Beste,
ik ben op zoek naar 1 of meerdere EPC's. Is er iemand hier die deze kan leveren, en het liefst op korte termijn?
Likes: 0
Beste,
ik ben op zoek naar 1 of meerdere EPC's. Is er iemand hier die deze kan leveren, en het liefst op korte termijn?

Zaterdag kan ik een tweedehands EPC leveren waarschijnlijk (in Easynet, schiphol-rijk). De EPC ga ik vervangen door een APC ivm stabiliteit.
Tools die handig zjn voor ISPs vind je natuurlijk bij Tools 4 ISP.

svbeek heeft de mijne geleverd en was recent (weer) actief op het forum.
Zelfde verhaal hier.Oorspronkelijk geplaatst door Mark17
Ook een beschikbaar vanwege overgang naar APC.
Persoonlijk adviseer ik je voor APC's te gaan...
Mark17,
wat is je vraagprijs?
gtje,
heb svbeek een PB gestuurd een aantal dagen geleden, nog geen reactie mogen ontvangen. Morgen eens bellen.
Mikej0h,
wat is je vraagprijs?
Oorspronkelijk geplaatst door Zor.in
€ 150,00 inclusief 8 powerkabels
Die webinterface valt toch regelmatig weg? Wat is hier een oplossing van?
Hoeveel ampere kan zo'n epc switchen.
De versie die ik hier aangeef is tot nu toe 1x webgevallen.Oorspronkelijk geplaatst door santema
Echter heb ik de laatste versie van de firmware nog niet geprobeerd, tevens ook nog niet geprobeerd om het poortje te locken op 10mbit.
EDIT: als ik het goed het berekend (p = u * i), is het 2300W / 230V = 10A max in totaal en per aansluiting 8,6A max (dus maar een apparaat).
Ik haal het hier vandaan: http://www.gude.info/frame-power-control-net-8x.htm
Laatst gewijzigd door Mikej0h; 17/08/06 om 09:36.

130 euro excl. kabels excl. BTW met factuur doe ik hem voor weg.Oorspronkelijk geplaatst door Zor.in
Tools die handig zjn voor ISPs vind je natuurlijk bij Tools 4 ISP.

als er nog iemand eentje overheeft...
ik zoek ook nog een powerswitch, wat gebeurd er als de webinterface uitvalt? moet je dan naar datacenter om hem te fixen, vallen alle servers uit?
Weet iemand waar ik nog betaalbare A(let op de A) APC's kan krijgen, opendomainregistry levert ze niet meer.
Hier is ook wel interesse in zon EPC.

Enkel de webinterface is niet beschikbaar. De servers blijven gewoon draaien tot op het moment dat je de EPC restart om de webinterface weer bruikbaar te krijgen. De servers vallen niet uit als de webinterface weg valt. Je moet inderdaad naar het datacenter om problemen te verhelpen, hoewel de servers dan nog draaien.Oorspronkelijk geplaatst door blaaat
Tools die handig zjn voor ISPs vind je natuurlijk bij Tools 4 ISP.
Rackserver.nl.Oorspronkelijk geplaatst door blaaat

rackserver is net iets duurder dan www.ahead-it.be voor die apc.
Hoeveel keer valt zo n epc uit dan? Dat de interface onbereikbaar is?