Hallo,
--- Om direct maar even met de deur in huis te vallen: we zoeken nieuwe HP of Dell rackservers, met volwaardige garantie, Dell/HP partner vereist. Geen tweedehands aanbiedingen gewenst, daarover krijgen we wekelijks genoeg telefoontjes. ---
We zijn op zoek naar een vaste leverancier voor rackservers van HP of Dell. Op dit moment gebruiken we Supermicro maar dit bevalt niet meer zo goed. Op de site's van HP en Dell zijn geen realistische prijzen te vinden en die service rechtstreeks vind ik bij dell so-so. Er zit naar mijn idee nog al wat verschil in prijs en service tussen verschillende leveranciers.
De servers worden ingezet als DirectAdmin standalone webserver voor shared hosting, er is nog geen gescheiden cluster qua database/web/mail.
Er zijn een paar harde vereisten (must have)
- Minimaal 1,9 Ghz Xeon Hexa of 3,4 Ghz Xeon Quad.
- Hot swap disks
- Hardware Raid, minimaal 2 disks @ 1TB Raid1 SAS, voorkeur 4 disks @ 2TB Raid 10 SAS
- Minstens twee netwerkpoortjes.
- Minstens 8 GB ram, voorkeur 16GB DDR4 / DDR3.
Pre's (like to have)
- 1U (maar 2 U is echt de max!)
- 3 jaar garantie. Onside is leuk, volgensmij is dat standaard eerste jaar bij HP (?)
- Merk: HP, (Dell mag ook maar eerder mindere ervaring mee op gebied van disks en ondersteuning vanuit Dell. )
- Het oog wil ook wat, een mooi afgewerkte server doet het natuurlijk beter in het rack dan een aftandse kast
- iLo / DRAC.
Alvast bedankt voor de genomen moeite!

Likes:
![[TKG] (vaste) leverancier nieuwe HP gen 8 / 9 of Dell RACKservers gezocht](https://www.webhostingtalk.nl/images/WHT_rd/misc/dT.png)

Quote