Hallo,
APC remote reboot switches, 24 ports per stuk *je kunt er maar 20 gebruiken geloof ik per switch. We hebben 20 switches nodig met 20 porten.
EDIT: MOETEN binnen 14 dagen geleverd kunnen worden!
Likes: 0
Hallo,
APC remote reboot switches, 24 ports per stuk *je kunt er maar 20 gebruiken geloof ik per switch. We hebben 20 switches nodig met 20 porten.
EDIT: MOETEN binnen 14 dagen geleverd kunnen worden!

Je kunt alle 24 poorten gebruiken, maar voor 4 poorten heb je een aparte kabel nodig. Dat is zeker de moeite waard.. op 20 switches scheelt dat natuurlijk wel 80 poorten.
Ik denk dat het verstandig is om even aan te geven welk model je precies zoekt, er zijn er namelijk meerdere die voldoen aan de specificaties die je opgaf. Waarschijnlijk heb je de AP7952 nodig.
Ja eigenlijk is het wel zonde, maar zowiezo gaan we het niet halen met amperes denk ik omdat je per switch maximaal 16 amp kunt gebruiken (tenzij ze er ook zjin met 20 amp) onze huidige kunnen iig maximaal 16 ampere aan en zitten tegen de top met 20 porten in gebruik.
Het type is AP7951
AP7953 is geloof ik de 32A versie.

De AP7953 kunnen volgens mij 32A aan.
Overigens; er zijn 21 normale poorten, en 3x 16A poorten. Maar inderdaad als je al zoveel stroom verbruikt is het de moeite waarschijnlijk niet waard.
AP7951 kan ik leveren nieuw voor € 600 euro excl. btw. en excl. verzendkosten.
En de AP7953 voor € 640 excl. btw. en excl. verzendkosten
Eventueel interesse in 8 poorts switches die stroomverbruik kunnen uitmeten per poort?
12 poorts is ook mogelijk, maar die zijn helaas pas leverbaar tegen midden December.
Nee, we hebben zero-U switches nodig, 2 per rack. Zijn eigen servers dus stroomverbruik per slot is niet van belang.
Ik heb een APC AP7951 liggen. Hij is nog nieuw. Mag weg voor 500,-
Goedemiddag,
Ik heb nieuw in doos twee AP7953's liggen voor € 625 per stuk. Kan je morgen in huis hebben als je wil
APC Switched Rack PDU , Input: 230V , Type ingangsaansluiting: IEC 309 32A 2P+E , Kabellengte: 10 voet ( 3.05 meter ) , Uitgangsaansluitingen: IEC 320 C13,IEC 320 C19
Ik hoor het wel.