Te koop aangeboden: 4 maanden oud!
1U server Microsystems Black
PIV 2.4 Ghz
1024 MB DDR 333 Ram
40 GB Harddisk 7200 rpm
Asus P4S533-MX Moederbord
10/100 Lan
450€
Belgie/Lommel
Likes: 0
Te koop aangeboden: 4 maanden oud!
1U server Microsystems Black
PIV 2.4 Ghz
1024 MB DDR 333 Ram
40 GB Harddisk 7200 rpm
Asus P4S533-MX Moederbord
10/100 Lan
450€
Belgie/Lommel
Voor dat geld zet je hem toch zelf nieuw in elkaar?
Of heb je nog wat extra's?
Voor dat bedrag kun je em echt niet bouwen... mobo + proc + mem gaat al over de 4 a 500...
Dan heb je nog een HDD nodig ( is het bedrag niet daar niet van )
En je hebt nog het 1U kastje nodig, dat is wel flink prijzig +/- 200 euro voor een cheap ass, tot vele duurdere...
kast: 130
PIV: 130
geheugen: 100
hardisk: 40
mobo: 70
kOSTER, tenzij je interesse hebt, kan ik dit echt missen. Zo is alles wel af te breken. Die case alleen kost al 235 euro!
Daarom vroeg ik dus meer specs! Dadelijk koop ik hem en ontvang ik een budget kastje met budgettroep.Origineel geplaatst door sis3970
kOSTER, tenzij je interesse hebt, kan ik dit echt missen. Zo is alles wel af te breken. Die case alleen kost al 235 euro!
Geef wat meer info dus![]()
dit is geen aanval maar misschien kan je voor het mobo kun je op www.asus.nl kijken. En voor de processor hoef je al niet verder te kijken want het board zegt al genoeg,.. het is namelijk een 533MHz FSB board.
en het geheugen zal van des danig merk kommen dat het werkt anders zat het er niet in.. ga ervanuit als je dit op een 100Mb zet dat je een server heb die in iedergeval meer dan voldoende is,..
de kast zelf heeft geen hotswapable. neem ik ff aan. vanwege dat het type er niet bij staat vermeld,.
En in deze combinatie mobo,processor,mem koop je geen troep...
A: vanwege de snelheid van het geheugen en de snelheid van de processor.
B: vanwege de U1 19" rank die er van supermicro heel mooi uitzien en goed afgewerkt zijn.
C: de optie's die het moederboard zelf bied.
Server is verkocht. Bedankt voor de reacties!