Hallo,
Ik zit met een grote probleem, ik had een reseller hosting bij een bedrijf die eergisteren overgenomen is door Green Choice - Hosting & Server Solutions Ltd. Mijn websites zijn al 3 dagen ofline. Ik heb ongeveer 70/80 euro per dag verlies. Want mijn sites hadden dagelijks zoveel inkomen van reclame. de anderen vaste adveteerders tel ik niet eens mee. Daar hebben we afspraak gemaakt dat de reclame langer blijft hoelang de website ofline is. Dus tot nu toe blijven ze 3 dagen langer. Mag ik mijn verlies bij de hosting bedrijf opvragen? Ik heb een contact van nog 2 maanden had voor 6 maanden vooruit betaald.
Dit is de algemene voorwaarden http://www.companytotal.nl/av.pdf
Evenementen voor de komende 60 Dag(en)
Resultaten 1 tot 15 van de 54
Onderwerp: Hosting bedrijf overgenomen en kosten?
-
07/02/11 16:19Hosting bedrijf overgenomen en kosten?
-
07/02/11 16:22Geregistreerd Gebruiker4.092 Berichten- Ingeschreven
- 23/04/05
- Locatie
- Eindhoven
211 Berichten zijn liked
KvK nummer: 17177247
Green Choice is dat die club uit Alkmaar die een ietwat discutabele reputatie heeft hier op het forum? Dan ben ik bang dat je je geld kwijt bent en ook je inkomsten.
Snel moven die handel naar een bedrijf dat wel voor z'n klanten/servers zorgt, dan kun je weer verder met je werk.
Edit: als ik de website van companytotal bekijk dan betaalde je peanuts, dus niet zo gek dat je nu met monkeys van doen hebt
-
07/02/11 16:22Certified3.099 Berichten- Ingeschreven
- 06/11/06
- Locatie
- Groningen
42 Berichten zijn liked
KvK nummer: 02099933
Hey, GC Hosting, kennen we die niet ergens van?
En wat t.bloo zegt, zsm verhuizen naar een ander bedrijf.
-
07/02/11 16:26SolidHost8.063 Berichten- Ingeschreven
- 29/06/03
- Locatie
- Rotterdam/Amsterdam/Barcelona
237 Berichten zijn liked
Naam: André van Vliet
Bedrijf: SolidHost Managed Hosting
Functie: CEO
URL: www.solidhost.com
KvK nummer: 24366308
Inderdaad.
Verder; afhankelijk van je overeenkomst, zou je mogelijk je schade kunnen verhalen. Echter, het bedrag is dermate klein dat het voeren van een juridische procedure niet de moeite waard zal zijn. Je zou er beter aan doen om een betrouwbare hostingpartner te benaderen en je zaken zo snel mogelijk over te zetten, zodat je sites in ieder geval weer bereikbaar zijn en je geen verdere inkomsten mist.
-
07/02/11 16:27moderator4.077 Berichten- Ingeschreven
- 21/05/03
- Locatie
- NPT - BELGIUM
216 Berichten zijn liked
Naam: Dennis de Houx
Bedrijf: All In One
Functie: Zaakvoerder
URL: www.all-in-one.be
Ondernemingsnummer: 0867670047
GC Hosting komt me ook bekend voor
en heeft hier niet zo een goede reputatie trouwens.
Maar om nu even ontopic te antwoorden, of je een schadeclaim mag verwachten hangt allemaal af van de service level agrement contracten die je met het oorspronkelijke bedrijf afgesloten hebt. Verder zouden ze je eigenlijk de keuze moeten geven om het contract verder te zetten bij overname of het op te zeggen zonder kosten.
On-Topic: Ik zou zeggen maak gebruik van de nieuwe 24/7 storingsdienstOorspronkelijk geplaatst door www.companytotal.nl
Off-Topic: Ze hebben vergeten te vermelden en een nog slechtere services dan voorheen met volledige rol plakband er rond.
-
07/02/11 16:32User2.294 Berichten- Ingeschreven
- 24/04/09
- Locatie
- Gemeente Castricum
58 Berichten zijn liked
Als een bedrijf een ander bedrijf overneemt dan zullen de voorwaarden van het oude bedrijf in 1e instantie gelden en meegenomen worden bij de overname. Wanneer het nieuwe bedrijf dat niet wilt dan moeten zij de nieuwe voorwaarden kenbaar maken en jou de mogelijkheid geven om het huidige contract te verbreken. Er hebben al meerdere topics over zulke kwesties gelopen.
-
07/02/11 16:41Dank u wel voor de reacties, ik krijg geen antwoord op mijn e-mail en de nieuwe support telefoonnummer werkt niet. Niemand neemt op,Zaterdag was er een storing en de eigenaar van companytotal kon het niet meer aan en is met spoed overgenomen door de nieuwe bedrijf. Dit heb ik ook via via achtergekomen. Wat de beide partijen kregen we niets te horen.
