Een aantal jaar geleden heb ik een website bij Lycos laten registreren, later is deze verhuist naar een andere webhost en nu heb ik een eigen server en wil hierop het .net domein laten draaien, al mijn domeinen heb ik lopen bij Transip.
Een week geleden liep het contract met mijn hostingbedrijf af dus een aantal dagen hiervoor heb ik bij transip het .net domein aangevraagd en ook de autorisatie code van het domein ingegeven bij de aanvraag,... Na 3 dagen heb ik opnieuw via het controlpanel van transip een verzoek verzonden.
En 2 dagen hierna heb ik een mail verzonden naar transip of deze wisten of er wat tempo gezet kon worden achter het proces, deze gaf als advies een mail te sturen naar 'Lycos Netherlands BV' [domains@webcenter.lycos.nl] dit heb ik toen ook gedaan in zowel NL als Engels,... Nu 2 dagen later is mijn overeenkomst met mijn hosting bedrijf waar het .net domein een aantal jaar gedraaid heeft afgelopen en kreeg ik vanavond een mail:
THIS IS A WARNING MESSAGE ONLY.
YOU DO NOT NEED TO RESEND YOUR MESSAGE.
Delivery to the following recipient has been delayed:
domains@webcenter.lycos.nl
Message will be retried for 2 more day(s)..
Nu heb ik ook al hier lopen zoeken en kwam een topic tegen van een aantal jaar geleden maar aangezien in de tussentijd ook Lycos niet meer is wat het was kan ik dus geen werkend telefoon nummer vinden,..
Als ik google vind ik 023-5530390 en een ander 023 nummer maar van beide krijg ik te horen als ik bel dat het nummer niet in gebruik is...
Wat kan ik nu nog doen om mijn .net domein alsnog te krijgen?
Evenementen voor de komende 60 Dag(en)
Resultaten 1 tot 6 van de 6
Onderwerp: .net domein niet te verhuizen?
-
03/09/10 22:41.net domein niet te verhuizen?
-
04/09/10 08:50Als de domeinnaam is geregistreerd op je eigen naam, kun je deze middels een fax transfer over laten zetten (ook gewoon via TransIP). Iets bureaucratischer dan een normaal verzoek, maar dit moet wel werken.
Vreemd overigens dat de transfer niet is door gegaan met de EPP code. Misschien staat er een registrar-lock op de domeinnaam?
-
04/09/10 11:20Web hosting diensten4.370 Berichten- Ingeschreven
- 09/02/04
- Locatie
- Rotterdam
82 Berichten zijn liked
Bedrijf: DreamHost.nl Web hosting
Functie: Managing Director
URL: www.dreamhost.nl
Registrar SIDN: JA
KvK nummer: 24269577
Ook met een correcte EPP-code moet de Admin-C nog steeds de verhuizing bevestigen. Dit zal in geval van de TS dus het e-mail adres van Lycos zijn.
Zoals getUp al aangaf, zul je dus een fax transfer moeten initiëren of zorgen dat het Admin-C je eigen e-mail adres aangeeft. Hiervoor zou je contact op kunnen nemen met de huidige registrar.
- advertentie
-
04/09/10 11:36Ja en dat is dus het probleem, het adres van Lycos is dus zeer waarschijnlijk niet meer in gebruik.
En contact opnemen lukt dus niet per mail of telefoon, en een adres van Lycos kan ik ook nergens vinden of achterhalen, is die club niet een aantal jaar geleden gestopt in Nederland?
-
04/09/10 11:58Geregistreerd Gebruiker4.090 Berichten- Ingeschreven
- 23/04/05
- Locatie
- Eindhoven
211 Berichten zijn liked
KvK nummer: 17177247
Lycos is inderdaad niet meer...
http://www.ispam.nl/archives/5057/ly...et-webhosting/
http://paidcontent.co.uk/article/419...to-find-buyer/
-
04/09/10 18:12Web hosting diensten4.370 Berichten- Ingeschreven
- 09/02/04
- Locatie
- Rotterdam
82 Berichten zijn liked
Bedrijf: DreamHost.nl Web hosting
Functie: Managing Director
URL: www.dreamhost.nl
Registrar SIDN: JA
KvK nummer: 24269577
Wat is de huidige registrar van de domeinnaam dan? Ik neem aan dat dit niet langer Lycos is, aangezien deze al enkele jaren geleden zijn gestop als ICANN-accredited registrar. (PM me de domeinnaam eens als je dit niet weet te achterhalen)



LinkBack URL
About LinkBacks

