Interessant:Internationale samenwerking zou broodnodig zijn
RSA was niet het enige slachtoffer van een bende cybercriminelen. Begin maart 2011 maakte het beveiligingsbedrijf bekend dat er van het bedrijfsnetwerk informatie was ontvreemd 'die verband houdt met de SecurID authenticatie-producten.' In het afgelopen jaar zouden echter een groot aantal andere grote bedrijven slachtoffer van dezelfde criminelen zijn geweest.
lees meer: computable.nl
Wereldwijd 'sensor'-netwerk?Het netwerkbeveiligingsbedrijf is dit te weten gekomen via een wereldwijd 'sensor'-netwerk dat de activiteit van domain name server (DNS)-servers in de gaten houdt.
Evenementen voor de komende 60 Dag(en)
Resultaten 1 tot 3 van de 3
Onderwerp: RSA was niet enige slachtoffer datadieven
-
04/05/11 12:18administrator19.286 Berichten- Ingeschreven
- 17/12/01
- Locatie
- Amsterdam
309 Berichten zijn liked
Naam: Domenico Consoli
Bedrijf: Webhostingtalk.nl
Functie: Founder/CEO
URL: webhostingtalk.nl
Registrar SIDN: Ja
KvK nummer: 51327317
TrustCloud: domenico
RSA was niet enige slachtoffer datadieven
- advertentie
-
09/05/11 22:12Het gaat hier om het analyseren van DNS verkeer bij bijvoorbeeld grote ISP's op afwijkingen. Aan de hand van afwijkingen kan dan bepaald worden of er sprake is van criminele intenties. (malware wat probeert te connecten naar "command-and-control" servers.) Er zijn een aantal security clubs die een netwerk van DNS servers in de gaten houdt en met behulp van statistiek de gegevens aan elkaar correleert en daar vervolgens conclusies aan verbinden.
Het is zelf mogelijk op deze manier malware te ontdekken die probeert te verbinden naar nog niet bestaande domeinen (om zo gevonden informatie creditcards, passwords etc te sturen.) Op deze manier kan er aktie ondernomen worden voordat deze domeinen actief kunnen worden.
-
30/05/11 09:47Gaat lekker.
Van het weekend werd bekend dat er met een vervalst SecureID token is ingelogt op het netwerk van een defensie leverancier: http://www.msnbc.msn.com/id/43199200...ence-security/
En vanmorgen een e-mail van onze Belgische bank dat we een nieuw token krijgen:
Tot zover de veiligheid van OTP tokens...Keytrade Bank hecht veel belang aan de veiligheid van de gegevens van haar cliënten.
Om deze veiligheid ook in de toekomst te blijven garanderen, ontvangt u binnenkort de volledig nieuwe Keytrade ID zonder logo.
Gelijkaardige Onderwerpen
-
Ben ik de enige... ?
Door Telenetklant in forum be.providersReacties: 35Laatste Bericht: 27/04/06, 20:20 -
Re: Mijn vader was slachtoffer van mensen zoals jouw vader en grootvader
Door Frank Gillebaard in forum nl.internet.providersReacties: 0Laatste Bericht: 03/10/05, 07:55 -
Kan niet inloggen met Tiscali ADSL ... Ben ik de enige?
Door Lenny in forum be.providersReacties: 12Laatste Bericht: 17/06/04, 01:25 -
Enige suggesties....
Door Savvas in forum Webhostingtalk mededelingen, ideeën en suggestiesReacties: 12Laatste Bericht: 28/10/03, 00:23 -
AlphaMega en The Hosting Company slachtoffer van hack
Door Tozz in forum nl.internet.providersReacties: 31Laatste Bericht: 08/05/03, 15:35



LinkBack URL
About LinkBacks

