Volg ons op Twitter voor updates en andere mededelingen van het Webhostingtalk Team!

» Advertentie




Ga terug   webhostingtalk.nl > Persberichten > Persberichten Binnenland

Tags: ,


Reageren
 
LinkBack (1) Discussietools Weergave
  1 links from elsewhere to this Post. Click to view. #1 (permalink)  
Oud 17 January 2010, 14:57
Stichting ISP Belang
Branche: Internet Service Provider Belangen
Deelnemer SIDN: Ja
KvK NL: 24450250
Ondernemingsnummer BE: nvt
 
Geregistreerd: 25 March 2009
Locatie: Hendrik Ido Ambacht
Berichten: 42
Lightbulb ISP Belang: Nieuwsbrief/Persbericht 1-2010

Excuses leden communicatie & Wat speelt er volgens leden?
Allereerst onze welgemeende excuses voor het gebrek aan enige communicatie vanuit het bestuur van Stichting ISP Belang. Afgelopen maanden zijn we druk geweest met het opzetten van diverse initiatieven, waarbij elk van de losse initiatieven in onze ogen te triviaal waren om aan onze deelnemers te melden.

Zoals nu blijkt zijn de meeste van deze initiatieven uitgegroeid tot iets wezelijks, echter, is er bij een deel van onze deelnemers onbegrip ontstaan over het uitblijven van enig bericht. Het nieuwe jaar biedt ons nieuwe mogelijkheden en we willen daarom, samen met jullie, ISP Belang naar een hoger niveau tillen.

Een van de belangrijkste dingen voor ons als bestuur is de input vanuit het deelnemersveld. Wij kunnen initiatieven opzetten, maar als dit niet speelt onder de leden, is het draagvlak erg klein en zal het initiatief snel sneuvelen, daarnaast hebben wij als bestuursleden ook geen onuitputtelijke creativiteit en houden de initiatieven bij ons ook snel op. Een branchevereniging zoals deze leeft voor en door deelnemers, als bestuur kunnen we het niet alleen!

Nieuwsbrieven & Mailinglist
Om jullie, onze deelnemers, snel en informatief te kunnen bereiken, hebben wij besloten een maandelijkse (email)-nieuwsbrief op te zetten, aangevuld door een mailinglist. In de mailinglist kunnen wij als bestuur en jullie als deelnemers initiatieven voorstellen en opvolgen, draagvlakken onderzoeken enzovoorts.

Met de nieuwsbrieven, waarvan wij voornemens zijn deze elke eerste maandag van de maand te versturen, kunnen wij als bestuur een overzicht geven van de voorgestelde punten, aan jullie melden welke initiatieven zijn opgevolgd en eventueel al behaalde resultaten vertellen. Wil je je aanmelden voor de mailinglist, stuur dan een mail naar aanmelden@ispbelang.eu met in de body "subscribe mailinglist". Om dingen te delen met de andere aangesloten deelnemers kan je mailen naar mailinglist@ispbelang.eu.

IPv6 TF deelnemerschap / steunpunt ipv6
Een van de opgevolgde initiatieven is ons lidmaatschap van de Dutch IPv6 taskforce. Deze taskforce probeert partijen nader bijeen te brengen op het gebied van de introductie van IPv6, de opvolger van IPv4. In deze taskforce zitten accessproviders zoals Ziggo en KPN, contentproviders zoals webhosters, maar ook brancheorganisaties zoals ISP Connect en ISP Belang. Door al onze koppen bij elkaar te steken, is het mogelijk om diverse meningen te bespreken en een koers uit te zetten.

Zodoende leven we niet allen op ons eigen eilandje, maar worden er daadwerkelijk resultaten behaald en kijken we met z'n allen dezelfde kant op. Mochten er vragen zijn of ideeen over IPv6, is het handig en wenselijk dat jullie dat aan ons mailen (dit kan rechtstreeks op ipv6@ispbelang.nl). Bij de eerstvolgende meeting van de taskforce zullen wij dit aan de taskforce voorleggen en jullie naderhand informeren over de terugkoppeling of het resultaat.

