Hallo,
Een paar jaar geleden ben ik in bijberoep gestart met het aanbieden van hosting en domeinnamen. Omwille van persoonlijke redenen zoek ik nu een overnemer.
Het betreft een 40-tal klanten die samen ongeveer 65 domeinnamen en 10 hostingpakketjes hebben. De hostingpakketjes zijn 100MB en 250MB. Domeinnamen (vooral .be en .com/.net/.org) zitten bij ODR en Domeincentrale, en voor de hosting gebruik ik een resellerpakket. Het gebruikte control panel is DirectAdmin. Momenteel staat de teller op +/- 2GB gebruikte diskspace, en het dataverkeer staat nu op 3.5GB. Niet enorm veel dus.
Het grootste deel van de klanten is particulier, maar er zijn ook enkele organisaties en bedrijven bij. Voor enkele klanten (vrienden) zoek ik zelf een oplossing, de rest is over te nemen.
Oh ja, het betreft allemaal Belgische klanten, dus een Belgische overnemer lijkt me het eenvoudigst voor hen.
Eerlijk gezegd heb ik geen idee hoe zo'n overname in z'n werk gaat, dus eventuele geinteresseerden, gelieve duidelijk aan te geven welke informatie je graag zou ontvangen en natuurlijk ook op welk e-mail adres.
Evenementen voor de komende 60 Dag(en)
Resultaten 1 tot 14 van de 14
Onderwerp: Bedrijfje over te nemen
-
Bedrijfje over te nemen
-
30/01/10 19:40Graag info op info at bshosting.nl
Zijn uw klanten bereid om over te stappen, wij hebben diverse Belgische klanten dus dat zou geen belemmering hoeven zijn.
-
30/01/10 20:02Graag meer informatie op info@bdigit.nl
En natuurlijk dezelfde vraag als bshosting. Zelf verschillende DirectAdmin bakken draaien dus zal geen belemmering zijn!
- Misschien was mijn vraag om liefst een Belgische overnemer te hebben een beetje overdreven. Op zich maakt het ook niet veel uit aangezien het reseller-pakket nu ook in Nederland staat. Dus als er nog Nederlandse bedrijven geïnteresseerd zijn, geef maar een gil dan. Een Belgisch rekeningnummer blijft natuurlijk wel een pluspunt!
-
31/01/10 10:31Hier wellicht ook interesse, kunt u mij meer informatie toe sturen? savvas[at]netrouting.eu
-
31/01/10 10:40Hier ook interesse, kunt u mij meer informatie toe sturen? info[at]weservit.nl
- advertentie
-
31/01/10 10:42geregistreerd gebruiker103 Berichten- Ingeschreven
- 14/01/07
- Locatie
- België
0 Berichten zijn liked
Registrar SIDN: nee
KvK nummer: nvt
Ondernemingsnummer: BE0896.863.186
Belgische overname
We zijn een Belgisch bedrijf, werken ook met het DirectAdmin controlepaneel en hebben ook een account bij domeincentrale. Hierdoor kan de overname sterk vereenvoudigd worden.
We hebben eigen servers in zowel België als Nederland staan.
Stuur me even een PM zodat ik een serieus bod kan uitbrengen.
-
31/01/10 11:24Graag ook meer info op info at dezo dot be.
-
31/01/10 11:28CFM Media Services1.035 Berichten- Ingeschreven
- 13/09/08
- Locatie
- zuid-west Brabant
117 Berichten zijn liked
Naam: Chris van Winden
Bedrijf: CFM Media Services
Functie: Eigenaar
URL: www.cfmweb.nl
KvK nummer: 20145039
Ons bedrijfje aan de belgische grens tussen Bergen op Zoom en Antwerpen zoekt nog naar uitbreidingsmogelijkheden in België. Uw klantenbestand zou daarbij een zeer welkome aanvulling zijn. Graag uw informatie op info [at] cfmweb.nl
-
31/01/10 12:19geregistreerd gebruiker154 Berichten- Ingeschreven
- 08/01/08
- Locatie
- Eeklo
0 Berichten zijn liked
Registrar SIDN: nee
KvK nummer: nvt
Ondernemingsnummer: 0835969160
Kan U ons contacteren op info(at)braxato.be ?
-
31/01/10 12:24geregistreerd gebruiker428 Berichten- Ingeschreven
- 22/05/06
- Locatie
- Belgie
17 Berichten zijn liked
Ondernemingsnummer: 0812210395
Graag had ik meer details ontvangen op info @ networking.be, zoals welke prijzen je hanteert.
-
01/02/10 13:23geregistreerd gebruiker224 Berichten- Ingeschreven
- 10/11/05
- Locatie
- Brunssum
0 Berichten zijn liked
Registrar SIDN: nee
KvK nummer: 14086144 0000
Ondernemingsnummer: nvt
Ook hier graag meer informatie service [@] rayit.com
-
03/02/10 09:36Hallo,
Misschien een goed idee om dit document eens door te lezen. Dit geeft in een kleine schaal weer wat er allemaal komt kijken bij een overname.
-
03/02/10 11:42Wij zijn eventueel ook geïnteresseerd en bieden een vrijwel identieke hostingomgeving aan met DA zodat migreren indien voorbereid zo goed als vlekkeloos kan.
Ons hoofdkantoor zit in Nederland (aan de grens) maar zijn ook actief (en aanwezig) in Belgie Antwerpen. Belgische klanten hebben dus ook een Belgisch contactpersoon/telefoonnummer.
Ik wil graag met u in contact komen, Kunt u mij een email sturen naar maurice@trafego.nl met uw contact gegevens zodat ik u met wat vragen kan benaderen?



LinkBack URL
About LinkBacks

