Dat het hebben van een bedrijfsfilm een enorme meerwaarde heeft voor je bedrijf behoeft eigenlijk geen uitleg: het is DE manier om klanten en prospects een unieke indruk te geven van je bedrijf en zo een basis te leggen voor een langdurige samenwerking. Er zijn diverse redenen waarom bedrijven vaak toch afzien van het laten maken van een bedrijfsfilm, en de belangrijkste reden is vaak dat het maken van een goede bedrijfsfilm kostbaar is.
Wil jij met jouw bedrijf op de voorgrond treden, dan is dit een unieke kans.
Wegens het uitbreiden van onze dienstverlening zijn we namelijk op zoek naar een bedrijf waarvoor wij tegen onkostenvergoeding een bedrijfsfilm mogen maken.
Waarschijnlijk vraag je je af waarom een professioneel videoproductiebedrijf haar diensten zonder winstoogmerk aanbiedt. De reden is eenvoudig: wij willen graag de mogelijkheid om ervaring op te doen met het maken van bedrijfsfilms, zodat we voor toekomstige klanten een goede en betrouwbare dienstverlening kunnen neerzetten.
Er zijn geen addertjes onder het gras en je hoeft je ook geen zorgen te maken over het eindresultaat: we maken voor jou een bedrijfsfilm naar jouw wensen. Het enige wat wij vragen is toestemming de bedrijfsfilm als voorbeeld op onze website te zetten in onze portfolio.
De kosten
Wat de kosten exact zullen zijn is moeilijk te zeggen. Dat is afhankelijk van de duur van de film, het aantal draaidagen en de locaties, wel/geen voice over, muziekrechten, etc. Mocht je zelf nog geen beeld hebben van hoe een bedrijfsfilm eruit moet zien, dan heb ik een Word-document beschikbaar met een aantal vragen. Op basis van de antwoorden kunnen wij tevens een inschatting maken van de te verwachten kosten.
Heb je interesse in een volwaardige bedrijfsfilm naar jouw wensen tegen kostprijs? Stuur me dan geheel vrijblijvend een privé-bericht. Maar let op: deze aanbieding geldt uitsluitend voor het eerste bedrijf waarmee wij tot overeenstemming kunnen komen!
PS: De reden waarom ik deze aanbieding hier plaats is omdat ik zelf vijf jaar in de webhostingbranche heb gewerkt. Een webhostingbedrijf heeft daarom onze voorkeur!
PPS: In verband met Google heb noem ik in deze advertentie geen bedrijfsnaam. De naam is geen geheim dus ik zal hem gewoon noemen als je mij een privébericht stuurt.

Likes:


Quote