SIDN deelnemerschap
Om meer te zeggen te krijgen binnen SIDN zijn we afgelopen juli deelnemer cat. 2 geworden. Zodoende worden wij meer betrokken bij besluitvorming en polls, zoals bijvoorbeeld op relatiedagen.

NMa: klacht afgewezen
Een van de eerste speerpunten van ISP Belang was natuurlijk de staffelkorting. Hiervoor hebben wij in januari 2009 een klacht ingediend bij de Nederlandse Mededingingsautoriteit, omdat wij graag een uitspraak wensten over het misbruik van het monopolie in verband met de staffelkortingen. Helaas heeft de NMa besloten dat, omdat er ook andere tld's bestaan, er geen sprake is van een monopolie van de SIDN en is hierop onze klacht afgewezen. Hierdoor is het natuurlijk ook onmogelijk om een uitspraak te laten doen over of de staffelkortingen terecht zijn, in ieder geval door de NMa.

SIDN: Adviesraad deelnemers (samenwerking met ISP Connect en selectie van grootste SIDN deelnemers)
Tijdens het traject van de NMa hebben wij ons tevens aangesloten bij een ander initiatief inzake de inspraak van SIDN-deelnemers. Het is ons inziens onterecht dat wij, als deelnemers, onvoldoende of zelfs geen inspraak hebben in iets waar wij wel voor betalen.

Hierop zijn een selectie van de grootste SIDN-deelnemers en ISP Belang rond de tafel komen te zitten, waarna wij een aantal harde eisen hebben opgesteld over wat er moest veranderen bij SIDN. Hieruit ontstond een voorstel, wat onder andere de herinstallatie van de raad van deelnemers zou betekenen. Later heeft ook de andere brancheorganisatie, ISP Connect, zich bij dit initiatief aangesloten waardoor er een sluitend draagvlak is ontstaan wat door de SIDN niet meer te negeren valt. SIDN heeft dit ook ingezien en de directie heeft toegezegd te gaan kijken op welke manier deze adviesraad juridisch tot stand kan komen. Hierover meer op de eerstvolgende SIDN relatiedag.

Meeting februari diverse IT/Webhosting(ondersteunende) bedrijven
Hoewel -zeker voor ITbedrijven zoals onze deelnemers- communicatie via het internet een makkelijke manier blijft om elkaar op de hoogte te houden, leek het ons wenselijk ook een meeting te organiseren. Zo kan er op persoonlijk vlak van gedachten worden gewisseld met ons als bestuur, andere deelnemers en andere internet-gerelateerde organisaties. Deze meeting is inmiddels grotendeels opgezet en zal plaatsvinden op 17 februari 2010 om 17:00 in het pand van Openprovider, Nieuwe Binnenweg 137 te Rotterdam.

Hostmerk
Zoals wij in juli 2009 al vertelden, heeft ISP Belang het Hostmerk keurmerk geadopteerd om aan de ene kant de hostingmarkt aan te sporen hoge kwaliteit te bieden en aan de andere kant de eindgebruikers meer duidelijkheid te geven in welke kwaliteit en eerlijkheid verwacht kan worden van de hoster. Zoals Hostmerk nu staat, is het niet meer van deze tijd: het is wenselijk dat jullie als deelnemers hier meer invulling aan kunnen geven. Een poll hierover is op onze homepage te vinden, www.ispbelang.nl.

Ledenkorting SSL, Domeinnamen, Parallels
Omdat we voor onze leden niet alleen een spreekbuis naar de buitenwereld, maar een steunpunt op diverse vlakken willen zijn, hebben we voor deze nieuwsbrief een korting onderhandeld met een van onze leden, Openprovider.

Ledenkorting SpamExperts
Daarnaast hebben we een korting onderhandeld met SpamExperts. Namens dit lid, een van de grootste partijen in (dedicated) spamfiltering, mogen wij een korting aanbieden van 50% op de SpamExperts Dedicated setup fee en daarnaast nog eens een korting van 10% op de SpamExperts Domain ISP packages!

