Hallo,
Ik ben op zoek naar een programmeur (PHP, MySQL, Linux) voor het inbouwen van een hosting bestel script.
De gewenste functionaliteiten zijn:
- Slim bestel proces, wanneer iemand hosting besteld de optie er een domein en/of CMS abonnement bij te kopen en andersom.*
- Klanteninlog waar de klant zijn gegevens en bestellingen kan inzien.
- Geautomatiseerde emails bij bestellen.*
- Directe account creatie voor DirectAdmin (Linux) kopers. eventueel ook voor windows hosting kopers, alleen het control panel wat we gaan gebruiken hiervoor is nnb.(*voor directadmin)
- Directe domeinregistratie (NA betaling) via API van namehosting.nl
- Facturatie (door systeem) via .pdf gegenereerde facturen.
- Geautomatiseerde Emails met inloggegevens na account creatie.
- Herinneringsmail 40 dagen voor verloop van domein of pakket.
- Backoffice waar wij gegevens kunnen inzien
- Betaalmethodes iDeal, Paypal/creditcard en Bankoverschrijving. Voor de laatste geld dat na ontvangst van de betaling wij vanuit de backoffice dit aangeven waarna het account e.d. alsnog wordt gecreerd en gegevens worden gemaild. De andere methode's moeten real-time worden verwerkt.(*gedeeltelijk)
- Rekening houden met ordernummers/bestelnummers voor bv vermelding bij bankoverschrijving.
- Bij bestelling moeten zowel particulieren als bedrijven kunnen aangeven of zij dus particulier zijn of niet en evt. met kvk en btw nummer.
- Inbouw van een contactformulier.
De layout is door een professioneel bedrijf gemaakt en zal worden gesliced. Vanaf dit punt zouden de werkzaamheden dus opgevangen moeten worden.
Opties aangevinkt met een * zitten in het bijgeleverde script, overige dient dus geschreven te worden.
Het budget is beperkt maar wel voldoende.
Mvg,
Remco

Likes:


Quote