Hierbij te koop aangeboden (array komt binnen een maand beschikbaar): een Sun StorageTek 2540 array. Aankoopbewijs 20 nov. 2008 a €22.000,- aanwezig.
In verband met het meer en meer inhuren van capaciteit hebben wij op zeer korte termijn de array niet meer nodig.
Het betreft een (altijd in een datacenter aanwezig geweest) StorageTek 2540, welke 2 controllers en 2 PSU's heeft. Op elke controller 1x een network interface (ethernet) en 2x een 4GB FC poort. Hij kan werkend worden gezien bij ons in het rack, waarna bij verkoop de unit door ons naar factory defaults zal worden gezet.
In de unit zitten 12 schijven van 300GB (SAS), de unit is hardwarematig volledig redundant uitgevoerd. Rackmounts zijn (uiteraard) ook inclusief. Firmware op de unit is reeds de meest recente versie. In de 3 jaar dat we de unit hebben zijn 4 schijven vervangen met nieuwe schijven van hetzelfde type als oorspronkelijk in de unit aanwezig waren.
Vraagprijs voor de array is €10.000,- excl. BTW met factuur, een tegenbod is ook welkom.

Likes:
![[TK] Sun StorageTek 2540 FC array, 12x 300GB SAS, Dual 4GB controller, 2x PSU](https://www.webhostingtalk.nl/images/WHT_rd/misc/dT.png)

Quote