Ledenkorting HyperSpin
Tenslotte kunnen we een laatste korting aanbieden, namelijk 10% korting op de producten van HyperSpin.

De volledige nieuwsbrief/persbericht is te vinden op: www.ispbelang.nl
__________________

Om links of plaatjes te kunnen zien heb je tenminste 10 of meerdere posts nodig. Op dit moment heb je 0 posts.

Email adres:
Om links of plaatjes te kunnen zien heb je tenminste 10 of meerdere posts nodig. Op dit moment heb je 0 posts.
Tel: 078-7112149
Met citaat reageren
  #2 (permalink)  
Oud 17 January 2010, 15:18
Registered User
Branche: Managed Hosting
Deelnemer SIDN: NEE
KvK NL: 24366308
Ondernemingsnummer BE: nvt
 
Geregistreerd: 29 June 2003
Locatie: Rotterdam/Amsterdam/Barcelona
Berichten: 6.423
Dit is naar mijn mening niet wat eerder beloofd werd. In de nieuwsbrief zou nadere toelichting volgen over de afwijzing van NMa en het vervolg hiervan. Er wordt nu enkel wat informatie gegeven die reeds bekend was, zonder ook maar iets te noemen over wat er verder mee gaat gebeuren.

Het lijkt me toch wel zaak dat dit gerectificeerd wordt en dat er duidelijk gemaakt wordt wat er nu verder gaat gebeuren. Naar mijn mening is de staffelkorting de directe aanleiding geweest voor de oprichting van ISPbelang, en tot dusver is het eigenlijk het enige speerpunt geweest. Met andere woorden; tot dusver draait het bestaan van ISPbelang vooral om het aanvechten van die staffelkorting, en daar wordt nu (of in ieder geval in deze nieuwsbrief) niets mee gedaan.

Ledenkorting en een keurmerk en al dat soort dingen zijn van sterk ondergeschikt belang, en ik wil het zelfs een verspilling van moeite noemen zo lang er naar mijn mening te weinig aan de echte speerpunten gedaan wordt.

Er wordt daarnaast ook opgeroepen tot betrokkenheid van de deelnemers, maar dat moet wel vanuit het bestuur komen. Als je betrokkenheid wil, is het wel zaak dat daar de mogelijkheid toe gegeven wordt. Als bestuur moet je daarvoor initiatieven nemen. Tuurlijk, over een maand een meeting is een goede zaak, maar wat gebeurt er tot die tijd?

Ik vind het gebrek aan initiatief (waar ook het initiatief tot communicatie onder valt) sterk voor verbetering vatbaar is. Het is nu een initiatief wat geen initiatieven neemt.

Dit zijn een aantal stappen die genomen kunnen worden:

- Definieer eerst eens duidelijk wat nu precies de speerpunten zijn, en de "agressie" ervan. Met agressie bedoel ik: hoe ver wil men gaan om de doelen te bereiken. Hiermee doel ik voornamelijk op het feit dat het initiële standpunt van ISPbelang redelijk agressief was, maar dat dit al snel afgezwakt werd. Zoiets kun je niet doen; je moet in een zaak als deze een standpunt nemen en daar aan vasthouden. Bijstellen kan wel, maar afzwakken niet.

- Bepaal wat er precies nodig is om de doelen te bereiken

- Hou deelnemers beter op de hoogte over wat er gebeurd is, en wat de voornemens zijn voor de vervolgstappen. Er is dan nu wel een nieuwsbrief, maar hier staat niet de informatie in die er in zou moeten staan. Bijvoorbeeld de klacht die ingediend is, zou naar de deelnemers verstuurd moeten zijn, en de reactie van de NMa ook. En over vervolgstappen wordt helemaal niets gezegd.

