Likes Likes:  0
Resultaten 1 tot 2 van de 2
Geen
  1. #1
    TK: Uniflair Computerruimte Airco/Koeling Installatie
    geregistreerd gebruiker
    212 Berichten
    Ingeschreven
    06/07/09

    Locatie
    ZH

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    9 Berichten zijn liked


    Naam: John
    Registrar SIDN: nee
    KvK nummer: nvt
    Ondernemingsnummer: nvt

    Thread Starter

    TK: Uniflair Computerruimte Airco/Koeling Installatie

    Omdat het vorige topic veranderd was in een discussie over freon hierbij maar even een nieuw topic, ik heb inmiddels ook alle specificaties en fotos.

    Het betreft een complete installatie bestaande uit 2 identieke cracs en condensors. De installatie is destijds geleverd en daarna onderhouden door APAC.

    #######################################

    2 x APAC/Uniflair MUAR0821A airconditioners

    Koelcapaciteit: 28.6 kW
    Luchthoeveelheid: 10.360 m3/h
    Aantal ventilatoren: 2
    Aantal compressoren: 2
    Aantal circuits: 1
    Opgenomen vermogen compressor: 8.23 kW
    Aansluitspanning: 3f/400V/50Hz
    Afmetingen (hxbxd): 1980x1510x750 mm
    Gewicht: 465 kg

    Opties inbegrepen: Uniguard microprocessor met LCD cherm, LAN/clock kaart voor communicatie, 2 zeer betrouwbare en energiezuinige scroll compressoren

    2 x APAC/Uniflair 30CAL1011P3 condensors (buitenopstelling)

    Koelcapaciteit: 28 kW
    Aantal ventilatoren: 3
    Soort ventilatoren: axiaal
    Geinstalleerd vermogen ventilatoren: 3 x 0.14 kW
    Aansluitspanning: 1f/230V/50Hz
    Afmetingen (lxhxb): 1830x950x700 mm
    Gewicht: 105 kg

    Opties inbegrepen: weerbestendig uitgevoerde werkschakelaar met slot vergrendeling, condensordrukregeling voor winterbedrijf.

    #######################################

    Opmerkingen:

    1) Alle originele boekjes, handleidingen en logboeken zijn aanwezig.

    2) De installatie is professioneel afgesloten en heeft altijd onder support contract gestaan bij APAC.

    3) Ik heb tevens nog 9 filters nieuw in de verpakking erbij, er zitten momenteel ook nog filters in.

    4) Je zal hem zelf door een installateur moeten laten installeren, het koudemiddel is R407C. Hoeveel koudemiddel je nodig hebt hangt af van de locatie waar je ze gaat gebruiken in verband met de lengte van de leidingen. Ik kan je eventueel in contact brengen met een installateur.

    5) Voorkeur gaat uit naar verkoop van de hele set in zijn geheel aangezien het een complete installatie van identieke units is. Mochten er twee partijen zijn welke elk 1 unit (crac + condensor) willen kopen dan nemen we dat in overweging. De cracs of condensors worden niet los verkocht.

    6) Verkoop met factuur is mogelijk, contant kan ook.

    7) Afleveren is mogelijk tegen meerprijs

    8) Bieden op de hele set (2 cracs en 2 condensors) kan vanaf 4000 euro.
    Bijgevoegde Thumbnails Bijgevoegde Thumbnails TK: Uniflair Computerruimte Airco/Koeling Installatie-condensors-jpg   TK: Uniflair Computerruimte Airco/Koeling Installatie-crac1-jpg   TK: Uniflair Computerruimte Airco/Koeling Installatie-airco-specs1-jpg   TK: Uniflair Computerruimte Airco/Koeling Installatie-airco-specs2-jpg  

    TK: Uniflair Computerruimte Airco/Koeling Installatie-airco-specs3-jpg  

  2. #2
    TK: Uniflair Computerruimte Airco/Koeling Installatie
    Datacenter Dongen
    24 Berichten
    Ingeschreven
    12/03/10

    Locatie
    Dongen

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: Nee
    KvK nummer: 18074195
    Ondernemingsnummer: nvt

    Beste,

    Hier is wel interesse voor beide sets. Kunt u eens contact met mij opnemen? mg (AT) datacenterdongen (DOT) nl?

Webhostingtalk.nl

Contact

  • Rokin 113-115
  • 1012 KP, Amsterdam
  • Nederland
  • Contact
© Copyright 2001-2026 Webhostingtalk.nl.
Web Statistics