Beste mensen,
Op dit moment maak ik uit volle tevredenheid gebruik van mijn ADSL-aansluiting. Nu wilde ik om practische redenen een tweede ADSL-verbinding bij mijn provider bestellen. Ik heb namelijk twee bestaande analoge lijnen in huis, waarvan er uiteraard 1 van vrij is. Nu zegt mijn huidige provider dat ik geen 2e abonnement kan afnemen op mijn vrije lijn omdat zij maar per adres 1 aansluiting mogen opleveren. Heeft iemand enig idee of er providers zijn die dit wel mogen en doen?
Mvrgr, Clement
Evenementen voor de komende 60 Dag(en)
Resultaten 1 tot 9 van de 9
Onderwerp: Tweede internetaansluiting
-
27/11/08 12:48Tweede internetaansluiting
-
27/11/08 13:35Wil je beide lijnen bij de zelfde ISP hebben dan?
Want wat jij zegt is volgens mij typische iets administratief bij je huidige ISP.
Wij hebben bij veel klanten meerder dsl verbindingen. Waar we wel eens tegen aanlopen is dat de ISP dus intern geen 2 lijnen kan 'boeken' op 1 adres. Maar bijv Xs4all kan dit wel.
Als beide lijnen niet bij de zelfde ISP hoeven te zitten, is waarschijnlijk het makkelijkste om een andere ISP te nemen voor de 2e lijn. Geef bij aanvraag wel aan dat je de dsl lijn op je 2e aderpaar wil. (dat is dus je 2e analoge lijn)
-
27/11/08 13:42
- advertentie
-
27/11/08 13:46Ja, fennes, ik wilde bij mijn huidige ISP blijven aangezien ik daar tevreden mee ben. Bedankt in ieder geval voor jouw tip dat Xs4all dit wel kan.
Zal een bij de diverse ISP's gaan neuzen naar de opties en kosten.
-
28/11/08 12:52Ik zie niet in waarom je twee lijnen bij één ISP onder wilt brengen?
Load balancing o.i.d.?
-
03/12/08 16:01Weet niet welke bandbreedte je nodig hebt, maar als je echt een failover wilt hebben,
(Anders lopen de lijntjes naar dezelfde wijkcentrale= single point of failure) kan je ervoor kiezen een abonnement bij je kabeltv provider te nemen.
Als je dan een dual wan router neemt heb je gelijk je failover mocht er een internetverbinding uitvallen. (Dan is de modem de single point of failure...maar die heb je in huis en kan je testen)
-
03/12/08 21:22Precies, als je gaat voor hoge beschikbaarheid, neem dan niet 2x DSL. 1 graafmachine . . .
-
04/12/08 07:38Hier heb ik gewoon 1 ADSL verbinding, en 1 cable, minder kans dat 2 kabels doorgetrokken worden (nu wel even hope wat beide een andere route in de grond hebben
)
-
07/12/08 21:56Tip.
Wil je echt een tweede aansluiting bij je huidige provider?
Vraag deze dan aan op de PSTN welke nog vrij is, en zet een A, B of C achter je huisnummer. Je bent dan voor het systeem van je provider een nieuwe klant.



LinkBack URL
About LinkBacks