- Geef de hele handel eens wat meer structuur. Er is nu een meeting georganiseerd, maar wat is de agenda? Of gaan we enkel koffie drinken en wat brainstormen? (zo ja; brainstormen doe je VOOR een meeting - aan de hand daarvan stel je een aantal agendapunten op en DIE bespreek je op de meeting).

Ik zou graag een reactie van het bestuur van ISPbelang zien.

Dit is overigens bedoelt als constructieve kritiek. Ik heb een groot gedeelte van de bovenstaande punten eerder al eens duidelijk gemaakt aan het bestuur van ISPbelang, maar er is tot de dag van vandaag niets verandert. Dat is dan ook de directe reden dat ik dit publiekelijk plaats - eveneens omdat ik denk dat dit de mening van een groot aantal anderen verwoordt.
__________________
Dedicated Servers en Virtuozzo VPS's
Linux en Windows - Fully Managed

Andre van Vliet

Om links of plaatjes te kunnen zien heb je tenminste 10 of meerdere posts nodig. Op dit moment heb je 0 posts.



Om links of plaatjes te kunnen zien heb je tenminste 10 of meerdere posts nodig. Op dit moment heb je 0 posts.

Laatst gewijzigd door Apoc; 17 January 2010 om 15:35
Met citaat reageren
  #3 (permalink)  
Oud 17 January 2010, 16:41
Stichting ISP Belang
Branche: Internet Service Provider Belangen
Deelnemer SIDN: Ja
KvK NL: 24450250
Ondernemingsnummer BE: nvt
 
Geregistreerd: 25 March 2009
Locatie: Hendrik Ido Ambacht
Berichten: 42
De klacht bij de NMA is afgewezen op basis van het feit dat de SIDN géén monopolie bezit in de domeinnaammarkt en er op basis hiervan geen goed besluit kan worden genomen door de mededingingsautoriteit. Het onderzoek heeft wel uitgewezen dat kleine deelnemers per domeinnaam meer kosten dan grote deelnemers, maar ISP Belang is het tot dusver niet eens met de manier waarop dat is geconcludeerd. Naar onze mening zou dit gebaseerd moeten worden op basis van de deelnemersbijdrage, waarbij iedereen evenveel betaalt. Nu moeten wij samen met onze deelnemers gaan beslissen wat de nieuwe stappen zijn. We moeten tevens gaan onderzoeken of de nieuwe adviesraad deelnemers ons de mogelijkheid geeft om hier wat tegen te doen. Immers, als iedereen tegen die staffelkortingen is, zou dit tot gevolg kunnen hebben dat ze van binnenuit worden teruggedraaid.

De staffelkortingen zijn destijds een inzet geweest van PetitieSIDN, ISP Belang is als stichting veel breder opgezet, namelijk het samenbrengen en behartigen van de belangen van onze leden. Hierbij moet het initiatief juist bij onze leden vandaan komen, anders was het een stichting geweest met als doel: behartigen van de belangen van het bestuur. Zoals je in onze nieuwsbrief hebt kunnen lezen zijn de initiatieven die door het bestuur zijn uitgevoerd de volgende:

- Kortingen bij diverse hoster-ondersteunende partijen
- Keurmerk voor hosters
- Meepraten in de implementatie van IPv6
- Bijdrage adviesraad deelnemers SIDN
- Meeting/Conventie voor IT/Webhosting(ondersteunende) bedrijven

Dat zijn dingen die voor hosters erg interessant zijn. Als onze leden, waar jij ook bij behoort als ik het goed heb, daar niet achter staat: kom met nieuwe ideeën. Nogmaals, we zijn een organisatie voor het samenbrengen en behartigen van de belangen van onze leden. Hier moeten de leden zelf ook wat voor doen, namelijk hun belangen kenbaar maken! Dit proberen we vanaf heden te faciliteren door de mailinglist, waar ieder zijn of haar ideeen kenbaar kan maken

De meeting die georganiseerd is op 17 februari 2010 is een samenkomst tussen diverse bedrijven, waaronder al onze leden die daar behoefte toe hebben. Het moet dus niet gezien worden als een ledenvergadering an sich, maar meer een informele, gezellige ontmoeting waarbij we kunnen praten over de belangen van ISP’s.
__________________

Om links of plaatjes te kunnen zien heb je tenminste 10 of meerdere posts nodig. Op dit moment heb je 0 posts.

