Beste lezer,
Om te beginnen zal ik mezelf even voorstellen.
Ik ben Bram, 20 jaar, woonachtig in Arnhem en een fanatieke judoka. In 2011 ben ik Nederlands kampioen judo geworden en uitgezonden naar het Europees kampioenschap. Naast mijn eigen sport geef ik ook veel judolessen, onder andere op scholen. Verder train, coach en begeleid ik een grote groep wedstrijdjudoka's die op regionaal- en nationaal-niveau presteren. Hier haal ik enorm veel voldoening uit en hier ben ik dan ook intensief mee bezig.
In 2013 heb ik mijn gymnasium diploma met negens voor informatica, management en organisatie en wiskunde behaald, zonder hier veel tijd aan besteed te hebben. Ik vond het schoolsysteem enorm inefficiënt waardoor ik het idee had erg weinig te leren en liever op mijn eigen manier me te ontwikkelen (door me te verdiepen in onderwerpen die me interesseren en nuttig lijken). Uiteindelijk heb ik toch besloten aan een studie te beginnen, de HBO-opleiding Sport, Gezondheid en Management omdat ik de hoop had dat dat nog redelijk praktisch zou zijn. Dit viel erg tegen en na het behalen van mijn propedeuse heb ik mezelf uitgeschreven, helaas niet veel wijzer.
Afgelopen jaar heb ik me op mijn eigen manier ontwikkeld, onder andere door de opleiding tot judoleraar en zelfstudie via internet.
Nu ben ik op zoek naar werk waarbij ik mezelf hoop te ontwikkelen, nuttige vaardigheden aan te leren en redelijk te verdienen.
Enkele jaren geleden ben ik in de internetwereld terecht gekomen. Hier heb ik me een beetje verdiept in verschillende internettalen en heb ik door middel van scripts kopiëren, bestuderen, combineren en aanpassen redelijke sites kunnen bouwen die ik ook wel eens verkocht. Ik pikte dit redelijk snel op en merkte dat ik steeds beter werd. Op dit moment is mijn kennis van onder andere HTML en PHP zeker nog niet zo goed dat ik als zelfstandig developer kan werken.
Dit is echter niet mijn grootste kwaliteit. Ik denk in het dagelijks leven veel na over hoe ik dingen kan verbeteren en bedenk creatieve, werkende oplossingen. Daarbij denk ik buiten de kaders en doe ik dingen vaak op mijn eigen manier, een voorbeeld hiervan is mijn keuze om me niet via een studie te ontwikkelen maar op een manier waarvan ik denk dat ik er veel meer van leer. Daarnaast krijg ik regelmatig ideeën voor website's of Apps waarvan ik echt verwacht dat ze zeer winstgevend zouden zijn, helaas heb ik (op dit moment) niet de technische kennis om deze ook daadwerkelijk tot uitvoer te brengen. Daarnaast kan ik mensen aansturen en de leiding in een project op me nemen. Ik voel me erg verantwoordelijk en op het moment dat ik ergens achter sta ben ik zeer enthousiast en besteed ik er veel tijd en denkwerk aan. Ik kom nooit te laat en houd me altijd aan afspraken.
Ik ben op zoek naar een bedrijf waar ik voor 1, 2 of hooguit (liever niet) 3 dagen per week zou kunnen werken waarbij ik in het begin goed begeleid zou worden maar waar ik steeds meer verantwoordelijkheden zou kunnen krijgen. Het liefst zou ik een brede baan willen waarbij ik onder andere bezig kan zijn met het uitwerken van concepten. Aangezien ik op dit moment in Arnhem woon zoek ik een bedrijf die hier in omgeving ligt.
Als er vragen zijn hoor ik het graag!

Likes:


Quote