Wie zijn wij
Shock Media is een internet en automatiseringsbedrijf en bestaat sinds 1999. De core-business van Shock Media is webhosting en de hieraan gerelateerde diensten. De persoonlijke contacten met klanten, het snelle beantwoorden van vragen en het bieden van kundige oplossingen heeft er voor gezorgd dat Shock Media in elk jaar van haar bestaan gegroeid is. Mede door deze continue groei is Shock Media te Almelo op zoek naar een nieuwe beheerder voor haar steeds maar groeiende server park.

Omschrijving
De functie betreft onder normale omstandigheden 36 uur per week waarbij je werkt vanuit Almelo. 40 uur is eventueel bespreekbaar.

Als serverbeheerder behoort het zelfstandig oplossen (en voorkomen) van problemen en storingen tot één van je belangrijkste werkzaamheden. Hierom is het belangrijk dat je ruime ervaring hebt met niet standaard installaties van Linux (Apache, PHP, MySQL, Sendmail, Exim etc) en Windows (IIS, MSSQL etc). Bij het oplossen van problemen hou je je hoofd koel, ben je kundig, vindingrijk en zet je door tot het is opgelost. Andere werkzaamheden zijn het onderhouden, updaten en migreren van bestaande servers en natuurlijk ook het configureren/installeren van nieuwe servers. Ook zorg je deels voor de afhandeling van commerciële en technische vragen van klanten. Vrijwel alle werkzaamheden kun je 'remote' doen, in sommige gevallen moet je op locatie naar de serverruimte (oa Amsterdam en Ede). Omdat de diensten van Shock Media grotendeels 24/7 zijn verwachten wij ook 24/7 inzetbaarheid in geval van (ernstige) storingen.

Functieeisen
  • Je beschikt over ruime en aantoonbare ervaring met Linux en Windows.
  • Je beschikt over een flinke dosis zelfmotivatie.
  • Je bent in gevallen van nood 24/7 inzetbaar.
  • Je bent zelfstandig en vindingrijk.
  • Je hebt geen '9 tot 5 mentaliteit'.
  • Je schrijft en spreekt de Nederlandse en Engelse taal.
  • Je beschikt over een rijbewijs en eigen vervoer.
  • Je kent de basis van het scripten/programmeren in PHP, Bash en eventueel ook Perl.


Wat bieden wij
We bieden een uitdagende functie met veel variatie en vrijheid binnen een groeiende en stabiele onderneming.

Solliciteren
Sollicitaties met uitgebreide CV mag je per e-mail richten aan Alain Gotz (Alain@shockmedia.nl). Voor meer informatie mag je uiteraard contact opnemen op voorgaande e-mail adres of bellen naar 0546 - 455297.

Acquisities worden niet op prijs gesteld.