Email adres:
Om links of plaatjes te kunnen zien heb je tenminste 10 of meerdere posts nodig. Op dit moment heb je 0 posts.
Tel: 078-7112149
Met citaat reageren
  #4 (permalink)  
Oud 17 January 2010, 18:04
Registered User
Branche: ict
Deelnemer SIDN: Nee
KvK NL: 34231610
Ondernemingsnummer BE: nvt
 
Geregistreerd: 26 November 2005
Locatie: Duivendrecht
Berichten: 3.318
Er zijn genoeg (potentiele) leden die ook een monitoring of spamfilter dienst aanbieden, is het niet wat vreemd dat zij mee betalen aan korting bij de concurrent?
Met citaat reageren
  #5 (permalink)  
Oud 17 January 2010, 18:40
Webhosting
Branche: Webhosting
Deelnemer SIDN: nee
KvK NL: 30221360
Ondernemingsnummer BE: nvt
 
Geregistreerd: 10 January 2007
Locatie: Nieuwegein
Berichten: 2.190
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door gjtje Bekijk bericht
Er zijn genoeg (potentiele) leden die ook een monitoring of spamfilter dienst aanbieden, is het niet wat vreemd dat zij mee betalen aan korting bij de concurrent?
Voor €25,-??
__________________
Marin Heideman

DigiState
Om links of plaatjes te kunnen zien heb je tenminste 10 of meerdere posts nodig. Op dit moment heb je 0 posts.

Beheer (Gentoo/CentOS)Linux Servers - Webhosting
Met citaat reageren
  #6 (permalink)  
Oud 17 January 2010, 18:48
Registered User
Branche: ict
Deelnemer SIDN: Nee
KvK NL: 34231610
Ondernemingsnummer BE: nvt
 
Geregistreerd: 26 November 2005
Locatie: Duivendrecht
Berichten: 3.318
't Gaat om het idee.
Branche organisaties leveren volgens mij normaal gesproken geen diensten uit hun eigen doelgroep. Korting op bijv. administratie software of een collectieve verzekering, juridisch advies, etc, zou mij veel passender lijken. Er kan dan ook een pakket worden samengesteld speciaal gericht op de branche, i.p.v. stomweg dozen schuiven. De branche organisatie heeft dan een toegevoegde waarde anders dan een klein beetje korting geven.
Met citaat reageren
  #7 (permalink)  
Oud 17 January 2010, 19:09
Stichting ISP Belang
Branche: Internet Service Provider Belangen
Deelnemer SIDN: Ja
KvK NL: 24450250
Ondernemingsnummer BE: nvt
 
Geregistreerd: 25 March 2009
Locatie: Hendrik Ido Ambacht
Berichten: 42
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door gjtje Bekijk bericht
Er zijn genoeg (potentiele) leden die ook een monitoring of spamfilter dienst aanbieden, is het niet wat vreemd dat zij mee betalen aan korting bij de concurrent?
De kortingen zijn aangeboden door de leveranciers en heeft ISP Belang niets gekost.
__________________

Om links of plaatjes te kunnen zien heb je tenminste 10 of meerdere posts nodig. Op dit moment heb je 0 posts.

Email adres:
Om links of plaatjes te kunnen zien heb je tenminste 10 of meerdere posts nodig. Op dit moment heb je 0 posts.
Tel: 078-7112149
Met citaat reageren
  #8 (permalink)  
Oud 17 January 2010, 20:22
Pur Pur is offline
Me, Myself and I
Branche: Het Internet
Deelnemer SIDN: Ja
KvK NL: nvt
Ondernemingsnummer BE: nvt
 
Geregistreerd: 3 July 2004
Locatie: Amersfoort
Berichten: 810
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ISP Belang Bekijk bericht
De kortingen zijn aangeboden door de leveranciers en heeft ISP Belang niets gekost.
En als dank daarvoor worden de concullega's prominenter geplaatst op de website.

