft in onze diensten.
FreeBSD of Redhat Linux is geen enkel probleem, als jullie de basis installatie doen dan configureren en beveiligen we de server voor je.
Wij hebben experts met meer dan 7 jaar systeembeheer ervaring in huis, we beschikken over een ruim team, die op projectbasis opdrachten uitvoert.
Er is expertise met elk commercieel control panel, tevens hebben we een control panel zelf ontwikkeld in huis.
Interesse? dan hoor ik het graag.