-
07/02/11 16:47User2.294 Berichten- Ingeschreven
- 24/04/09
- Locatie
- Gemeente Castricum
58 Berichten zijn liked
Een compensatie voor het verlies zou je kunnen opvragen bij de oude of nieuwe host. Denk dat je bij de nieuwe host moet zijn aangezien deze nu voor downtime zorgt. Wat staat er in de AV over downtime of uptime garanties van de nieuwe en oude host?
Het lijkt mij dat je nog gewoon 2 maanden door kan i.c.m. de nieuwe AV van het nieuwe bedrijf. Als je niet akkoord gaat met de nieuwe voorwaarden dan zou je het contract kunnen breken. Ik weet alleen niet of je dan het al eerder aanbetaalde geld terug kan krijgen van de overige 2 maanden en bij welke partij je dit dan zou moeten verhalen.
-
07/02/11 17:09Ik heb net een medewerker van de nieuwe partij kunnen spreken. Die zei dat ik een mail moest sturen,en dan dat alles weer online ging.
Momenteel heb ik niets van de nieuwe algemene voorwaarden gehoord. Ik ga ze nogmaals via e-mail benaderen .
-
07/02/11 17:12SolidHost8.063 Berichten- Ingeschreven
- 29/06/03
- Locatie
- Rotterdam/Amsterdam/Barcelona
237 Berichten zijn liked
Naam: André van Vliet
Bedrijf: SolidHost Managed Hosting
Functie: CEO
URL: www.solidhost.com
KvK nummer: 24366308
Volgens mij is Companytotal een eenmanszaak. Bij een overname zullen de klanten dus sowieso een nieuwe overeenkomst aan moeten gaan, want een eenmanszaak kan niet overgenomen worden.
Voor schadeclaims zul je dus sowieso bij de oude eigenaar van companytotal moeten zijn. Tenzij die eigenaar (persoonlijk) failliet is verklaard, heb je met hem dus nog gewoon een rechtsgeldige overeenkomst.
-
07/02/11 17:22Inderdaad CompanyTotal was een eenmanszaak, De oude eigenaar is niet failliet gegaan. Want ik kreeg net van een de nieuwe partij te horen dat
,,Het moederbedrijf van ons (Green Choice – Hosting) heeft zaterdag na de langdurende storing met spoed CompanyTotal overgenomen.
Dit omdat de eigenaar van CompanyTotal de technische last niet meer kon dragen. ''
Dus de bedrijf is niet failliet gegaan, hoe zou ik dit kunnen aanpakken?
Edit:
Mocht iemand mijn willen helpen met claim, krijgt die 40% van de ontvangen bedrag. Want hier wil ik achteraan.
Als je het wilt mail : suleyman.uslu@live.nl
-
07/02/11 17:32geregistreerd gebruiker40 Berichten- Ingeschreven
- 23/08/06
0 Berichten zijn liked
Een eenmanszaak kan inderdaad niet worden overgenomen, maar de contracten met klanten wel degelijk (activatransactie).
Of het in dit geval ook netjes is geregeld is maar zeer de vraag (de 'internationale partij' is een limited met 1 aandeelhouder), dus je zal evengoed wel de mogelijkheid hebben om de eigen contractpartij te benaderen.
-
07/02/11 17:38moderator4.077 Berichten- Ingeschreven
- 21/05/03
- Locatie
- NPT - BELGIUM
216 Berichten zijn liked
Naam: Dennis de Houx
Bedrijf: All In One
Functie: Zaakvoerder
URL: www.all-in-one.be
Ondernemingsnummer: 0867670047
Denk dat je hier best een advocaat voor contacteert als je daadwerkelijk resultaat wilt zien. Langs de andere kant snap ik je ook niet echt hoor, als je € 70,- per dag minimaal verdient aan advertisement waarom neem je dan low-end-budget hosting. Het is nu niet dat een high-end hosting van € 70,- per maand er niet vanaf zou kunnen. Dus de maximale schade claim die een rechter zal toekennen zal dan ook niet meer zijn dan 100% van het webhosting pakket (vooral in dit geval zonder sla contract etc).
- advertentie
-
07/02/11 17:44
-
07/02/11 18:20moderator4.077 Berichten- Ingeschreven
- 21/05/03
- Locatie
- NPT - BELGIUM
216 Berichten zijn liked
Naam: Dennis de Houx
Bedrijf: All In One
Functie: Zaakvoerder
URL: www.all-in-one.be
Ondernemingsnummer: 0867670047
Een speciaal pakket (custom made) wil nog niet zeggen dat hier meer/betere garanties op zijn of hogere sla's. Dus zolang je geen concrete sla contracten hebt met schadeclaim vermeldingen etc zal het dus niet meer dan 100% van het webhosting pakket als schadeclaim worden vrees ik.
Kortom als ik een auto in een ander kleur steek met andere velgen en spoiler wil dat ook nog niet zeggen dat de garage mij vlugger zal helpen bij problemen en mij een gratis vervangwagen zal geven. Dan zul je net dezelfde service krijgen als iemand die een standaard wagen koopt, tenzei je hier extra verzekeringen etc voor afsluit.



LinkBack URL
About LinkBacks