Ik ben het deels wel met gjtje eens. Het is veel interessanter om niet branche gerelateerde diensten goedkoper aan te kunnen bieden. Dus bijvoorbeeld inderdaad een deal te maken met Reeleezee of een verzekering inderdaad. Diensten waar het lastiger is voor individuele partijen om scherp in te kopen.

Bovendien sla ik niet stijl achterover van de aangeboden kortingen, die deels via WHT ook voor niet deelnemers gewoon opgaan.
__________________
Groet,
Pascal
Met citaat reageren
  #9 (permalink)  
Oud 17 January 2010, 23:03
Webhosting
Branche: Webhosting
Deelnemer SIDN: nee
KvK NL: 30221360
Ondernemingsnummer BE: nvt
 
Geregistreerd: 10 January 2007
Locatie: Nieuwegein
Berichten: 2.190
Ik zit zelf aangesloten bij ISPConnect. Daar kan ik bijvoorbeeld gebruik maken van Algemene Voorwaarden die speciaal voor ISPConnect leden zijn opgesteld.

Dat zijn toch dingen waar je als lid meer aan hebt. Indrdaad zou je ook aan verzekeringen of andere inkoopacties kunnen denken.
__________________
Marin Heideman

DigiState
Om links of plaatjes te kunnen zien heb je tenminste 10 of meerdere posts nodig. Op dit moment heb je 0 posts.

Beheer (Gentoo/CentOS)Linux Servers - Webhosting
Met citaat reageren
  #10 (permalink)  
Oud 18 January 2010, 08:43
Stichting ISP Belang
Branche: Internet Service Provider Belangen
Deelnemer SIDN: Ja
KvK NL: 24450250
Ondernemingsnummer BE: nvt
 
Geregistreerd: 25 March 2009
Locatie: Hendrik Ido Ambacht
Berichten: 42
We horen graag wat jullie willen dus laat maar komen die opties, algemene voorwaarden vind ik idd goed. Ik hoop dat er veel mensen gaan komen op woensdag 17 Februari zodat we echt horen wat er leeft en wat men wil.
__________________

Om links of plaatjes te kunnen zien heb je tenminste 10 of meerdere posts nodig. Op dit moment heb je 0 posts.

Email adres:
Om links of plaatjes te kunnen zien heb je tenminste 10 of meerdere posts nodig. Op dit moment heb je 0 posts.
Tel: 078-7112149
Met citaat reageren
  #11 (permalink)  
Oud 18 January 2010, 14:06
Registered User
Branche: colocatie & virtualisatie
Deelnemer SIDN: nee
KvK NL: 24444477
Ondernemingsnummer BE: nvt
 
Geregistreerd: 20 October 2008
Locatie: Capelle aan den IJssel
Berichten: 72
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ISP Belang Bekijk bericht
We horen graag wat jullie willen dus laat maar komen die opties, algemene voorwaarden vind ik idd goed. Ik hoop dat er veel mensen gaan komen op woensdag 17 Februari zodat we echt horen wat er leeft en wat men wil.
Een gooi van mijn kant:

- Algemene Voorwaarden (eventeel tegen extra deelnemerbijdrage, bijvoorbeeld onderscheid tussen cat 1 en 2? (:P) Ik denk niet dat wij kunnen verwachten dat jullie voor 25 euro per jaar peperdure Algemene Voorwaarden gaan aanbieden
- Collectieve verzekeringen, zoals Aansprakelijkheidsverzekering, Zorgverzekering voor zelfstandig ondernemers of een pensioenplan voor zelfstandig ondernemers.
- Wat vaker meetings zoals jullie die nu op 17 februari organiseren

