€ 175 voor deze:de 3e machine (die waar geen extra netwerkkaart inzit) heeft niet 1GB mem, maar 1,5GB.
Likes: 0
€ 175 voor deze:de 3e machine (die waar geen extra netwerkkaart inzit) heeft niet 1GB mem, maar 1,5GB.
De foto's:
http://lannerd.nl/ibm/voorkant.jpg
http://lannerd.nl/ibm/binnenkant1.jpg
http://lannerd.nl/ibm/binnenkant2.jpg
http://lannerd.nl/ibm/achterkant.jpg
Geheugen in de 1GB modellen is 4x 256MB DDR PC2100 CL2.5 EEC
De verdeling van de machine met 1.5GB weet ik op dit moment niet (deze hangt nog in DC).
Tevens heb ik nog niet terug kunnen vinden of de PCI 3.3v is... ben nog aan het uitzoeken.
Ik wil er ook graag wel 1, 190 eur
Bij voorkeur #3, met 1.5Gb, maar dat is geen vereiste.
Hoeveel geheugenbanken hebben deze servers? 1 Gb is toch iets te weinig, en het geheugen zelf is niet zo gek duur meer :-)
Er zitten 4 geheugen banken in.
300
2 stuks
Ik heb het terug kunnen vinden in de documentatie
Er zitten 5 PCI sloten in:
1: PCI-X slot 1 64-bit 3.3V 100 MHz (PCI 1)
2: PCI-X slot 1 64-bit 3.3V 100 MHz (PCI 2)
3: PCI-X slot 3 64-bit 3.3V 133 MHz (PCI 3)
4: PCI-X slot 4 64-bit 3.3V 133 MHz (PCI 4)
5: PCI slot 5 32-bit 5V 33 MHz (PCI 5)
Slot 1&2 zitten op het moederbord en zijn halfhoog.
Slot 3&4&5 zitten op de riser kaart.
Raid 1 zit standaard in het systeem.
Laatst gewijzigd door bakkerl; 19/03/08 om 19:41. Reden: Automerged Dubbelpost
550 euro voor 3 stuks. (excl. btw)
Zijn er trouwens nog van die drive-bays beschikbaar? zou op den duur misschien wel meer schijven in willen plaatsen..
woensdag 24 maart 2008 bestaat inderdaad niet. In dit geval houd ik de meest duidelijke waarde aan. En dat is 24 maart 2008.
(anders kan ik ook commentaar krijgen dat het woensdag 26 mrt 2008 had kunnen zijn).
Excuses voor het ongemak.
Lijkt me dat als je een startbod hebt, je in plaats van EN => OF zou moeten gebruiken.
Je startbod zou je minimale verkoopsprijs moeten zijn waar je mee akkoord gaat en als er binnen 24H nadat je verkoop start met je minimale verkoopsprijs niet meer geboden wordt dan dat er geboden is zou je indien de bieder nog steeds interesse heeft voor die prijs moeten verkopen tenzij je extern een beter bod hebt, je moet dan later alleen niet weer hier opnieuw aan gaan bieden met dezelfde producten.
Je kunt zo een verkoop nooit laten eindigen als je een beetje handig bent, tenzij iemand het echt direct nodig heeft een week of wat later en de biedingen onzinnig hoog zijn geworden.
Ik heb er verder geen problemen mee, maar het lijkt me in het algemeen wat duidelijker.