De Clercq Media Group, het full service reclamebureau, ontwikkelt logo’s, huisstijlen, websites, reclame zuilen, posters, flyers en meer.
Veel van onze websites zijn gebouwd met het CMS systeem Puck Online, wat door DCMG zelf ontwikkeld is.
Om websites voor onze klanten en onszelf te bouwen is DCMG op zoek naar een student back-end developer die graag een paar uur per week wilt werken. Je bent flexibel inzetbaar en kan DCMG ondersteunen tijdens de piekdagen. Dit houdt in dat je zal werken op projectbasis. Je krijgt projecten onder jouw beheer die je op basis van een aantal uur moet volbrengen. Daarnaast zal je meewerken aan de ontwikkeling van de nieuwe versie van ons content management systeem: Puck Online.
Op het moment hebben wij leuke opdrachten en kunnen we je goed gebruiken!
Functie eisen:
Als back-end developer ben je enthousiast om met mensen te werken. Je hebt kennis van Dreamweaver, Semantic HTML, CSS2 & 3, jQuery, AJAX, MySQL & PHP. Ervaring met API’s en andere protocollen is een pre. Ook moet je in het bezit zijn van een redelijk portfolio waar je erg trots op bent!
Wij verwachten:
Iemand die ervaring heeft met CMS systemen, ideeën heeft over simpele interfaces voor complexe websites, een creatieve persoonlijkheid heeft, met plezier werkt aan het ontwikkelen van nieuwe oplossingen en zin heeft om incidenteel mee te werken aan andere projecten.
Wij bieden:
- Een alternatieve werkplek, in Den Haag
- Een niet hiërarchisch team met gevoel voor humor
- Een omgeving waarbij je werkt aan zinvolle, bijzondere projecten
- Een leuk uurloon
Solliciteren en informatie
Stuur een korte motivatie met CV naar Jurgen de Clercq via bijbaan@declercq-media.nl o.v.v. ‘vacature back end’.
Voor informatie kun je bellen met Jurgen de Clercq, eigenaar van DCMG, op +31 (0)6 – 14 363 396.

Likes:


Quote