Tot zover, meer volgt
Met citaat reageren
  #12 (permalink)  
Oud 18 January 2010, 16:50
Registered User
Branche: servers
Deelnemer SIDN: ja
KvK NL: 04073638
Ondernemingsnummer BE: nvt
 
Geregistreerd: 30 July 2006
Locatie: Roden/Drenthe
Berichten: 2.749
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ISP Belang Bekijk bericht
De kortingen zijn aangeboden door de leveranciers en heeft ISP Belang niets gekost.
Vindt je het zelf niet raar dat jullie een klacht bij de nma indienen over de kortingen van SIDN, om vervolgens op de website korting voor ispbelang leden aan te bieden via een deelnemer die de sidn korting ontvangt?

Imho ben je de complete "onafhankelijkheid" alweer kwijt door dit soort dingen, het heeft geen enkele meerwaarde, maar het komt wel lekker commercieel over.
__________________

Om links of plaatjes te kunnen zien heb je tenminste 10 of meerdere posts nodig. Op dit moment heb je 0 posts.
Met citaat reageren
  #13 (permalink)  
Oud 18 January 2010, 17:03
SuperRacks

Branche: ISP
Deelnemer SIDN: Ja
KvK NL: 24369153
Ondernemingsnummer BE: nvt
 
Geregistreerd: 12 May 2003
Locatie: NL-Rotterdam
Berichten: 2.874
Ach, korting is wel leuk om iets extra's voor leden te doen, maar of de keuze van de produkten nou zo gelukkig is. Doe maar 10% korting bij Office Centre of zo
__________________
SuperRacks Ltd
W: superracks.eu
E: sales AT superracks DOT net
IP services, colocation, dedicated servers and shared hosting
Met citaat reageren
  #14 (permalink)  
Oud 18 January 2010, 17:10
Registered User
Branche: IaaS-diensten
Deelnemer SIDN: Ja
KvK NL: -
Ondernemingsnummer BE: -
 
Geregistreerd: 23 October 2004
Locatie: Alkmaar
Berichten: 7.088
<knip>
On topic aub. Grappig bedoelde opmerking plaats je maar in de lounge.
__________________
Randy ten Have - Senior systeembeheerder (Likes Windows, Redhat, VMware and Apple)
Als u denkt dat experts duur zijn, wacht dan maar af tot u ziet wat amateurs u kosten!

Om links of plaatjes te kunnen zien heb je tenminste 10 of meerdere posts nodig. Op dit moment heb je 0 posts.

Laatst gewijzigd door ®on; 18 January 2010 om 19:31
Met citaat reageren
  #15 (permalink)  
Oud 18 January 2010, 17:12
SuperRacks

Branche: ISP
Deelnemer SIDN: Ja
KvK NL: 24369153
Ondernemingsnummer BE: nvt
 
Geregistreerd: 12 May 2003
Locatie: NL-Rotterdam
Berichten: 2.874
<knip>
On topic aub. Grappig bedoelde opmerking plaats je maar in de lounge.
__________________
SuperRacks Ltd
W: superracks.eu
E: sales AT superracks DOT net
IP services, colocation, dedicated servers and shared hosting

Laatst gewijzigd door ®on; 18 January 2010 om 19:32
Met citaat reageren
Advertenties
Reageren

Discussietools
Weergave

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Trackbacks are Aan
Pingbacks are Aan
Refbacks are Aan


LinkBacks (?)
LinkBack to this Thread: http://www.webhostingtalk.nl/persberichten-binnenland/157181-isp-belang-nieuwsbrief-persbericht-1-2010-a.html
Geplaatst door For Type Datum
ISP Belang Nieuwsbrief 1-2010 » SIDN, Belang, IPv6, Zoals, SpamExperts, Connect, Ledenkorting, Hostmerk, Deze, SIDN-deelnemers, Zodoende, Hiervoor, Openprovider, ITWebhostingondersteunende, HyperSpin, Dedicated, Domain, Daarnaast, Domeinnamen, Omdat, This thread Pingback 18 January 2010 08:47


no new posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.3.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530