Goeiedag,
Nog anderen met problemen met hun xeneurope VPS?
De site van xeneurope en netrouting ligt zelfs plat.
Weet iemand wat er aan de hand is? Ik moet morgen namelijk een presentatie geven, en de site stond online, en ik heb helaas geen backup...
Evenementen voor de komende 60 Dag(en)
Resultaten 1 tot 9 van de 9
Onderwerp: netrouting en xeneurope
-
24/05/09 14:21netrouting en xeneurope
-
24/05/09 14:25En zou me iemand ook het noodnummer kunnen geven? De storing duurt ondertussen al 14 uur.
- advertentie
-
24/05/09 14:29Netrouting heeft aan ons doorgegeven dat door een UPS uitval de data op de server corrupt is geworden en dat ze geen recente backup hebben.
Savvas is nu dus aan het proberen om de corrupte data te herstellen.
Er is geen tijd bekend wanneer alles weer online zou moeten zijn.
-
24/05/09 14:34Kan je me nog vertellen sedert wanneer ze hiermee begonnen zijn? En wat denk je zelf? Zal het te redden zijn?
-
24/05/09 14:38Ik weet niet hoe laat ze daarmee begonnen zijn, ik weet alleen dat de storing om 1:00 vannacht is begonnen. Wanneer ze precies begonnen zijn met proberen om het op te lossen is mij niet aangegeven.
Ik vraag het me af of het te redden is. Ik vindt het zo en zo raar dat ze geen backup hebben. Bij het pakket wat we hebben zou er wekelijks een backup gemaakt moeten worden door hun. Als ze die hadden, konden ze de websites al lang online hebben.
Je hebt dan misschien wel wat verouderde data, maar dat is in ieder geval beter dan niks.
-
24/05/09 14:42Hi Elias,
Voor zover ik weet is ons gehele vps platform slechts enkele minuten onbereikbaar geweest.
Alexander heeft het over een webserver van ons die het heeft begeven.
Je VPS is weer aangezet, de configuratie werd niet automatisch meer aangeroepen. Dit heeft echter niks te maken met de uitval van gisteravond.
// Toevoeging; onze website werkt overigens gewoon alleen een van de aliasen niet (.eu), de xenEurope website functioneert momenteel inderdaad nog niet.
-
24/05/09 14:45Savvas, wanneer gaat die server nu weer eens werken? Dit kost ons hadden vol met geld door gemiste orders!
Je eigen website werkt hier ook niet, welke extentie zou dan wel moeten werken?
-
24/05/09 14:48Boxke it574 Berichten- Ingeschreven
- 23/12/03
- Locatie
- brugge belgium
0 Berichten zijn liked
Registrar SIDN: nee
KvK nummer: nvt
Ondernemingsnummer: BE0885734021
hopelijk snel terug online. Heb er 1 zeer belangrijke website draaien die morgenochtend voor kantooruur zeker terug online moet zijn.
-
24/05/09 14:49Ik stel voor dat jullie via de gebruikelijke wijze even contact met genoemd zoeken, ipv. dit uit te vechten via WHT



LinkBack URL
About LinkBacks
