Procy is de afgelopen jaren hard gegroeid, en is daarom hard opzoek naar iemand die ons komt ondersteunen op verschillende fronten.
Wij zoeken iemand die de taken van een account manager, project manager, verkoper & 1e lijn helpdesk medewerker weet te combineren. Wat houdt dit precies in:
- Je bent verantwoordelijk voor het contact met (een gedeelte van) de klanten.
- Je weet de wensen van de klanten te vertalen, en hier oplossing voor te vinden binnen ons uitgebreide product assortiment.
- Je stuurt de verschillende programmeurs en leveranciers aan, om aan de klant een goed eindproduct te leveren.
Maar je weet ook:
- Hoe je simpele vragen van klanten direct kan oplossen (bijv. e-mail adres aanmaken, nieuw wachtwoord aanmaken, enz.).
- Bij een storing te controleren waar het probleem ongeveer kan liggen, en het daarmee aan de juiste persoon door te geven.
Wat kun je van ons verwachten:
- Uiteraard bieden wij de nodige uitleg om je op de goede weg te helpen (een redelijke basis kennis is uiteraard wel van belang).
- Training bij onze leveranciers m.b.t. onze VoIP dienstverlening.
- Een leuke & uitdagende functie, met veel vrijheid & zelfstandigheid.
Op dit moment willen wij graag het gesprek aangaan met mensen die geïnteresseerd zijn in bovenstaande functie. Hoe de functie precies ingevuld gaat worden laten wij mede afhangen van deze gesprekken. Wij willen dan ook iedereen die zich in het bovenstaande kan vinden uitnodigen het gesprek met ons aan te gaan.
Neem contact met mij op via: marco@procy.nl

Likes:


Quote